Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Belle 2. 1. 2014, 03:01:51 delete
e-mail:
 
Bude vůbec někdy čeština do Might and Magic 1-5??
6-9 už tu máte (i když netusím kam ten world of xeen patří, je to něco mezi 4 a 5). Děkuji za odpověd.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 1. 1. 2014, 17:00:11 delete
e-mail:
 
Stránky vypadají pěkně.

Vše nejlepší do nového roku.
Jméno: Adam23 30. 12. 2013, 12:39:09 delete
e-mail:
 
Pěkné
Jméno: Elemir 30. 12. 2013, 02:58:16 delete
e-mail:
 
V rychlosti ... úprava vzhledu stránek je +/- hotová, upravovat budu už jen drobnosti v textech apod. (plus obrázek na pozadí dle hlasování). Šel jsem dokonce až tak daleko, že jsem to upravil i pro Internet Explorer 6 Kupodivu se to v něm lehce rozhodilo Díky tomu jsem ovšem vychytal pár much. V IE 6 nebude akorát fungovat poloprůhledné pozadí, poněvadž nepodporuje alfa kanál u formátu png.
Jméno: steelbrother 27. 12. 2013, 12:48:25 delete
e-mail:
 
jasne, gothic 3 je klasika, tiez patri k mojim oblubenym hram, chystam sa nato tak za 1-2 mesiace
Jméno: Elemir 27. 12. 2013, 10:59:51 delete
e-mail:
 
Ahoj všem, já nakonec zůstal u toho Gothicu 3, když už se mi ho podařilo zprovoznit Po odehraném Skyrimu už to není graficky úplně ono, ale procházka lesem nebo po zelených pláních je pořád zážitek. Ke všemu to má stále tu samou gothicovskou atmosféru.

S dárkama to proběhlo dobře, akorát jsem k prckovo notebooku zatím nekoupil i router, takže jsem si tu včera hrál s kabeláží a routováním přes linux na svém PC. Aktualizace proběhly v pohodě, akorát se mi nepodařil upgrade na Windows 8.1
Jméno: steelbrother 26. 12. 2013, 18:00:59 delete
e-mail:
 
caute gameri, po roku sa znovu vraciam k MM9, znovu v tento vianocny cas a tiez sa pridavam, aj ked uz oneskorene k zelaniu krasnych vianoc
Jméno: StriderCZ 26. 12. 2013, 06:48:02 delete
e-mail:
 
Hezké Vánoce všem...už jsem v práci (naštěstí- bude dieta ). Děti dostaly spoustu dárků -klasika), ale největší radost jim udělaly morčata a čůrající panenky . S manželkou jsme ji koupili praktické dárky (nový vysavaač, knížky) od Jakuba jsem ale dostal TES Anthology, a tak pařím Skyrim. Už jsem ho hrál na pS3 ale v češtině je to zajímavější (hraji jiným stylem, klidnější, čtu všechny knihy co mám , kašlu na kovářství a zatím i na hlavní linii (tu jsem jen nakousl).
Jméno: Yuyana 25. 12. 2013, 05:00:19 delete
e-mail:
 
Hm, tak jsem nejak nedostala zadny darky. A pritom si myslim, ze jsem byla hodna. Asi si musim koupit nejaky sama :-D. Ale hej, mam slusnej pocitac, mam kde bydlet, a jidlo mi uvarili :-D. Neni to vanocni, ale mam se dobre :-p. Taky se mejte dobre. A davejte pozor na ohnostroje. Minulej rok jsem na jednom byla a trefili me... spuntem ze sampanskyho. Docela to boli :-p.
Jméno: Yuyana 24. 12. 2013, 02:24:59 delete
e-mail:
 
Vesely Vanoce.
Jméno: Elemir 23. 12. 2013, 20:23:44 delete
e-mail:
 
Taky se přidám, zítra si to hezky užijte, jak vánoční atmosféry, tak samozřejmě i těch dárků
Jméno: Majk 23. 12. 2013, 15:39:38 delete
e-mail:
 
Krásné a pokojné vánoční svátky přeju i já.
Jméno: flash 23. 12. 2013, 04:01:18 delete
e-mail:
 
Hezke vanoce vsem tady
Jméno: Yuyana 20. 12. 2013, 23:09:20 delete
e-mail:
 
Já ležela v nemocnici naposledy v době, kdy jsme žádnej počítač neměli :-D. Takže nedokážu říct. Fakt je, že někdy člověk ztrácí naáladu cokoliv hrát i bez toho, aby se mu něco dělo s hlavou . Mozek prostě chce změnu.
Každopádně buďte na vánoce všichni zdraví a nepřejídejte se.
Jméno: Winterson 20. 12. 2013, 17:27:33 delete
e-mail:
 
Vítej zpět, JC A už jsi úplně v pořádku? Na tom není nic zvláštního, když jsem ležel s otřesem mozku v nemocnici tak jsem potom měsíc neměl vůbec náladu hrát. (I když jsem asi poslední dva dny v nemocnici hrál STALKERa - lékař nic nenamítal, dokonce mě chvíli sledoval a pak usoudil, že budu v pořádku - asi podle reakcí a efektivity decimace nepřátel ).
Jméno: Adam23 20. 12. 2013, 11:17:59 delete
e-mail:
 
Jo přesně, Vánoce v nemocnici to teda fakt ne
Jméno: Yuyana 20. 12. 2013, 03:55:03 delete
e-mail:
 
Třeba ti s tou hlavou neco provedli, a teď už nikdy nebudeš chtít hrát hry :-p. Šílenej experiment, kterej... ne, počkat, to asi ne.

Každopádně je dobře, že tě propustili. Nemocniční režim, strava, spolupacienti... aaa, navíc nemocnice v našem městě je nechvalně proslulá :-p.

Je dvacátýho. Sakra zas Vánoce :-p. No jo. Schválně, jestli dostanu nějaký dary.
Jméno: Elemir 20. 12. 2013, 02:23:58 delete
e-mail:
 
To je nemilé, ale hlavně že nemusíš trávit i Vánoce v nemocnici.
Jméno: JCMurphy 19. 12. 2013, 22:50:14 delete
e-mail:
 
3 týdny jsem byl v nemocnici, týden jsem si teď lebedil doma.. nevim proč, ale sezení u počítače mi teď nepřináší žádnou radost
Jméno: Adam23 19. 12. 2013, 21:41:50 delete
e-mail:
 
JCMurphy: jako teď jsi šel, nebo ses po 3 nedělích vrátil?