Hudbu lze vytáhnout klidně z GOG verze, mělo by to sedět i číselně.
Ono je toho dost k nalezení na fóru, ale jak se postupně začaly témata kupit, tak někdo přispěl do jednoho, druhý do druhého apod. Bohužel jsem si opomněl dělat zápisky, takže dneska tu taky občas narazím na něco, co mě překvapí Druhá věc je, že patche jsem třeba testoval už hodněkrát, stejně tak virtualizaci, jenomže než jsem cokoliv začal psát, tak jsem na výsledky zapomněl.
Postupně se chystám na první dva díly, takže dneska se zvesela prokousávám tématem AmigaOS - zvažuju, kterou verzi hry zvolit. Zkoušel jsem najít co nejvíce legální cestu, neb jsem se opět utvrdil v licencování KickStartu a našel jsem hned dvě možnosti - koupit Amigu nebo licencovaný emulátor Amiga Forever. Po cenách Amig na Aukru jsem s nadějemi zabrousil na eBay, ale opět, ta cena dopravy je šílená. Oproti tomu Amiga Forever vyjde na 9,95 - 29,95 EU (Value a Plus Edition). Ovšem to je nakonec jen polovina investice, třebas nejlevnější verzi M&M II jsem nalezl za nějakých 1500 Kč ... asi nakonec zůstanu u své PC verze
4Yuyana: Záleží od hry a případné DRM. Spíš to naráží na hardwarové problémy - v práci bych toho mnoho nespustil. |