Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | flash | 13. 11. 2013, 15:07:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
Sakra, proc tam je ten muj příspěvek 2x? A hodinu po sobe, jak jsem tohle dokazal, nevim. Kazdopadne se omlouvam |
|||
| Jméno: | Winterson | 12. 11. 2013, 23:03:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
Yuyano, Dragon Age me bavily všechny hry a dvojka bylo doopravdy dosti volnějši ve vtipu. Bavil jsem se královsky u všech ![]() |
|||
| Jméno: | Opravdan | 6. 11. 2013, 01:25:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Krásnu noc prajem Vám...
len informačne je 1:11 hod v nocia Tu je link na stránku s celkom pohodovím návodom... http://www.jirifiryt.cz/preklady-a-navody ... je v zip formáte určenom na stiahnutie... Čo sa mňa týka tak prvá lokalita Ka´tan bola zaujmavá s učencom čo dával 5 percent ku skúsenostiam a identifikoval VŠETKY predmety... sem tam som najal Šejdíra a išiel kupovať alebo predávať nikde som nenašiel Mistra Portálú až v bývalom mestečku v dračích pieskoch v jednom z DOMOV od vtedy ju mám v družine a cestovanie je jednoduchšie... Ešte pred koncom prvého mesiaca na úrovni levelu 1 ale s lepšou zbrojou som zvládol trik 20 bodov do všetkých vlastností ale nevrátil som sa dotikom steny... preletel som s nákladom súdkov až do mesta potvory Draci a Wirmovia ma neprenasledovali až na jedného červeného pri pristátí... No nič "som uchvátený" novou variantou MM6 - TCC - The Caos Conspiracy... Dobrú noc, s pozdravom Opravdan |
|||
| Jméno: | steelbrother | 5. 11. 2013, 10:19:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ja hram tie normalne verzie, ale urcite skusim aj upravene niekedy | |||
| Jméno: | Opravdan | 3. 11. 2013, 12:58:26 | ![]() |
| e-mail: | opravdan(z)azet(tečka)sk | ||
| Ahoj kluci a holky,
a ahoj všetci vekom starší čo sa do hrania hry po ROKOCH vrátili pre spomienky a NOVÉ zážitky... je rok 2013 a Ja som skončil MM6 po cca 5 krát. Tentoraz som vsadil na silu kúziel 2x Carodej a 2x Druid... mágia živlov pre každú postavu so Spopolnením a Masívnou deformáciou a samozrejme cestovné Kúzla... Takže aj Vám ostatným čo sa chystáte hrať HRU znovu a znovu prajem PRÍJEMNÚ zábavu... A autorovi stránky SVET M&M Ďakujem. S pozdravom OPRAVDAN |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 2. 11. 2013, 20:02:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
pěkný slevy
hele a nechcete mi někdo říct co se tu ty už skoro 3 měsíce dělo? docela se tu teď ztrácím :( |
|||
| Jméno: | Adam23 | 2. 11. 2013, 17:59:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ultimate Ubisoft
60% sleva na M&M například
http://www.gog.com/promo/ubisoft_weekend_promo_011 ... |
|||