Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Uran | 5. 9. 2013, 19:00:15 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| To: Brekeke
Nejlespi je na www.gog.com |
|||
| Jméno: | Brekeke | 5. 9. 2013, 18:11:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| zdravíčko neví někdo kde by se dal bezpečně stáhnout MM9? pokaždé když to někde zkusím tak mi Anti-Malware hlásí že blokuje přístup... | |||
| Jméno: | Elemir | 28. 8. 2013, 16:35:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak jsem to zprovoznil
Edit: Sakriš to byla rychlost, ještě jsem ani nestihl updatovat Novinky a už je tam první hlas :D |
|||
| Jméno: | Adam23 | 28. 8. 2013, 10:44:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Myslel jsem zájem lidí o tvoje zpracování MMX tady na stránkách. | |||
| Jméno: | Elemir | 27. 8. 2013, 22:24:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak piš, zítra zkusím anketu někam implementovat BlueBoard má nějaké ty aplikace hotové, tak by to neměl být problém. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 27. 8. 2013, 22:08:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jééj update To mi připomíná můj už asi rok starej námět, na zapracování ankety k aktuálnímu tématu do stránek, tady se to přímo nabízí. |
|||
| Jméno: | Půlskřet Cooldžej | 25. 8. 2013, 13:24:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to Ivan:
GOG verze (6 pack) je úplně v pohodě, akorát je potřeba nastavit režim kompatibility při spouštění. |
|||
| Jméno: | Elemir | 24. 8. 2013, 17:19:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zkus místo reinstallu raději čistou instalaci. Málokdy se stává, že je xp-patch vysloveně nutný. | |||
| Jméno: | Elemir | 24. 8. 2013, 07:52:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zazálohovat save pozice (adresář) a zkusit přeinstalovat. XP-patch používáš? | |||
| Jméno: | Ivan | 23. 8. 2013, 22:35:02 | ![]() |
| e-mail: | a(tečka)v(tečka)t(z)seznam(tečka)cz | ||
tak jsem se po nějakém tom roce rozhodl si znovu zahrát MM6 na WinXP a po pár krocích abych hru rozchodil jsem skončil neboť se mi při vstupu do hradu v Ironfistu zasekne a musím ukončit program neboť neodpovídá nevěděl by někdo o nějakém řešení? |
|||
| Jméno: | Elemir | 22. 8. 2013, 08:56:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Martin: viz Ke stažení, je tam pár tipů. | |||
| Jméno: | Martin | 21. 8. 2013, 12:24:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hale jenom dotaz je možný rozjet MMIX na vistách mě se to totiž nějak nedaří |
|||