Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 6. 12. 2013, 15:04:29 delete
e-mail:
 
To je zvláštní, já instaloval na počál s Vistou a bez problémů dualboot. Dokonce i novej bootloader to má.
Jméno: Elemir 6. 12. 2013, 13:15:01 delete
e-mail:
 
Hm, tak se mnou osmičky hezky vypekly Tak krásně jsem si připravil disk a oni mi to nevzaly, naposledy jsem nutnost nastavit primární oddíl viděl u Windows 98. Nevadí, alespoň mě to donutilo udělat menší pořádek. Spíš bude legrace celé to přizpůsobit.
Jméno: Adam23 6. 12. 2013, 09:01:22 delete
e-mail:
 
Odlehčím téma: tak já se pořád nemožu rozhoupat do Skyrimu, bujim se tý rozsáhlosti Tak jsem rozjel re-play Mass Effect trilogie na vyšší obtížnosti za Adepta Tentokrát se asi praštím přes kapsu a nakoupím dlcčka, ač jsem jejich zavilý odpůrce. Taky jsem to zmodoval do HD grafiky, a je to furt super jízda
Jméno: Yuyana 5. 12. 2013, 23:38:12 delete
e-mail:
 
Max damage na blizko s grandama na 60 je pokud si vzpominam nekde kolem 450, mozna o neco vic. (Bez hodiny moci, jen cista damage bez prokouzleni.) Jenze to neni behem hry realny, pokud nepouzijete studnu.

Otazka ale taky je, jak casto postava tu damage dava. Bojovnici maj nastavenou minimalni dobu na vzpamatovani 30. Niz to nejde. Jak rychle se postava vzpamatuje z kouzla? Docela by me zajimalo srovnani s beznejma utocnejma kouzlama.

Nevzpominam si ted, kolik maj v sedmicce minimum luky (v osmicce je to 0 :-p), ale zase strilej po dvou sipech, takze sice vidime maly cisla, ale potvory kolem padaj jak svestky :-p. Hlavne vybusny luky dokazou udrzet potvoru mimo, obzvlast behemoti se vubec nehejbou :-p.
Jméno: Elemir 5. 12. 2013, 23:22:18 delete
e-mail:
 
Omlouvám se za vstup, ale ... chystám se dělit disk a připravuju se na instalaci Win 8. Doufám, že to proběhne hladce.

Mnich je dobrý charakter, v devítce se to potom přelilo na druida, což byla celkem zajímavá evoluce. Co jsem dělal včera mapy, tak jsem musel pár oblastí mm7 dočistit, ale od sedmého dílu mám obvykle melee postavy s damage pod 100. Vždycky dotáhnu dovednosti jen na potřebné množství bodů pro mistra/velmistra a dál se věnuju dalším dovednostem.

Teď jsem pro změnu dodělal výtah map z osmičky a moje stará družina na tom byla podobně. Mimochodem, původně mě to nepřišlo, ale ona je osmička opravdu rozlohou dungeonů menší. Je to jenom jinak vybalancované.
Jméno: Yuyana 5. 12. 2013, 22:11:16 delete
e-mail:
 
I ja. Proto pisu Bohuzel. Alespon kdyby ten zlodej umel trochu lip bojovat. Ja delam sestavu s dvouma palama a druidem (klerik je zaklad kazdy party, nekdo musi drzet bilou magii ), ze zacatku je to opravdu odolna skupina a rozdil v damage se projevi az pozdeji. Jo, zabijim cile dyl. Ale mam ctyry healery se stitem :-D. Kdyz chytnu draci dech do obliceje, tak udelam *heal* a jsem zase zdrava :-p.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 5. 12. 2013, 22:06:39 delete
e-mail:
 
Tak s rytířem nemám zkušenost... mám zásadní nechuť k charakterům bez many, i když ji u některých nepoužívám, asi tam potřebuju pro symetrii ten modrej sloupeček

