Což mě napadá, že bych se měl dneska rozhodnout ohledně těch zbývajících dvou DLC
Ke vší smůle ono to neni jen u Steamu, zjistil jsem, že v Anglii se vyplatí nakupovat i jiné věci, např. ohledně zahradnictví. V horším případě člověk zaplatí jen o trochu méně, ale kvalita je úplně jinde. Problém mám jen s Amazonem UK, tady mi vždy přišel ten americký lepší (německý je zas o poznání "chudší"). Jenomže ten zas narozdíl od eBay má málo prodávajících ochotných prodávat jako worldwide. Případně to má přemrštěné ceny za dopravu. Kde si nakupoval ty?
Edit: A tohle by mě trefilo. Tak jdu na Steam, kouknu na ceny a tam zas cena o kus dole ... legendárka vychází na 23,99 EU, Dawnguard 9,99 EU (minule stál určitě stejně jako Dragonborn, legendárka zas o 10 EU více) a Hearthfire na 2,49 EU (minule bych řekl něco málo přes 4 EU). Takže v přepočtu legendárka 624 Kč, zatímco já s Dragonbornem + případně Dawnguardem a Hearthfire celkem 13,99 + 9,99 + 2,49 EU = 688 Kč. Krabicovku základní hry raději nepočítám ... to asi žádný další komentář nepotřebuje ... :D Příště si počkám až na závěr akce. Na druhou stranu mě teď ještě napadlo, doufám, že se to nepočítá ze skóre nákupu, tedy koupím jedno, druhé mi zlevní? Vzhledem k ceně legendárky mi to spíš přijde jako blbost, ale raději se zeptám, abych v tom měl jasno. Každopádně jsem obě DLC nakonec zakoupil. |