Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Winterson 18. 11. 2013, 21:52:56 delete
e-mail:
 
Yuyana: Promiiiň, jsem na tebe zapomněl Jasně, projel jsem to asi 3x. Taky byl dobrý ten zreaktivovaný golem, co měl potom pifku na ptáky
Dvojka byla trochu jednodušší, ale Awakening byl trošku těžší než první DA:O.
Na tu lehkou děvu si jaksi nevzpomínám. Ale měl jsem docela rád Leilanu.
Jméno: StriderCZ 18. 11. 2013, 21:19:54 delete
e-mail:
 
Muj kamoš to přehnal ma horach se sáňkováním, dopadl na prdel a narazil si kostrč. Byla to prča do doby než odezněl alkoholová anestézie a než šel srát na hajzl...
Jméno: Adam23 18. 11. 2013, 21:13:45 delete
e-mail:
 
Au, ostružiny, no ale furt lepší než rezatej ostnatej drát.
Jméno: Elemir 18. 11. 2013, 19:06:30 delete
e-mail:
 
Do novinek přibyl asi poslední update k 16.11., další změny už budou pod vlastním updatem. Zakomponoval jsem skoro vše, co mi přišlo mailem, ale nejsem si jist u Fóra a Knihy návštěv. Některé změny jsem provedl průběžně, tak se autorům omlouvám, jestli jsem na ně v novinkách zapomněl.

Dneska se mi podařil na zahradě prima kousek - ujely mi nohy na zídce a prolítl jsem konstrukcí do ostužin. Byť po mě zůstal hezký obtisk, vypadá to, že jsem zůstal v kuse. Ale pokud bych se náhodou delší dobu neozýval, tak si chladím loket a spol.
Jméno: Elemir 17. 11. 2013, 22:53:08 delete
e-mail:
 
Šestka je taky moje nejoblíbenější, ale tohle jsem si taky docela rád poslechl samostatně.
Jméno: Adam23 17. 11. 2013, 21:38:12 delete
e-mail:
 
Ty OST k IV a V jsou zajímavý, ale na šestku to nemá ani náhodou.
Jméno: Adam23 17. 11. 2013, 20:53:35 delete
e-mail:
 
Tak holky to maj asi jinak
Jméno: Yuyana 17. 11. 2013, 20:46:22 delete
e-mail:
 
Víte, já kachnu nikdy nejedla.
Jméno: Adam23 17. 11. 2013, 19:43:23 delete
e-mail:
 
DDD Elemire, mi to bylo hned jasný, ýe vytáhneš minimálně stejně silnou kartu.
Jméno: Elemir 17. 11. 2013, 19:00:55 delete
e-mail:
 
Hmpf, mana ... a pak mám mít kouzelníky rád ...

I když, to byste nevěřili, co jsem právě dojedl. Kachnu, červený zelí a špekové knedlíky
Jméno: Yuyana 17. 11. 2013, 17:32:51 delete
e-mail:
 
On byl nějakej svátek? Fakt? Ještě že jsem barbar :-D. U nás byla rajská a pomerančovej džus :-p. Ale bramborový knedlíky se zelim jsou dobrej plán.

Hraju DA Awakening. Je to citelně obtížnější než dvojka . Jinak je to fajn, jen s tim dabingem se mohli víc snažit.
Jméno: Adam23 17. 11. 2013, 14:28:23 delete
e-mail:
 
Co na to říct Elemire, snad jen, že k tomu byl domácí višňovej kompot, mana nebeská
Jméno: Elemir 17. 11. 2013, 14:06:07 delete
e-mail:
 
Hm, já dřepím v práci, jíst budu až večer ... Tak dobrou chuť, taky bych si dal.
Jméno: Adam23 17. 11. 2013, 13:19:55 delete
e-mail:
 
Státní svátek a kachna s červeným zelím a bramborovým knedlíkem
Musel jsem se podělit
Jméno: Elemir 17. 11. 2013, 07:13:26 delete
e-mail:
 
Inquisitora jsem včera zkusil rozehrát. Po Golden Landu je to už druhá hra, která je svými pravidly podobná M&M Každý si zkrátka vezme z určitého systému to, co mu vyhovuje a porůznu to doplní něčím jiným ... mimochodem, za level se dostávají krom dovednostních bodů i body atribuční , že se francouzi nebojí konfliktu taky třeba odtud. Asi proto, že ani Inquisitor nebude první, kdo to použil ...

Je tu jen trochu nemotorná chůze, když postava chodí vertikálně po mapě, ale jinak hezké prostředí (připomnělo mi to BG 1). Než jsem narazil na první NPC, byl jsem na 3. levelu a nožík nahradil účinnější meč. V tomhle mi to připomnělo pro změnu Lionhearth. Na zlepšení postavy se dlouho nečeká a je to citelně znát, ale pořád ještě není vyhráno, neboť je třeba rozhodnout, kam body dát Zvyšování hodnoty melee zbraní kupodivu nezvyšuje zranění, ale útočné číslo. Navíc dovednosti jsou provázané i s velikostí atributů a levelem postavy. Taky se tedy nelze stát mistrem hned, byť by na to body byly. Snad to bude v podobném stylu pokračovat i dále.
Jméno: Winterson 16. 11. 2013, 19:35:07 delete
e-mail:
 
GOG - zrovna je Inquisitor v nabídce
Jméno: Winterson 16. 11. 2013, 19:27:51 delete
e-mail:
 
Stridere, přišel ti mail?
Jméno: Elemir 16. 11. 2013, 15:05:22 delete
e-mail:
 
Eh, díky A to jsem to samozřejmě po sobě četl už tenkrát
Jméno: Adam23 16. 11. 2013, 15:00:07 delete
e-mail:
 
Novinky

Elemire, oprav si chybku v 6. odstavci o akceleraci: "vzdušní a ohnivý elementálové"...
Jméno: Elemir 16. 11. 2013, 07:48:57 delete
e-mail:
 
Je to otázka, zatím krom EA nic moc vidět není a celkové dění kolem je teď přinejmenším zvláštní. Hratelné to je a na krokování se dá zvyknout, tak snad i plná verze bude minimálně na stejné úrovni.