Na mnichovi se mi v sedmičce hrozně líbilo, jak se mu postupně všehchny skilly spojovali, škoda, že takovou provázanost nedokázali tvůrci uplatnit i u jiných "povolání".
Jméno: Yuyana 5. 12. 2013, 20:30:50 delete
e-mail:
 
Aha, tak ještě jsem přehlídla. Co se týče mm7, největší damage zbraněma na blízko má bohužel podle mejch zkušeností rytíř, mnich v těsnym závěsu (nemá granda s mistrem zbraně, ale zas vytáhne dvojnásobnej armor a ještě uhejbá). 150 damage na mýho rytíře nedělá dojem, 470 už jo, ale je to za cenu many a malý odolnosti postavy. Jo, a za cenu vlastního života, že, lichové :-D.
Rytíř s kopim a hodinou moci dovede dávat slušný nakládačky, nemám tu svůj save, ale rány za dvě stovky jsem zvyklá vídat. Samozřejmě jde i víc, ale to už neni během normální hry reálný .
...
Každopádně se shodnem na tom, že 470 je víc než 150 :-p. Takže mága za hodnou cestu neberu. Vůbec. Nikdy.
Jméno: Yuyana 5. 12. 2013, 20:19:01 delete
e-mail:
 
Napadlo mě to. Ale jistota je jistota :-D.
Problem je, ze je to obtezujici. A sex... kchm kchm. Obavam se, ze grafila jeste neni dost dalko na to, aby si tohle mohli dovolit :-D. Je to spis humorny. Ta krev je protivna hlavne proto, ze zakrejva mapu, zakrejva obraz, proste prekazi. Navic se objevuje postupne, coz je na pest, me to rozptyluje. Co se tyce cestovani... nekde jsem na to videla parodii... "kdyby uz nekdo vymyslel tampon, nemuselo se tohle stat"... a tak nejak s tim souhlasim, protoze sakra presne tak to vypada :-D.
Mozna je chyba v tom, ze muzi maji krev spojenou s nasilim. Nooo, ja vidam pomerne dost krve a za uplne jinejch okolnosti. Krev je dneska viditelne moderni. No, snad to prejde.
Jméno: flash 5. 12. 2013, 19:51:53 delete
e-mail:
 
Yuyana- to s tou Wizardry 8 byla samozrejme cilena provokace..hehe..sam sem je taky ještě nedohral,ale tak nejak me porad necim pritahujou. DA1 je temna fantasy pro dospele, takze krev,sex a zasadni rozhodnuti na kazdem krokuOna ta DA je cela trosku priblbla, ale me se libi, je to dlouhy, a většinou docela zajimavy a taky to je hlavne asi tim ze dneska aby clovek podobnou hru hledal mikroskopem..proste moc nejsou.
Jméno: Púlskřet Cooldžej 5. 12. 2013, 18:44:40 delete
e-mail:
 
S tím úplně nesouhlasím aj v sedmičce se dá dotáhnout za "dobrou" cestu mág při cca 15 bodech v magii vody na to aby dával acid sprayem na blízko průměrně za 150 dmg, čemuž se krom mnicha těžko přibližuje s bojovým charem. Pokud je to Lich tak při 15 bodech v temnotě dává jedněma střepinama průměrně za 472.5, což je solidní kotel, když se na potvoru pořádně nalepíte. Spíš mi přijde smutný že 90% kouzel je tam nanic.
Jméno: Yuyana 5. 12. 2013, 00:55:29 delete
e-mail:
 
Magie: vyžaduje manu, casteři mívaj slabý životy a zbroj, u lučištníků se magie jet nevyplácí (zvlášť v osmičce neexistuje silnější bojovej char /... ne, kecám, neexistuje silnější char obecně/ + maj málo many), + jsou tu debufy jako prokletí, šílenství a vysátí many.

