Zdravím! Tak jsem zas jednou zavadila o internet :-D. Poslední dobou jsem zaujatá jinde . Musim dohnat všechny komixy a taky stáhnout nějaký videa...
...
Mám momentálně k dispozici jen starej počítač, takže poctivě hraju heroes 4 :-D. Samozřejmě s Kalikim a s Kristýnkou. Dá se to hrát i s někym jinym? Uvažuju o kampaních. Taky jsem opět dohrála mm6. A mm8. A mm7. Hm. Když ono je to dohraný fik fik :-D.
...
Ach jejky jejky, četla jsem spoilery na novou knížku od Salvatora (včera to vyšlo a lidi už to maj přečtený ) a je to horší, než jsem čekala. Nehodlám to číst, evidentně je to fraška. Všichni mrtví jsou zase živí a silnější než kdy dřív. Drizzt neviděl svou ženu sto let? Nevadí, můžou v klidu navázat tam, kde přestali, že? Vždyť co je sto let, že. Jo jo, co na tom, že všichni zúčastněný žili dýl od sebe než spolu.
Místo toho, aby autor pokračoval dál, aby rozvíjel postavy, aby konečně nechal Drizzta vyrůst a vyrovnat se se životem, najít nový kamarády, novou manželku... tak to takhle zlamí. Já nemám ráda umírání postav, ale když už umřou, chci, aby to mělo nějakou váhu. He, on umřel, ale to nic, to zase resnem... No, doufala jsem a byla jsem zklamaná. On prostě neumí vyvíjet postavy. A vývin postav je druhá nejdůležitější věc. První je samozřejmě humor .
|