Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Winterson | 29. 10. 2013, 23:59:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
Sice je to mimo Might and Magic, ale taky jsme se tu o tom bavili
http://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU ... |
|||
| Jméno: | Elemir | 28. 10. 2013, 08:59:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
Není zač. Myslel jsem si, že to byly spíše goblini, ale jeden nikdy neví, jestli mi tam přeci jen něco neuteklo ![]() |
|||
| Jméno: | spellcze | 28. 10. 2013, 08:29:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| J dik, s tim útokem jsem si to spletl s nesplněním úkolu pro pana Malwicka. V tomto případě město napadnou goblini. | |||
| Jméno: | Elemir | 28. 10. 2013, 07:01:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, v návodu je to část pojmenovaná Válka lidí a elfů. U těch postihů netuším, mě to nikdy nenapadlo sledovat, ale nikdy se mi nestalo, že by mě někdo při návštěvě hradu Gryphonhearth chtěl zatknout za pokuty apod. Při kradení plánů se spustí alarm a nepřátelská je jen hlídka uvnitř pevnosti.
Pokud máš spíš na mysli to, jak se bude vyvíjet vztah s jednotlivými panovníky podle toho, komu co zaneseš, tak to je popsané v návodu v té odkazované části. Nevybavuju si, že by mě kdy někdo z obou stran napadl. To ti tam přiběhly elfské jednotky? |
|||
| Jméno: | spellcze | 25. 10. 2013, 18:21:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
právě z tohoto důvodu si kupuji GOG verzi přešel jsem na win 8 a mám problémy se zvukem a videm... doufam ze to pomuze ![]() |
|||
| Jméno: | spellcze | 25. 10. 2013, 16:55:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdravím chci se zeptat jestly funguje čeština mm7 na GOG verzi. | |||
| Jméno: | StriderCZ | 23. 10. 2013, 19:46:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| U jedničky i dvojky zkusím oslovit Ubisoft... jestli by neposlal podporu. Ale nejdříve přeložím Swords | |||
| Jméno: | Winterson | 23. 10. 2013, 13:00:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire, tak MMX jsem dohrál, není to vůbec špatný - takový Grimrock na povrchu. | |||