Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 19. 12. 2013, 21:23:51 delete
e-mail:
 
tak jsem si pro velký úspěch šel lehnout ještě na tři týdny do nemocnice kde mi dělali dvakrát operaci hlavy... prý celkem běžný komplikace -_-
Jméno: Adam23 19. 12. 2013, 19:43:41 delete
e-mail:
 
Hmm Steam Sale, už zase
Jméno: Elemir 19. 12. 2013, 18:37:10 delete
e-mail:
 
Za 15$ jsem to snad i původně kupoval, ale u BGII:EE si tou cenou jist nejsem. Přijde mi to, že oba díly se nakonec na Beamdogu prodávají za původní zaváděcí ceny, tudíž žádná sleva. U jedničky jsem však předtím na Steam nečekal, protože to pro něj původně ani vyjít nemělo. Obávám se toho, aby to pak nefungovalo podobně jako MMX s Uplay na Steamu, protože BG:EE si podobným způsobem před spuštěním řekne o spuštění Beamdog klienta. Určitě kouknu, jak to je teď na Steamu řešené.
Jméno: KILLER 19. 12. 2013, 17:25:01 delete
e-mail:
 
Elemir: 15$ za první díl je dost, lepší bude počkat na nějakou pěknou slevu na steamu.
Jméno: Adam23 19. 12. 2013, 16:19:01 delete
e-mail:
 
Jak nepovedla, lidi to musej číst pořádně Já bych řek, že kromě mě mají všichni 16:9 FHD.
Jméno: Elemir 19. 12. 2013, 01:46:58 delete
e-mail:
 
Právě, obávám se, že podobně matoucí budou všechny ty varinaty 1280 x ... Tahle otázka se mi moc nepovedla. Byť pro mě je z toho podstatná informace ta, že minimum uživatelů používá šířku zobrazení pod 1150px.

Jinak já mám asi rozhodnuto. Před hodinou dorazil email z Beamdogu. Ode dneška do 2.1. je k dispozici BG:EE za 14,99$ a BG2:EE za 19,99$ (jak Windows, tak i MacOS X verze).
Jméno: Yuyana 19. 12. 2013, 01:22:02 delete
e-mail:
 
Aha, zajimavy. Mam 16:9, ale nikdy si presne nepamatuju ty cisla :-D. Klikam na to, co mi je nejvic pripomina. Nejsem nadsena z obrazovky, ktera pripomina zehlici prkno... ale alespon mam misto na klavesnici, ze :-D. pravda, bratr neni nadsenej, ze pri strategickejch hrach vidi jen do dvou smeru :-p.
Jméno: Yuyana 19. 12. 2013, 01:19:33 delete
e-mail:
 
Alespon nam nezkazej vanoce.
Jméno: Elemir 18. 12. 2013, 22:53:13 delete
e-mail:
 
A teď jedna bonusová zpráva ... zrovna včera jsem doma diskutoval o termínu vydání desítky, že by bylo překvapením, kdyby vyšla ještě tenhle týden. Nakonec jsme dospěli k tomu, že tenhle týden je spíš deadline a začátkem ledna pošupajdí do lisovny ... mno, před chvilkou jsem viděl oficiální video.

Might and Magic X: Legacy vychází 23.1.2014.
Jméno: Elemir 18. 12. 2013, 22:21:39 delete
e-mail:
 
4KILLER: 1920x1080 mi bohužel vypadlo, ale už jsem ho přidal, díky za upozornění. Byla by náhoda, kdyby ze sedmi hlasujících zrovna 4 používali tohle rozlišení. To se asi uklikl ještě někdo další.

Aarklash - četl jsem k tomu i recenzi, docela se tam vyzdvihovaly souboje, ale naopak schazoval ten zbytek. Poběží to ještě necelých 17 hodin, tak uvidím.
Jméno: Adam23 18. 12. 2013, 21:58:10 delete
e-mail:
 
KILLER: Třeba já záměrně chtěl 1,6 ratio, víc širokoúhlý už fakt na práci nic moc.
Jméno: KILLER 18. 12. 2013, 21:53:43 delete
e-mail:
 
Elemir: Drobná technická. V anketě o rozlišení jsem omylem klikl na 1920x1200, protože jsem si nevšiml že to není 1920x1080. Myslíš, že výška 1200 (16:10) se používá častěji než 1080 (16:9) ?
Jméno: Yuyana 18. 12. 2013, 21:26:36 delete
e-mail:
 
LoL (vesela zkratka, to jiste udelali umyslne) hraje bratr. Je to takovy... warcraftovsky :-D. Nikdy mi to neprislo zabavny, zvlast ne ty zacatky.
Jméno: Winterson 18. 12. 2013, 20:48:15 delete
e-mail:
 
K Aarklash - mám ho a dost mi to připomíná League of Legends (hrdinové fakt jakoby by byli z toho univerza).
Hratelnost je dost dobrá a boje záživné (a i na lehkou obtížnost občas pekelný).
Jméno: Elemir 18. 12. 2013, 12:43:14 delete
e-mail:
 
Při psaní anket mě napadlo, že jsem rovnou mohl sestavit menší dotazník Ale nakonec to takhle postačí. Ono když kouknu třeba dneska na TOPlist, tak tam vládnou Windows 7 s Windows XP, k tomu pak prohlížeče postavené na Gecku a WebKitu. Gecku rozumím, ale ten WebKit mi nesedí. Není to totiž v nějakém smysluplném poměru.

Edit ke GOGu: Teď tam zrovna koukám na ty slevy, a krom Tales of Might & Magic 75% off je tam i To Infinity and Beyond (IWD 1 +2 a Aarklash, který mě celkem zaujal, docela hezká sleva).
Jméno: Adam23 18. 12. 2013, 10:38:34 delete
e-mail:
 
Že se jich ale urodilo Naklikal jsem ti tam svůj profil
Jméno: Elemir 18. 12. 2013, 10:28:11 delete
e-mail:
 
Ankety jsem rozšířil nejenom o hlasování o pozadí ... Další budu postupně doplňovat. Má to celkem šílený formát, tak ještě kouknu, jestli si to můžu nějak předefinovat.

Edit: Koukal jsem dneska i do statistik a děje se přesně to, co jsem moc nechtěl. Díky přechodu z podstránek na Novinky "reaguje" počitadlo moc často, takže se mi zdánlivě zvýšila návštěvnost.
Jméno: Adam23 17. 12. 2013, 23:07:39 delete
e-mail:
 
http://www.gog.com/promo/tales_of_might_magic_75_o ...

"You own everything from this deal "
Jméno: Adam23 17. 12. 2013, 22:51:05 delete
e-mail:
 
Na výběr pozadí zrob anketu?
Jméno: Elemir 17. 12. 2013, 22:50:46 delete
e-mail:
 
Perfektní, díky. Jako na potvoru jsem nahrál stylopis do jiného adresáře