Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 20. 8. 2013, 18:10:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| My o vlku a zatím:
http://store.steampowered.com/app/238750?snr=1_41_ ... |
|||
| Jméno: | kamil | 19. 8. 2013, 17:43:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| a nevi nekdo nahodou kdy je planovany vydani MMX? Anglictina mi moc nejde takze jsem to na ofic webu mozna prehlidl, ale uz se nejak nemuzu dockat | |||
| Jméno: | Adam23 | 19. 8. 2013, 08:53:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Není důležitý, že mají na sobě stejný šaty, důležitý je, že některý má klíč! | |||
| Jméno: | StriderCZ | 17. 8. 2013, 08:01:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nová trailer na MMX vypadá dost nadějně:
http://www.youtube.com/watch?v=HT_S9J0fYYU ... |
|||
| Jméno: | Elemir | 12. 8. 2013, 23:45:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
jj, jen ať si to užijou ... teda dneska mám za sebou taky jeden überreallife, ani jsem se nestihl přepnout online ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 12. 8. 2013, 07:45:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak tedy ahoj . Já teď taky zas nějakou chvíli nebudu, ale pak zas budu :-p. Joo, holt občas je potřeba žít i off-line, i když je to nezvyk :-p. |
|||
| Jméno: | Elemir | 12. 8. 2013, 05:52:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
4JCMurphy: Tak si to užij
4Yuyana: Vidíš, na to jsem úplně zapomněl. Kdysi jsem o tom něco četl, ale mám to spojené spíš s Indií. |
|||