Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 1. 3. 2014, 22:03:17 delete
e-mail:
 
4JCMurphy: V pohodě, my tu budem pořád Balancování mezi nabídkami je někdy složité, v tomhle jsem rád, že už mám optiku. Dneska už to stačí jen zmínit a podivné telefonáty rychle skončí

Jinak pro všechny. Dneska jsem se dočetl, že Playman otevřel obchod na Aukru a má tam i zajímavé starší kousky. Koupil jsem třeba Hidden and Dangerous Antology, ještě tam jeden kousek mají, tak kdo by měl zájem, ať neváhá. Další je třeba Operation Flashpoint nebo Vietcong 2.
Jméno: JCMurphy 28. 2. 2014, 15:51:05 delete
e-mail:
 
Pekelně se omlouvám, že tady zase nejsem... což o to, já bych rád, ale už cca měsíc a půl jsem bez internetu
a rozhodl jsem se to změnit... matce zavolali z O2, s nabídkou mnohem lepšího a hlavně bezdrátového internetu (a navíc levnějšího), s tím, že jsme ještě vyhráli kameru! ha!
rychlost by měla být 7,5 mega na tři měsíce a 2 mega na zbytek času
když si vezmu, že ten co jsem měl doposud měl 1,5 mega a stahoval jsem rychlostí 300 kilo/s, tak je to rozhodně výhra
nic jsem nečetl a ještě cca 3 dny ani číst nic nebudu, zatím čau
Jméno: Winterson 25. 2. 2014, 17:13:51 delete
e-mail:
 
KILLER: Vidíš, tohle mě nenapadlo zmínit Na GoG sežene 1-9, ale desítka se tam podle mě neukáže nikdy kvůli UPlay účtu.
Jméno: KILLER 25. 2. 2014, 17:11:29 delete
e-mail:
 
Winterson: Desítka na bude GOGu až za jeden uherský rok.
Jméno: Winterson 25. 2. 2014, 17:08:18 delete
e-mail:
 
Richard: Abys to spustil na novějším PC tak nejjednoduší je to koupit na GoG.com. Až tak drahý to není, 10 dolarů a můžeš rovnou hrát. Jestli to stáhneš tak tě čeká akorát víc než dost práce s patchováním, virusy atd.
Jméno: Richard--Flaymers 25. 2. 2014, 14:42:52 delete
e-mail:
 
Zdravím chtěl jsem se zeptat na MMX jestli je možné to někde stáhnout protože momentalně jsem bez peněz a po pár letech jsem se k MM vrátil a hned posobě dohrál 6,7,8 dokonce i 9 ikdyž mě poněkud zklamala.. (víc keců a chození než akce) Tak jsem zvědav na X... Za jakoukoliv odpověď předem děkuji
Jméno: Adam23 24. 2. 2014, 23:01:04 delete
e-mail:
 
Dík, uvidíme, co řekne hlas lidu
Jméno: Elemir 23. 2. 2014, 11:15:32 delete
e-mail:
 
Ahoj a díky.

Edit: Do anket jsem přidal i hodnocení desítky.
Jméno: Honza F 23. 2. 2014, 08:11:05 delete
e-mail:
 
Ahoj, jako starší a pokročilý (1975) jsem prošel všemi verzemi MM a tyhle stránky jsou jedny z nejlepších co se týká pomoci tápajícím. Jen jsem ti chtěl poděkovat a podpořit tě v tom co děláš. Ten zrovna hraju MMX, na které jsem dloooouho čekal a i když je tam spousta bugů, je to těžce návyková hra. Díky tvému up-to-date webu je hraní zase o něco příjemnější. Dík a měj se fajn.
Honza F
PS: A+++
Jméno: Priby 23. 2. 2014, 06:48:37 delete
e-mail:
 
Tak to jsi me potesil KILLERe Takova informace mi hned o stupinek vylepsila den.
Jméno: Elemir 22. 2. 2014, 18:51:51 delete
e-mail:
 
Uvidím, jestli se k tomu dostanu Číselné hodnocení se mi moc dávat nechtělo, ale zas na druhou stranu, ono je to celkem jedno, zda-li to bude číselně nebo slovně, protože mě beztak nic lepšího, než-li pětibodová stupnice, nenapadlo

Propadák vs nepropadák ... to jsme právě pořád u toho samého Desítka je zrovna hra, kde bych se zdráhal ji doporučit nebo nedoporučit. Pokud to bude na Steamu za pár "korun", pak asi není co řešit. Takhle si u toho někteří můžou rvát vlasy Já si třeba nedokážu představit, že bych teď založil novou družinu a hru znovu rozehrál.

