Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 17. 12. 2013, 20:49:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ne, teď hje to zase rozhozený, předtím to bylo perfektní. | |||
| Jméno: | Elemir | 17. 12. 2013, 18:50:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Na menu jsem ještě nesáhl, pořád mám jen jakousi představu, ale ještě jsem nezkoušel ji realizovat. Fixace pozadí tedy nejspíš funguje, takže to by byla první věc hotová
Každopádně zkusil jsem ještě pár dalších návrhů pozadí, viz Výběr pozadí pod stránku, ale právě kvůli možnosti většího rozlišení mám pouze 2 favority - tyhle palmy a případně ještě věž nag. Zrovna ty palmy jsou vyrobené z hodně pixelizovaného obrázku, ale dopadlo to celkem dobře. Edit: Zkus Adame ještě jednou refresh stránky. Já mezitím změnil parametry, tak jestli se to pořád správně roztahuje. Oni jsou totiž dvě možná nastavení a každé se chová jinak, pokud v daném rozlišení začneš naopak stránku zmenšovat. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 16. 12. 2013, 23:08:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jasně, mi se to už opakuje, mám 1920x1200. Já myslel nemít pozadí i pod prostředkem, ale pouze oba krajní pruhy, od krajů hlavního dokumentu až ke krajům zobrazovací plochy. Tzn bylo by vidět v závislosti na rozlišení.
http://ulozto.cz/xfasZsXu/1untitled-jpg ... |
|||
| Jméno: | Adam23 | 15. 12. 2013, 22:48:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
To by ses vlastně zbavil toho iframu, či jak to máš? No připrav to a my ti uděláme testery ![]() |
|||