Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 20. 8. 2013, 18:59:38 delete
e-mail:
 
Koukni do fóra, flash tam přidal videa ze hry
Jméno: Adam23 20. 8. 2013, 18:10:16 delete
e-mail:
 
My o vlku a zatím:

http://store.steampowered.com/app/238750?snr=1_41_ ...
Jméno: Elemir 19. 8. 2013, 18:39:53 delete
e-mail:
 
Pokud vím, tak oficiální datum ještě nikdo neoznámil. Na Open Dev to je častá otázka. Na počátku se mluvilo o podzimu tohoto roku. Stejně tak nebylo řečeno nic bližšího o případné lokalizaci. Nejspíše to bude jen v aj.

Ad krokování - podívejte se znovu na to město v ukázce, vůbec nežije vlastním životem. Holt plno ušetřené programátorské práce Každá scenérie bude v podstatě statická. Dost hezky pak působí, když vidíte, jak oheň plápolá v reálném čase, stejně tak hezky fouká větříček ... Ne že by podobné animace nebyly ve statické scéně použity už dříve, ale tady mi to přijde jako pěst na oko. Souhlasím, že do exteriérů to opravdu vhodné neni. AAA titul to prostě nebude. Těžko říct, co může Legacy vlastně nabídnout.
Jméno: kamil 19. 8. 2013, 17:43:41 delete
e-mail:
 
a nevi nekdo nahodou kdy je planovany vydani MMX? Anglictina mi moc nejde takze jsem to na ofic webu mozna prehlidl, ale uz se nejak nemuzu dockat
Jméno: Yuyana 19. 8. 2013, 14:46:51 delete
e-mail:
 
Fakt je, že neni nic "krásnějšího", než lítat po dungeonu a šacovat těch Xset stejnejch potvor a hledat klíče :-D. Já jsem si naštěstí vypracovala zvyk fanaticky sbírat uplně všechno.

Každopádně nejsem zastánce krokování. Já hlásám svobodu pohybu.
Jméno: Adam23 19. 8. 2013, 08:58:36 delete
e-mail:
 
Ohledně krokování, já začal s MM od šestky, takže by to byla pro mne novinka, z toho trhanýho pohybu mi šla hlava kolem už i v Grimrocku A do exteriérů to je teda nic moc.
Jméno: Adam23 19. 8. 2013, 08:53:29 delete
e-mail:
 
Není důležitý, že mají na sobě stejný šaty, důležitý je, že některý má klíč!
Jméno: Yuyana 19. 8. 2013, 03:27:11 delete
e-mail:
 
Ano, klerici nejsou řadová monstra, ale řádová monstra :-p.

Joo, občas jsou hry totálně nesvobodný a člověk nemůže zabíjet poutníky. Vim, jak bratr nadával, když ve falloutovi (nevim kterej díl to byl) musel otročit pro nějaký malý děcka, co nešly postřílet :-D.
Jméno: Elemir 18. 8. 2013, 22:50:18 delete
e-mail:
 
Hm, to stojí za úvahu ... já měl na sobě šaty jen jednou ... Jinak, já si pod M&M X představoval jakousi revoluci, zabít svého 150 klerika, který vypadá stejně jako těch 149 před ním neni nijak zábavné. To přeci neni žádné řadové monstrum jako goblin (ostatně ten tvůj příklad s vlastní postavou je jasný). Ale co už, tak alespoň to graficky zvládnout lépe ... zakapucovaná postava v šatech přeci nemusí být nutně klerik, v šestce to člověk poznal hned a v dalších dílech to jaksi navazovalo. Tady si můžu klidně lámat hlavu, jestli jsem ve skutečnosti nesejmul obyčejného poutníka ... ne, nesejmul, protože tohle M&M X umět nebude ...
Jméno: Yuyana 18. 8. 2013, 22:12:31 delete
e-mail:
 
Joo, klerici v róbách. Jsou velmi tradiční, že? V mm6 jsem jich zabila snad miliony. Naštěstí moji klerici nikdy nemuseli róby nosit. V šestce maj kroužky, v sedmičce a osmičce jsou pěkně v kůži :-p. Málokterej chlap vypadá dobře v šatech :-p.
Jméno: Elemir 18. 8. 2013, 21:19:56 delete
e-mail:
 
Opět ten border kolem postav ... vlastně ne jen kolem postav, ale vůbec kolem všech aktivních věcí (páky, truhly apod.). To mě opravdu děsí. Druhá věc je záběr na toho útočícího klerika v červené róbě - klasická grafika Dark Messiaha. Ostatně o něm se už mluvilo na Open Dev, že bude mít pokračování. Pro mě to moc nadějně nevypadá, když to tak vidím, tak přemýšlím, proč to vlastně dělají jako krokovací dungeon?
Jméno: Yuyana 17. 8. 2013, 12:40:47 delete
e-mail:
 
Ugh, ten spodní panel s portrétama je asi nejrušivější věc, kterou jsem kdy viděla. Je to jako pěst na oko. Doufám, že to půjde nějak přenastavit. A taky doufám, že budou k dispozici i hezčí portréty.
Jméno: StriderCZ 17. 8. 2013, 08:01:47 delete
e-mail:
 
Nová trailer na MMX vypadá dost nadějně:
http://www.youtube.com/watch?v=HT_S9J0fYYU ...
Jméno: Yuyana 16. 8. 2013, 13:40:36 delete
e-mail:
 
Helee, já to nedělám dobrovolně .
Jméno: Elemir 12. 8. 2013, 23:45:27 delete
e-mail:
 
jj, jen ať si to užijou ... teda dneska mám za sebou taky jeden überreallife, ani jsem se nestihl přepnout online
Jméno: Adam23 12. 8. 2013, 08:19:37 delete
e-mail:
 
Tydleti reallifefisti...
Jméno: Yuyana 12. 8. 2013, 07:45:30 delete
e-mail:
 
Tak tedy ahoj . Já teď taky zas nějakou chvíli nebudu, ale pak zas budu :-p. Joo, holt občas je potřeba žít i off-line, i když je to nezvyk :-p.
Jméno: Elemir 12. 8. 2013, 05:52:24 delete
e-mail:
 
4JCMurphy: Tak si to užij

4Yuyana: Vidíš, na to jsem úplně zapomněl. Kdysi jsem o tom něco četl, ale mám to spojené spíš s Indií.
Jméno: JCMurphy 12. 8. 2013, 04:40:46 delete
e-mail:
 
tak se s vámi loučím neb odjíždím na týden mečovati se na polský hrad Chojník.. žádný internet, sprchy a záchody a jedna zásuvka je pro tucet lidí
budu si tam jen tak lebedit a ztrácet pojem o světě a o čase a semtam něco předvedu nenáročnému publiku, který je prý 100x lepší než to český (já se jim teda nedivím, mě taky nebaví na nás koukat )
Jméno: Yuyana 11. 8. 2013, 17:41:37 delete
e-mail:
 
Tak... hákový kříže nejsou v japonsku nic extra, že jo :-D. Kolikrát jsem je někde v anime viděla. Ono to většinou neni míněno tak, jak to my tady bereme, i když... . Mě to celkem nevadí. Vždycky si říkám... kdyby si tenkrát zvolili za znak srdíčko... :-p
...
Drizzt furt jenom truchlí a lituje se, i můj pes má víc rozumu. A to je mu teprve čtrnáct, ne několik set :-p. Nějak nechápu, že to lidi žerou. Asi je taky baví se litovat.