Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Winterson 5. 3. 2014, 12:34:18 delete
e-mail:
 
Kingdoms of Amalur - VAROVÁNÍ!

Je tam jeden příšernej bug, který ti totálně zabrání v postupu. Pro ty, co to neví tak NEZABIJET a NEROZBIJET krystaly (obrovský rudý) dokud nedostanou quest.
Tenhle bug neopravili a pak se pokojeně celé studio rozpadlo (ale docela jim to přeju, byla to jenom banda břídilů).
Jméno: flash 5. 3. 2014, 12:02:44 delete
e-mail:
 
Jo, malem jsme zapomel, jestli nevis co hrat tak hraj Wizardry 8
Jméno: KILLER 5. 3. 2014, 11:54:50 delete
e-mail:
 
Elemir: Myslíš, že by někde v těchto prostorách:

http://1url.cz/DFWr

mohl být uveden čas a datum posledního napsaného příspěvku? Dost by to urychlilo zjišťování, jestli přibylo něco nového. Díky za zvážení.
Jméno: flash 5. 3. 2014, 11:52:10 delete
e-mail:
 
Yuyana- jestli ti vyhovuje styl jako wow, barvičky, zadnej drastak tak si zahraj Kingdom of Amalur:Reckoning. Obrovska hra, plno ukolu a tak trochu to pripomina MMO pro jednoho..neni to vůbec spatny
A k tomu Oblivionu, samo je nesmysl ze se kun musí krast zezadu, je mu uplne jedno odkud ho kdo krade.Kdyz kone ukradnes a někdo te uvidi, tak po tobe pujde i když na tom koni pojedes, ovšem samozrejme, když jsi mu ukradla kone tezko te dohoniPravda je ze když se do stejne oblasti kde jsi kone slohla vratis za nejakej cas na tom kradenem koni, majitel dost často uz nereaguje.No nic není uplne dokonale
Jméno: Yuyana 5. 3. 2014, 07:37:06 delete
e-mail:
 
(Když to bude horší než trojka, tak počkám, až to zlevněj :-D. Každopádně díky za upozornění, tohle mi fakt udělalo radost. Budu celej den spát, abych mohla v noci krást :-D.)
Jméno: Yuyana 5. 3. 2014, 07:33:34 delete
e-mail:
 
Muhahaaa, udělala jsem testovací jízdu se staženo verzí a zdá se, že to běžá celkem pěkně. Dneska v noci si to pořádně užiju a pokud to bude stejně dobrý jako trojka, tak to zítra půjdu koupit.
Jméno: Yuyana 4. 3. 2014, 15:05:20 delete
e-mail:
 
Coo, už? já věděla, že je na cestě, ale nějak jsem si ho nepohlídala :-D. Otázka je, jestli mi to poběží, i když je fakt, že předchozí díl byl velmi solidní vůči lidem se slabšim strojem. (Fakt je, že grafika stála za prd, ale co, vždyť byla stejně stále tma :-D.)
Jméno: Winterson 4. 3. 2014, 01:26:01 delete
e-mail:
 
Yuyana:
Zrovna vyšel nový Thief a není vůbec špatný. Je to poněkud delší než jsem čekal. Zatím mám 10 hodin, asi tak polovinu kampaně a dělám samý sidequesty. Taky plundruju vše co není přibitý xD Ale slyšel jsem že na PC to má podivný a šílený ovládání.
Jméno: Yuyana 3. 3. 2014, 22:21:09 delete
e-mail:
 
Samozřejmě mě neminul. Jak by mohl? Heh, dokonalá hra.

Je to strašně jednoduchý, prostě vidim hru a buď mě baví, nebo nebaví :-D. Hehe, to je těžký, no. Já zbožňovala MM6-8, Gothicka, Tormenta, Thiefa, Fish Filets, Dragon Age dvojku... Oh, a Get Medieval. Občas nějakej Serious Sam, Quake 3, starej dobrej Duke...

(Tady někdo uplně zapoměl na Legacy of Kain sérii. Vau, to je skoro zločin :-D.)
Jméno: Půlskřet Cooldžej 3. 3. 2014, 13:45:00 delete
e-mail:
 
to Yuayana: Sice to pokládám za nepravděpodobný, ale jestli tě nějakým způsobem minul Planescape, tak jedině doporučuju.

