Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Pavouk | 12. 10. 2013, 14:17:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Malej kotlík v údolí vedle stezky v Lindisfarnu dočasně + 10 živelná odolnost | |||
| Jméno: | schveider | 8. 10. 2013, 17:14:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nepostoval tu uz nekdo kdysi to MaM 7 HD video? Skoro mam pocit, ze to byl autor obvzlast kdyz vidim to cesky menu .
btw (predevsim pro ty kteri hraji/hrali minecraft) koukejte co jsem nasel http://www.planetminecraft.com/texture_pack/hd-mig ... |
|||
| Jméno: | flash | 7. 10. 2013, 00:57:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
Yuyana - Skyrim , Legend of Grimrock a jestli rada Gothic muzes zkusit Risen 1 a 2 ![]() |
|||
| Jméno: | Seewolf | 5. 10. 2013, 16:35:08 | ![]() |
| e-mail: | seewolf(z)tiscali(tečka)cz | ||
| Díky za tyto stránky. Mám problém v win 8 , nainstaluji beží mi ale jen v malém okně jak MaM7 tak i MaM8 zkošel jsem přepnout kde co, ale neic, netu šíte co s tím. na win 7 mi to behá bez problemu na HD monitoru.
A další dotaz . na netu jsou odkazy na ukázky MaM7 v HD. Na stazení jsem to ale jakjo hru nikde nenašel, ani k zakoupení. Díky za případnou pomoc . |
|||
| Jméno: | Ivo | 23. 9. 2013, 15:55:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Flaymer
Přečti si forum už to tam řešilo. Nejblíže odkaz http://www.svetmightandmagic.cz/forum/index.php?ac ... Je to win8, ale odpověd je stejná .Pod virtual pc jsou 6 a 7 v pohodě. Jinak mě pod Win7 jedou MAM7 v pohodě. použil sem patche tady z vebu. |
|||
| Jméno: | Flaymer | 23. 9. 2013, 15:24:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
Chtěl bych se zeptat na to jestly není nějakej emulátor nb něco abych na windows 7 rozjel mam vii ? Prosím o pomoc-případně pošlete nějaký odkazy děkuji ![]() |
|||
| Jméno: | Ivo | 22. 9. 2013, 23:24:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Při hledání mam X sem náhodou našel mod na 6 - Suicide Squad mod odkaz http://www.moddb.com/mods/suicide-squad ... | |||
| Jméno: | Adam23 | 22. 9. 2013, 20:04:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
2 chyby, hydry a draci a dozorce VARNu (neznám českou nomenklaturu a myslel jsem, že je to chyták ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 20. 9. 2013, 21:28:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
Na GOGu běží jako obvykle víkendovka. Protentokrát jsou v nabídce Wizardry - 8 díl a samostně 6+7 díl. Krom toho je v nabídce Eschalon a vůbec, koukněte sami sem
Edit: Pokud by se někdo nudil, zkuste si testík :) Narazil jsem na něj dneska náhodou, 2 otázky jsem netrefil (artefakty a meč - já vím, hlavně, že jsme tu před pár měsíci probírali obourukost ... :D) |
|||