U NWN2 jsem zatím nedohrál jen druhý datadisk, protože nemá celkově nic společného s původní kampaní, i když hru zajímavým způsobem mění. Nedokázalo mě to u hraní udržet. Právě chvilku potom jsem zkusil DA a taky jsem u toho ztroskotal. Mezitím jsem naopak dokázal několikrát dojet Baldur´s Gate
Což mě připomíná, že jsem nedávno četl preview na BG2: EE a dopadlo to dle očekávání - ani doporučeno, ani shozeno ze stolu. V principu nic nového, co by člověk musel mít, navíc za vyšší cenu, než by bylo dnes asi vhodné (porovnávalo se to vzhledem k jiným verzím BG2, které lze dnes zakoupit + dosáhnout shodného efektu svépomocí (widescreen apod.)). Bugy tam samozřejmě jsou, ale nic úplně strašného. Závěr je, ať se každý rozhodne sám BG2 jsem nedávno v GOG akci prošvihl, tak celkem uvažuju, že když už mám BG:EE, koupím asi i tohle. |