Bohužel, GoG verze má vyšší verzi MSS32.dll, určitě překopanou aby to schroustly i XP a Win7. A zvláštní je, že sehnaná verze není GoG verzí. Spíš to vypadá původní verzi, opatchovanou GrayFace,Angel a MoK.
Zatím budu zkrátka hrát tuhle a když se něco posměje, tak zkusím nainstalovat ty neofiko patche To se bude hodit. Hlavně by byla škoda hrát celou řadu bez hudby, to je pak jenom polovina atmosféry.
Jojo, Win7 a tyhle příšerný příšernosti s povoleními. Na jednu stranu je to ale docela dobrá ochrana. Cestovní flashky znám, takhle si sebou tahám WoW - u toho je zvláštnost, že když se zkopíruje tak funguje a ještě nepotřebuje oprávnění.
Vytvoří se ikona? Zajímavý
Jak jsi psal v sekci o neofiko záplatách tak původně jsem měl jenom 1.1, kde by mělo být méně bugů. Jenže už se nedá sehnat CD s hudbou, aby ta původní verze chodila :/ To už je snad artefakt!  |