Uvidím, jestli se k tomu dostanu Číselné hodnocení se mi moc dávat nechtělo, ale zas na druhou stranu, ono je to celkem jedno, zda-li to bude číselně nebo slovně, protože mě beztak nic lepšího, než-li pětibodová stupnice, nenapadlo
Propadák vs nepropadák ... to jsme právě pořád u toho samého Desítka je zrovna hra, kde bych se zdráhal ji doporučit nebo nedoporučit. Pokud to bude na Steamu za pár "korun", pak asi není co řešit. Takhle si u toho někteří můžou rvát vlasy Já si třeba nedokážu představit, že bych teď založil novou družinu a hru znovu rozehrál.
Na pouhé proběhnutí je ta hra příliš krátká, nehledě na to, že mám na stole stoh poznámek, takže nehrozí ani žádný zásek Desítka je postavená tak, že si prostě o přídavky přímo říká. Otázkou je, jak dlouho takový model může fungovat. Ono nebýt třeba těch bonusových dungeonů, tak jsem si těžko kdy pořádně vyzkoušel magii, jenomže už není kam se zlepšovat. Napsalo se toho o desítce celkem dost, takže nejlepší bude klasický postup - tužku do ruky, čistý papír a na jednu strano pro, na druhou proti
Edit: Měl jsem možnost teď shlédnout jednu videorecenzi v pořadu jedné naší komerční TV a chvilku jsem přemýšlel, jestli to je vtip, nebo to autor myslí opravdu vážně. Zažil jsem toho u recenzování hodně, ale tady by se bývalo slušelo, kdyby na počátku bylo uvedeno, že se nejedná o herní pořad, nýbrž parodii. Je to asi totéž, jako bych se postavil na kurt proti Nadalovi a pak se rozčiloval, že tenis je hra pro ... apod. ;) Prostě se nebudu hrnout do nečeho, čemu prd rozumím. Takže pokud chceš mít s nákupem jasno, doporučuji shlédnout :D |