Aha, tak ještě jsem přehlídla. Co se týče mm7, největší damage zbraněma na blízko má bohužel podle mejch zkušeností rytíř, mnich v těsnym závěsu (nemá granda s mistrem zbraně, ale zas vytáhne dvojnásobnej armor a ještě uhejbá). 150 damage na mýho rytíře nedělá dojem, 470 už jo, ale je to za cenu many a malý odolnosti postavy. Jo, a za cenu vlastního života, že, lichové :-D.
Rytíř s kopim a hodinou moci dovede dávat slušný nakládačky, nemám tu svůj save, ale rány za dvě stovky jsem zvyklá vídat. Samozřejmě jde i víc, ale to už neni během normální hry reálný .
...
Každopádně se shodnem na tom, že 470 je víc než 150 :-p. Takže mága za hodnou cestu neberu. Vůbec. Nikdy. |