Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Belle | 2. 1. 2014, 03:01:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Bude vůbec někdy čeština do Might and Magic 1-5??
6-9 už tu máte (i když netusím kam ten world of xeen patří, je to něco mezi 4 a 5). Děkuji za odpověd. |
|||
| Jméno: | Půlskřet Cooldžej | 1. 1. 2014, 17:00:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Stránky vypadají pěkně.
Vše nejlepší do nového roku. |
|||
| Jméno: | steelbrother | 27. 12. 2013, 12:48:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
jasne, gothic 3 je klasika, tiez patri k mojim oblubenym hram, chystam sa nato tak za 1-2 mesiace ![]() |
|||
| Jméno: | steelbrother | 26. 12. 2013, 18:00:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
caute gameri, po roku sa znovu vraciam k MM9, znovu v tento vianocny cas a tiez sa pridavam, aj ked uz oneskorene k zelaniu krasnych vianoc ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 23. 12. 2013, 20:23:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
Taky se přidám, zítra si to hezky užijte, jak vánoční atmosféry, tak samozřejmě i těch dárků ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 20. 12. 2013, 02:23:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To je nemilé, ale hlavně že nemusíš trávit i Vánoce v nemocnici. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 19. 12. 2013, 22:50:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 3 týdny jsem byl v nemocnici, týden jsem si teď lebedil doma.. nevim proč, ale sezení u počítače mi teď nepřináší žádnou radost | |||
| Jméno: | Adam23 | 19. 12. 2013, 21:41:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| JCMurphy: jako teď jsi šel, nebo ses po 3 nedělích vrátil? | |||