Já jel MM, každý díl, krom devítky jen jednou (šestku jsem začal hrát předloni, 7 loni a 8 letos. Devítku jsem hrál kdysi, když jsem ještě chodil na střední a měl kotel času - panečku to byla doba ).
Ale musím teda říct, že suveréně nejlepší je šestka - líbí se mi volnost, že když se něco můžu naučit můžu v tom dosáhnout jakékoliv úrovně a při tvorbě postavy je tak člověk defacto omezenej jen bodíkama. Družinku jsem měl paladin/archer/klerik/mag. Neznale fíglů jsem projel celej sorpigal, chrám a hlásku s jedním lukem u archera a ledovým proudem u mága Judžína Bulvoje, kterej trávil většinu počátečního herního času v bezvědomí. Myslím, že se díky působení mojí družiny musely zisky tamní vodárenské zvýšit minimálně na trojnásobek oproti normálu .
V sedmičce byl jediným kladem oproti šestce můj mončičák (respektive mončičáčice). Jinak to bylo podobné, ale víc svazující a taky bohužel o dost lehčí.
Osmička je zatím dost ultralehká, navíc mi přijde trochu divný, že svět má zachraňovat dvounohá kráva, upír, lich, drak, atd. - parta klaďasů jak z filmu Roba Zombieho. Čekal bych spíš nějakou záludnější dějovou linku. Ale stejnak je to fajn. |