Boj: ... můžete sekat a sekat a sekat, jako králíček Duracel. Máte armor (obzvlášť mniši), máte kotel HPček, prokletí vás neobtěžuje, kouzla jako je strach nebo šílenství vás naopak posilujou...
...
Pozdravujte ode mě svoje win 8. Někdy si společně zahrajem Konfiguraci systému.
Jméno: Elemir 4. 12. 2013, 23:06:11 delete
e-mail:
 
Ohnivá střela dává zranění 1-3 za každý bod v dovednosti. Pokud máš 9 bodů, tak je to tedy rozsah 9-27, těch 20 je reálných. Limit mi u kouzel nijak nepřišel, spíš jde o pravděpodobnost, kolikrát to hází max. hodnoty velmi zřídka.
Jméno: Hnedovlas 4. 12. 2013, 22:20:56 delete
e-mail:
 
no tak men sa zatial nezda magia v MM7 nejak slabsia. I ked je pravda, ze niekedy so silnym kuzlom hodim dmg 2. ale niekedy aj 54. Napr. kuzlo zbortenie vo vzdusnej magii. Zalezi aj aky je nepriatel. Ale niekedy mam pocit ze niektore kuzla maju limit cez ktory uz nejdu. Napr ohniva strela dava max asi 20 zatial ale to som len na 22 lvli a magiu ohna mam na 9 urovni.
Jméno: Elemir 4. 12. 2013, 22:14:53 delete
e-mail:
 
Právě, od 8.1 si slibuju, že už to nebude mít počáteční mouchy. Našel jsem několik článků, co osmičky probíraly, řekl bych, že i celkem objektivně + jsem vzal recenze na Alze. Zarazila mě hned ta cena, ale zas to beru tak, že Microsoft potřebuje osmičky prosadit, tak ji nasadil tak nízko. Když už mám tedy inovovat, tak jsem se nakonec rozhodl pro 8.1
Jméno: Adam23 4. 12. 2013, 21:51:47 delete
e-mail:
 
Elemire, ja shodou okolností nainstaloval v práci Win 8.1 (s Office 2013) předevčírem a je to pecka rychlý, krásně placatý, nebarevný a hranatý D
Jméno: Yuyana 4. 12. 2013, 19:40:52 delete
e-mail:
 
Hehe, vitej v klubu.
...
flash: Moji kouzelníci nikdy nestojej za bukem :-D. Já uznávám jedině taktiku "naběhni tam a mlať to až do něčí smrti". Pravda, někdy tahle taktika dlouhodobě selhává. Ale většinou se to daří.
Jméno: Elemir 4. 12. 2013, 18:15:44 delete
e-mail:
 
Já to mám s kouzelníky jasné, tak se k tomu raději ani nebudu vyjadřovat

Mimochodem, jako správný dinosaurus jsem si pořídil Windows 8 ... zítra dorazí, tak jsem zvědav
Jméno: Yuyana 4. 12. 2013, 04:04:10 delete
e-mail:
 
Jak jsem psala uz trikrat, Wizardry 8 mi nesmi na disk :-D.
Helee, dvojka je fajn. Me v jednicce obtezuje ta krev vsude. Krev v uvodnim logu, krev na mape, krev pri cestovani, krev, krev, krev. A pak dabing. Ja jsem nadabing hakliva :-D. Ted jsem davala v datadisku nejakyho pruhlednyho draka. Au, mam pocit, ze kdyz prestanu na tri vteriny healovat, tak cela parta umre.
Jméno: flash 4. 12. 2013, 02:49:27 delete
e-mail:
 
Nikdy me za kouzelniky hrat nebavilo, vždycky stojej nekde za bukem a pufaj si odsad ty svoje prskavky Prave s bojovníkem clovek pozna zac je toho loket.kazdopadne si byt tebou konecne zahraju tu DA 1, je podle me o dost lepsi nez dvojka
PS:A Wizardry 8 uz jsi dohrala?