Obrázky by byly určitě fajn, ale taky jsem názoru, že než zas hackovat tu nezbytečnou půlku kódu minibb, nebylo by vůbec od věci napsat vlastní systém. Na jednu stranu nechci na minibb kydat víc špíny, než je nezbytně nutné, ale prostě víme svoje... má to svoje mouchy a není jich málo. A je fakt, že kdybys někdy výhledově psal vlastní fórum, už by se dalo uvažovat nad uživatelským systémem skrz celý web - jedno přihlášení ke všem interaktivním funkcím: fórum, návštěvní kniha, vkládání win-screenů atd. A i to by se dalo šperkovat dál, neregistrovaný uživatel by o nic nepřišel, ale mohl by třeba být upozorněn, že nemůže použít nick, který už v db existuje. A co já vím, třeba by si po vzoru aplikací moderního webu jako twitter nebo ask.fm mohl registrovaný uživatel zvolit i background stránek dle chuti. No, to už samozřejmě přeháním, ale ten zbytek jsou nápady, který ti jistě dávno přišly na mysl taky. Tak uvidíš jak bude čas a chuť, do budoucna by to ale bylo fakt fajn; zdá se mi, že sága přece jen s desítkou nabrala další dech a oslovuje i mnoho nováčků a věnovat se tomu všemu bude mít smysl určitě ještě dlouhou dobu.  |