Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Pavouk 12. 10. 2013, 14:17:25 delete
e-mail:
 
Malej kotlík v údolí vedle stezky v Lindisfarnu dočasně + 10 živelná odolnost
Jméno: Pavouk 12. 10. 2013, 13:09:25 delete
e-mail:
 
Sorry,

ten malej kotlí dává dočasně +10 k těl. odolnosti a postava se může nakazit. Velkej kotel permanentně +5 do živel. odolnosti je taky před vstupem do dolů v Thjorgardu. V Guberlandu je za Dookovým hradem piedestal doasn +10 magie, ten stejnej je v Thjorgardu na začátku stezky k dolům, takže není pravda, že je k jedné vlastnosti pouze jeden kus.
Jméno: Yuyana 12. 10. 2013, 12:34:32 delete
e-mail:
 
Hehe, tak nám poslali k novýmu počítači jakousi hru. Neni moc zábavná, ovládání stojí za trus a grafika nic moc. Na to, že je to už osmej díl, se tedy autoři nevytáhli. Navíc ignoruje moje snahy o ovládání a dělá si co chce. Bohužel jí budu muset nechat nainstalovanou, snad na to Microsoft vydá nějakej datadisk.

MM6 mi bezi krasne, zadnej problem, ale sedmicku jsem jeste nezkousela. Prisla jsem o originalni CDcko a ta divna hra od microsoftu se zoufale brani precteni zalozni image. Noo, ja ji to samozrejme nedaruju. Vycvicim ji podle svyho.
Jméno: Pavouk 12. 10. 2013, 11:02:44 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire,

právě hraju MM9 a narazil jsem v Drangheimu na velký kotel na ohništi před vstupem do Rokle smrti, který dává permanentně 5 bodů do odolnosti proti živlům. Nechtěl bys doplnit seznam studní? Malý kotlík na ohništi u Drangheimské věznice dává dočasně 5 bodů do tělesné odolnosti.
Jméno: schveider 8. 10. 2013, 17:14:47 delete
e-mail:
 
Nepostoval tu uz nekdo kdysi to MaM 7 HD video? Skoro mam pocit, ze to byl autor obvzlast kdyz vidim to cesky menu .

btw (predevsim pro ty kteri hraji/hrali minecraft) koukejte co jsem nasel http://www.planetminecraft.com/texture_pack/hd-mig ...
Jméno: Elemir 7. 10. 2013, 18:18:22 delete
e-mail:
 
4Seewolf: Osmičky z vlastní zkušenosti neznám, takže těžko hádat, co dalšího by to mohlo způsobovat. Ten způsob zobrazení, kdy je v černé ploše malé okno si pamatuju z nahravacího software, který automaticky bral v potaz jen formát výstupu. M&M 6-8 mají výstup 800x600 a ten se pak roztáhne dle aktuálního rozlišení monitoru.

4Yuyana: Kupovat si kvůli tomu nový PC ... :D Z těch novějších her bych vůbec nevěděl. Četl jsem za posledních pár měsíců sice řadu recenzí, ale nic z toho mě příliš nezaujalo. Možná Shadowrun ...
Jméno: flash 7. 10. 2013, 00:57:41 delete
e-mail:
 
Yuyana - Skyrim , Legend of Grimrock a jestli rada Gothic muzes zkusit Risen 1 a 2
Jméno: Seewolf 6. 10. 2013, 23:05:18 delete
e-mail:
 
Bohužel zaškrtléto nemám, to bylo první co mě napadlo. mam male okno v černé obrazovce, F4 to jde přepnout na Windowed. GrayFace patche
nainstalované mám. . Díky za radu. jen pro zajímavost , hraji to na Acer Iconia Tab W510, na notebooku jsem ten problém neměl.
Jméno: Yuyana 6. 10. 2013, 13:51:30 delete
e-mail:
 
Ták, novej počítač na cestě, a teď můžu začít řešit, jestli se mi chce zkoušet nějaký hry od Ubisoftu :-D. Akorát jsem zvědavá na kompatibilitu starších her.

