Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Bigelow | 15. 11. 2013, 21:53:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jo jo.. byla to pomlčka . Mě se jenom zdálo 700 Kč nějak málo na novou hru, která je relativně očekávaná.
Díky za odpověď ![]() |
|||
| Jméno: | Uran | 15. 11. 2013, 10:48:43 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| To: Elemir ono tech patchu do bgee 1 bylo vice a ten posledni cast problemu vyresil a nejake nove zase zpusobil. Jinak jsem fanda tohoto ...ee projektu, ale uz me to taky zacina vytacet (asi pockam na nejaky pack 1 + 2). Holt pockam(e) na Eternity, wasteland a Torrment a snad do te doby vydaji BG1 + 2 EE. | |||
| Jméno: | Yuyana | 14. 11. 2013, 21:59:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Vy tady pořád něco nakupujete . Já teda taky nakupuju, i když ne tolik, ale pak mi to leží v šuplíku, protože to bejvá česky :-D. |
|||
| Jméno: | Elemir | 14. 11. 2013, 21:56:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nechal jsem tam automapping, tedy s nastavením jsem nic nedělal. Budu muset ještě kouknout do manuálu, poněvadž jsem asi něco zvolit měl ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 14. 11. 2013, 17:39:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Grimrock je fajn, dej si oldskúl mód na čtverečkáči a máš do pravoslavnejch Vánoc vystaráno. | |||
| Jméno: | Adam23 | 14. 11. 2013, 13:52:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
Baldurs Gate ze 2 dolace, to bych asi koupit (hmm asi ne, kdy bych to asi tak hral D) |
|||
| Jméno: | Adam23 | 14. 11. 2013, 09:40:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hah tak to mi uniklo, Poláci v GOGu jsou fakt mistři marketinku ![]() |
|||
| Jméno: | Winterson | 13. 11. 2013, 23:26:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zrovna jsem se vzbudil protože mi nebylo moc dobře - aspoň mám o zábavu postaráno Díky za upozornění ![]() |
|||