Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Bigelow 15. 11. 2013, 22:03:37 delete
e-mail:
 
Jak jinak.. DLCčka dneska hýbou herním světem.

No jsem na to hodně zvědavej. Trošku mě mrzí to čtvercové chození a ne volný pohyb, ale snad to někde vykompenzujou.
Jméno: Elemir 15. 11. 2013, 21:59:00 delete
e-mail:
 
Není zač Ono je to zrovna u desítky komplikované, základní cena je stanovena pro předobjednávku právě takto. Finální verze může být třeba dražší a hlavně je to jen základní verze. Počítá se samozřejmě s DLC, takže cena bude časem narůstat právě o ně.
Jméno: Bigelow 15. 11. 2013, 21:53:44 delete
e-mail:
 
Jo jo.. byla to pomlčka . Mě se jenom zdálo 700 Kč nějak málo na novou hru, která je relativně očekávaná.

Díky za odpověď
Jméno: Elemir 15. 11. 2013, 21:49:16 delete
e-mail:
 
Ahoj, nevídím teď ty symboly za 700, tak předpokládm, že je to cca 700 Kč. Ať už to koupíš teď kdekoliv, tak Deluxe edice znamená, že v současné chvíli budeš mít předběžný přístup a až vyjde finální verze, tak budeš mít automaticky přístup k ní. Předběžný přístup je jen bonus předobjednávky, normálně si samozřejmě kupuješ plnou hru.
Jméno: Bigelow 15. 11. 2013, 21:39:26 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire,
prosim tě jenom dotaz ohledně přeobjednávky tý X. Možná budu za blbce, ale chápu to dobře, že za 700,– koupim jenom ten předběžnej přístup + to extra? Žádná plná hra po jejím vydání? Díky za odpověď.
Jméno: Elemir 15. 11. 2013, 11:33:41 delete
e-mail:
 
BG: EE jsem už dlouho nespouštěl, zřejmě mi tam najede hodně chybějících patchů. Naposledy jsem se o to zajímal na jaře, když řešili licenční problémy. Z počátku jsem jim držel palce, ale obsahově mě to zklamalo, neb jsem čekal více. Je sice pravdou, že tohle sdružuje několik úprav v jednom a nevyžaduje to nic navíc, jenomže to není nic, co by si člověk nemohl zprovoznit sám. U BG 2: EE jsem proto celkem skeptický a z počátku to určitě žádná sláva nebude. Nejspíš se tomu opravdu vyhnu. Pokud by to vyšlo jako jeden balík, bylo by to určitě lepší.
Jméno: Uran 15. 11. 2013, 10:48:43 delete
e-mail:
 
To: Elemir ono tech patchu do bgee 1 bylo vice a ten posledni cast problemu vyresil a nejake nove zase zpusobil. Jinak jsem fanda tohoto ...ee projektu, ale uz me to taky zacina vytacet (asi pockam na nejaky pack 1 + 2). Holt pockam(e) na Eternity, wasteland a Torrment a snad do te doby vydaji BG1 + 2 EE.
Jméno: Elemir 14. 11. 2013, 22:22:10 delete
e-mail:
 
Na GOGu bývá čeština volitelná, pokud už ke hře je. Třeba Two Worlds 2 jsou stejně jako jednička jenom v angličtině (byť u nás existuje počeštěná krabicovka), Inquisitor má češtinu bokem, u Zaklínače to bylo výběrem v menu. U všeho ostatního mám jenom aj.

Na Steamu to mám podobně, přijde mi to, že tyhle služby mají ve hře češtinu jen tehdy, pokud je přímo podporovaná distributorem, tedy nic takového, jako jsou exkluzivní češtiny od XZone apod. se tam nedostane. Horší to bývá právě s krabicovkami, když už člověk zjistí, že je to v aj, tak hned dole je napsáno, že se jedná o digitální distribuci

Edit: Když už jsem tu včera zmiňoval BG 2: EE, tak shodou okolností mi během noci přišel email, že už je na Beamdogu v prodeji :) Cena je stanovena na necelých 25$
Jméno: StriderCZ 14. 11. 2013, 22:09:29 delete
e-mail:
 