Na pouhé proběhnutí je ta hra příliš krátká, nehledě na to, že mám na stole stoh poznámek, takže nehrozí ani žádný zásek Desítka je postavená tak, že si prostě o přídavky přímo říká. Otázkou je, jak dlouho takový model může fungovat. Ono nebýt třeba těch bonusových dungeonů, tak jsem si těžko kdy pořádně vyzkoušel magii, jenomže už není kam se zlepšovat. Napsalo se toho o desítce celkem dost, takže nejlepší bude klasický postup - tužku do ruky, čistý papír a na jednu strano pro, na druhou proti

Edit: Měl jsem možnost teď shlédnout jednu videorecenzi v pořadu jedné naší komerční TV a chvilku jsem přemýšlel, jestli to je vtip, nebo to autor myslí opravdu vážně. Zažil jsem toho u recenzování hodně, ale tady by se bývalo slušelo, kdyby na počátku bylo uvedeno, že se nejedná o herní pořad, nýbrž parodii. Je to asi totéž, jako bych se postavil na kurt proti Nadalovi a pak se rozčiloval, že tenis je hra pro ... apod. ;) Prostě se nebudu hrnout do nečeho, čemu prd rozumím. Takže pokud chceš mít s nákupem jasno, doporučuji shlédnout :D
Jméno: Adam23 22. 2. 2014, 15:40:55 delete
e-mail:
 
Elemire, hodíš další anketku: Oznámkujte MMX jako ve škole (jen pro ty, co hráli)

To vypadá, že to nebude propadák, že bych si to taky koupil?
Jméno: KILLER 22. 2. 2014, 11:12:19 delete
e-mail:
 
Priby: Ještě vyjde minimálně jedno DLC.
Jméno: Priby 22. 2. 2014, 07:34:03 delete
e-mail:
 
Ahoj ve spolek Tak Vam mi je nejak lito ze jsem uz MMX dohral. Chtelo by to jeste jeden takovy patch s par dungeonama Na hru si absolutne nemuzi stezovat a snad ma stejny pocit vetsina z Vas. Tak ted uz jen snad si prat at brzy vyjde MMXI.

Zatim se znovu vrtnu k Legend Of Grimrock. Kdo nezna tak doporucuji
Jméno: Adam23 20. 2. 2014, 19:09:21 delete
e-mail:
 
Ubisoft week na Steamu, MMX se slevou 25%, až bude v denní akci, pujde to tipuju na 40-50%
Jméno: Elemir 19. 2. 2014, 22:20:50 delete
e-mail:
 
On to není rozdílový patch a asi se takových ani nedočkáme. Podle mě to tahá opět jádro + ty nové věci. Bude to u každého patche, kde se bude měnit subverze ... no a u změny hlavní verze to bude opět celých 8 GB

Dneska jsem se k tomu nedostal a kdyby to KILLER nenapsal, ani bych to nepostřehl. Od rána tu předělávám tu ingame mapu a právě jsem skončil s jádrem - komplet jsem ji přenesl na čtvercový rastr a provedl grafické úpravy. Konečně to lícuje čtverec na čtverec Sice hrozná práce, ale stálo to za to.
Jméno: Winterson 19. 2. 2014, 21:09:02 delete
e-mail:
 
Další patch? A docela dost velký. Snad je to těmi dungeony.
Chybka alá save corruption je velmi povzbuzující. Už se těším až budu chtít načíst hru a ono to nepůjde. Za chvíli bude post patch 2, 3 atd., že si to bude moct zadat s Microsoftem

Ne, včera jsem to rozehrál a relativně mě to překvapilo. V dobrým smyslu. Mám blade dancer/berserk/druid/paladin. Těžko říct jak se tohle osvědčí, ale zatím se s nimi hraje docela dobře. Druid a paladin budou mít docela dost léčivých kouzel, něco těch obranných a očišťujících.
Jméno: Elemir 19. 2. 2014, 17:35:25 delete
e-mail:
 
Hm, a já to oznámil na příští týden
Jméno: KILLER 19. 2. 2014, 17:23:50 delete
e-mail:
 
A jo! Verze hry je teď 1.4-15421.
Jméno: KILLER 19. 2. 2014, 17:19:15 delete
e-mail:
 
Steam mi do MMX stahuje nějakých dodatečných 1,1 GB dat. Že by to byl ten očekávaný patch?