Každopádně bych byla ráda, kdybyste mi doporučili nějakou moderní hru, na kterou bych se mohla adaptovat . Jste kolekové MMsáci, takže věřim, že mi doporučíte něco dobrýho .
Jméno: Elemir 6. 10. 2013, 09:10:51 delete
e-mail:
 
Spusť si soubor MM7Setup (pro M&M 7) nebo MM8Setup (pro M&M 8) a podívej se, zda-li náhodou nemáš zaškrtnutou volbu Windowed. Pokud ano, pak je to ono a je třeba to přepnout na Full Screen. GrayFace patche nainstalované máš? S tím HD ti moc neporadím, ale StriderCZ myslím nějaký texture pack zkoušel, tak třeba bude něco vědet on.
Jméno: Seewolf 5. 10. 2013, 16:35:08 delete
e-mail:
 
Díky za tyto stránky. Mám problém v win 8 , nainstaluji beží mi ale jen v malém okně jak MaM7 tak i MaM8 zkošel jsem přepnout kde co, ale neic, netu šíte co s tím. na win 7 mi to behá bez problemu na HD monitoru.
A další dotaz . na netu jsou odkazy na ukázky MaM7 v HD. Na stazení jsem to ale jakjo hru nikde nenašel, ani k zakoupení.
Díky za případnou pomoc .
Jméno: Jack 24. 9. 2013, 17:23:07 delete
e-mail:
 
dík za tip s kýváním hlavy v devítce.. vypnuto strašne mi chybí malá mapa, kterou bych měl pořád na očích. alespoň že čarodějovo oko ukazuje, kde je jaká nestvůra
Jméno: Elemir 23. 9. 2013, 20:44:30 delete
e-mail:
 
4Ivo: na mod jsem letmo koukal, zítra se podívám podrobněji Vypadá to však dobře.

K té virtualizaci doporučuji přednostně VirtualPC, kvůli tomu, že je to od Microsoftu a snadněji nastavitelné. VirtualBox je lepší, ale už to chce o tom něco vědět.
Jméno: Ivo 23. 9. 2013, 15:55:18 delete
e-mail:
 
Flaymer
Přečti si forum už to tam řešilo. Nejblíže
odkaz http://www.svetmightandmagic.cz/forum/index.php?ac ...

Je to win8, ale odpověd je stejná .Pod virtual pc jsou 6 a 7 v pohodě.
Jinak mě pod Win7 jedou MAM7 v pohodě. použil sem patche tady z vebu.
Jméno: Flaymer 23. 9. 2013, 15:24:16 delete
e-mail:
 
Chtěl bych se zeptat na to jestly není nějakej emulátor nb něco abych na windows 7 rozjel mam vii ? Prosím o pomoc-případně pošlete nějaký odkazy děkuji
Jméno: Ivo 22. 9. 2013, 23:24:55 delete
e-mail:
 
Při hledání mam X sem náhodou našel mod na 6 - Suicide Squad mod odkaz http://www.moddb.com/mods/suicide-squad ...
Jméno: Winterson 22. 9. 2013, 21:55:26 delete
e-mail:
 
Měl jsem problémy s platební kartou při nákupu. To se teď vyřešilo a můžu konečně kupovat z GOGu. Normálně jsem našel hru Silver, kterou jsem za boha nemohl nikdy najít! Hrál jsem demo a pak po ní nebylo ani vidu ani slechu. No a teď vesele tahám instalátor. Za těch pár babek to opravdu stojí a takových vzpomínek na jednom místě.
Jméno: Adam23 22. 9. 2013, 20:04:42 delete
e-mail:
 
2 chyby, hydry a draci a dozorce VARNu (neznám českou nomenklaturu a myslel jsem, že je to chyták
Jméno: Yuyana 21. 9. 2013, 14:55:07 delete
e-mail:
 
Wizardry 8 už mi nesmí na disk :-D. (Teď tvrdě pařim Imposible Mission, kterej je tušim o rok starší, než já :-D. Nějak mám období bez her. Asi jsem nemocná :-D.)
Jméno: Elemir 20. 9. 2013, 21:28:54 delete
e-mail:
 
Na GOGu běží jako obvykle víkendovka. Protentokrát jsou v nabídce Wizardry - 8 díl a samostně 6+7 díl. Krom toho je v nabídce Eschalon a vůbec, koukněte sami sem

Edit: Pokud by se někdo nudil, zkuste si testík :) Narazil jsem na něj dneska náhodou, 2 otázky jsem netrefil (artefakty a meč - já vím, hlavně, že jsme tu před pár měsíci probírali obourukost ... :D)