To Winterson: Díky za nabídku s pomocí s překladem. Prosím tě ozvi se mi na mejla: sstrider(at home)seznam.cz. Pošlu ti pasáže, se kterými mám trošku potíže. Texty totiž nejdou jednoduše převést do wordu, musel bych Ti je přepsat. Já na angličtinu nejsem 100%, a některé věty, když neznám kontext, tak mám jisté potíže, pomoc bude vítána. Původně jsem si myslel, že přeložím těch 95% které znám, pak dohraji hru (tzn. odzkouším funkčnost) a při hraní mi dojde, jak ty problematické pasáže správně přeložit.
Jméno: Yuyana 14. 11. 2013, 21:59:22 delete
e-mail:
 
Vy tady pořád něco nakupujete . Já teda taky nakupuju, i když ne tolik, ale pak mi to leží v šuplíku, protože to bejvá česky :-D.
Jméno: Elemir 14. 11. 2013, 21:56:13 delete
e-mail:
 
Nechal jsem tam automapping, tedy s nastavením jsem nic nedělal. Budu muset ještě kouknout do manuálu, poněvadž jsem asi něco zvolit měl
Jméno: Adam23 14. 11. 2013, 17:39:21 delete
e-mail:
 
Grimrock je fajn, dej si oldskúl mód na čtverečkáči a máš do pravoslavnejch Vánoc vystaráno.
Jméno: Elemir 14. 11. 2013, 15:07:54 delete
e-mail:
 
Zvažoval jsem nad nima, mám tu sice tu českou verzi, ale do záloha by se hodila (nehledě na to, že tomu BG2 EE moc něvěřím - k jedničce EE teď až po haldě měsíců dorazil patch).

Času taky nemám nazbyt, proto jsem včera rozehrál Grimrock
Jméno: Adam23 14. 11. 2013, 13:52:40 delete
e-mail:
 
Baldurs Gate ze 2 dolace, to bych asi koupit (hmm asi ne, kdy bych to asi tak hral D)
Jméno: Elemir 14. 11. 2013, 13:34:17 delete
e-mail:
 
Carmageddon tam včera neběžel, teď je tam zas v nabídkách něco dalšího, tak možná v nich. Včera jsem stihl některé nabídky 2-3 x a bylo hezky vidět, jak na ty, co předtím šly hodně na odbyt, přidali čas/množství Byla tam i MMVI, NWN nebo Baldur´s Gate 2 či Inkvizitor (ten mi ale ujel přímo pod rukama ). Včera tam bylo asi hodně amíků, dneska už to vypadá pomalejší.
Jméno: Adam23 14. 11. 2013, 09:41:24 delete
e-mail:
 
Nebyl náhodou Carmageddon?
Jméno: Adam23 14. 11. 2013, 09:40:23 delete
e-mail:
 
Hah tak to mi uniklo, Poláci v GOGu jsou fakt mistři marketinku
Jméno: Winterson 13. 11. 2013, 23:26:48 delete
e-mail:
 
Zrovna jsem se vzbudil protože mi nebylo moc dobře - aspoň mám o zábavu postaráno Díky za upozornění
Jméno: Elemir 13. 11. 2013, 22:00:45 delete
e-mail:
 
Jen taková drobnost, pokud to někdo nezaregistroval. Na GOGu běží "limitovaný výprodej". Vždy nabídka daného počtu kusů a sleva. Sedím u toho už hodinu a půl a zatím se mi podařilo získat akorát Two World 2 Běží tam celkem zajímavé nabídky, tak pokud nemáte co dělat, můžete se přidat.
Jméno: Yuyana 13. 11. 2013, 17:59:23 delete
e-mail:
 
Kouzelník! :-D Hacknul web!

Nj. Mě frustruje, když mám pocit, že u tý hry vlastně ani nemusim bejt :-D. Pravda, když pak někde slyšim, že si hráči stěžujou na DA2 a nadávaj umělý inteligenci... Že jako neni dokonalá a nedokáže hrát celou hru bezchybně sama? Co by proboha dělali v Icewindu, kde musej všechny postavy ovládat sami? Vždyť je to tak jednoduchý...

Nevšimla jsem si, že umírá tank? Hej, to nevadí, healne ho počítačem ovládaná postava vedle mě. Tank si sám hlídá, aby šly potvory na něj... tedy ní. Vždyť u půlky týmu ani nevim, co maj za schopnosti a hraju to jak nic, už v prvnim aktu jsme team immortal. Prakticky neloaduju. Přežiju všechno. Všechny zranění po boji samy zmizej. "Mrtvý" postavy samy vstanou. Co by lidi ještě chtěli, aby to bylo jednodužší :-p.

Fable jsem nehrála a vidim, že to ani nebudu zkoušet :-D.