Ten zdarma jsem stihl, podařilo se mi získat zdarma i Duke Nukem 3D: Atomic edition. Je to ale dost o náhodě. Už se mi kolikrát stalo, že jsem něco koupil a o pár týdnů to vyšlo zlevněné Torchlight jsem ještě ani nenainstalovat, nechávám si to všechno až na zimu. Docela uvažuju rozehrát konečně Grimrock.
Edit: Z vesela jsem odmazal kupu spamu z fóra a přemýšlím, co dál ... Už předevčírem jsem si všiml, jak se mi tam spamboti začaly(i) (sakriš, teď si nejsem jist jejich životností :D) registrovat i přes filtr. Vzhledem k tomu, že u Knihy návštěv filtr funguje dál, mám docela podezření, že chybka bude i někde v samotném miniBB. Možností moc není, zavádět captcha mi přijde docela jako blbost, sám ji v oblibě nemám a už kolikrát jsem nebyl kód na některých stránkách schopen rozluštit :D (navíc tady to asi nic ve skutečnosti ani neřeší) Upravovat zdrojový kód mi přijde taky jako ztráta času, miniBB neni zrovna ukázka programátorské zručnosti a nasazovat rovnou phpBB je zase zbytečnost z pohledu frekvence používání vs. zapláclé místo. Uvidím, jak se to bude tvářit dál, pořád platí, že raději preferuji větší volnost před restrikcemi jako je povinná registrace apod. Je vidět, že ti boti jsou docela učenliví, už to není tak jako dříve, kdy vyplňovali jakékoliv políčko formuláře, zřejmě jsou uzpůsobené na míru konkrétním aplikacím, resp. umí zjistit, kde zrovna jsou a s neznámou si holt neporadí ..., což mi teď vnuklo jeden nápad :D |