Můj srdcovej kousek a pro mě jediná hra, která svou zábavností dosahuje dobrých knížek. Nicméně on tak trochu i knížku připomíná,což může taky někoho odradit
Jméno: Elemir 3. 3. 2014, 08:07:25 delete
e-mail:
 
Ad Oblivion: u koňů netuším, nějak jsem je nepoužíval, ale u zabíjení lidí je třeba být neviditelný (někdy stačí i slabší verze, jako třeba 60% chameleon). V podstatě nikde ve městě nejsi mimo dohled, zabíjet se dá bez postihu jen venku. Na druhou stranu v Oblivionu není problém sehnat velmi brzy věci právě s dovedností chameleona + lektvar.

Gothic 3 je v tomhle třeba ještě přísnější. V něm bylo zbytečné skřeta lákat za hradby, stejnak se to ve městě dozvěděli.
Jméno: Winterson 3. 3. 2014, 00:16:48 delete
e-mail:
 
Yuyana: A jaký druh her tě baví nejvíc?
Jméno: Yuyana 2. 3. 2014, 22:14:53 delete
e-mail:
 
Oblivion, hm? Je pravda, že musíte krást koně zezadu, aby vás neviděl? Jinak vás nahlásí za krádež? A ostatní koně vás taky můžou nahlásit, protože vás viděli? :-D Ou jee, a prej se můžete na kradenym koni producírovat před majitelem, ale nesmíte seskočit a naskočit znovu :-p. Hehe, tomu já říkám super systém. Taky prej musíte vraždit lidi tak, aby vás neviděli a nemohli nahlásit.

Morrowind... Morrowind mě nebavil. Hrála jsem to. Dohrála jsem základní dějovou linku, dohrála jsem Bloodmoon, Tribunal mi nešel, ani když jsem měla čistou hru bez pluginů, nevim, v čem byl problém. Ten plug-in co umožňoval chovat koně a lítajícího jednorožce byl super, lítala jsem na svym jednorožci všude po světě :-D. Jo jo, bylo to zbytený a musela jsem si pamatovat, kde jsem ho zaparkovala, ale tak... bylo to fajn :-p.
Jméno: StriderCZ 2. 3. 2014, 20:04:28 delete
e-mail:
 
Kterou hru doporučit? Z několiak her, které jsem si nainstaloval (a pak velice rychle odinstaloval) mně zaujala adventura Return to mysterious island (příloha k Levelu, či Score). Zajímavé téma (verneovky), v češtině, pohodová atmosféra, krásné prostředí Tajuplného ostrova (hned jsem si vzpomněl na slavné adventury z Crya (Atlantis)). A hlavně: vůbec nikam nemusíš spěchat.
Moje dcera si (šest let) si ji zařadila do oblíbených her (k Minecraftu a Skyrimu)...
Jméno: JCMurphy 2. 3. 2014, 19:06:28 delete
e-mail:
 
Yahoooooo! konečně novej internet... po víc jak měsíci a půl
Jméno: Winterson 2. 3. 2014, 13:22:12 delete
e-mail:
 
Yuyana:

Od Skyrimu bych tohle i očekával, ale věř mi, tohle občas není nic oproti starším (o dost starším) hrám. Třeba takový Moonstone na Amigu, ten je docela dost brutální a to nemluvím o těch smrtích hlavního hrdiny. Další by mohla být Waxworks, taky na Amigu - nikdy bych neřekl jak příšerně násilně může působit směsice pixelů (a věř mi, tohle je pixelart). Proto mi většina násilí v téhle době přijde naprosto k smíchu. Možná jsi myslela ne vysloveně cut-scény ale občas se stalo že když jsi zasadila kritičák (nebo dokonce overkill) tak nepřítel dostal jednu do zubů štítem a druhou palcátem z boku. Ale jasně, i já mám svý limity - třeba takový God of War atd. mě nebaví naprosto vůbec.
Ještě ke Skyrimu - možná jsi měla hrát za tichošlápka Khajiita s lukem, mohla jsi se plížit kolem a hezky tiše je odkrouhnout lukem, to zdaleka není až tak brutální.

Elemir: Mě Zaklínač bavil akorát jednička, ten jeho svět mě docela nudil a trojku určitě hrát nebudu.

Elemir: Rage of Mages, jooo, to si pamatuju! Relativně těžká záležitost ale ta eforie když jsem se dostal o kus dál Já jsem právě hrál dvojku a ta mi přišla o dost těžší.
Morrowind mě bavil snad nejvíc, mě přišel Oblivion už trošku uspěchanější, ale ne tak jak Skyrim.
Jméno: Elemir 2. 3. 2014, 10:40:40 delete
e-mail:
 
Jo, ty myslíš cut scény. Na počátku se mi to i líbilo, ale jak to začalo být moc časté, tak to začalo spíš obtěžovat. Skyrim měl pro mě jednu velkou nevýhodu. Když člověk věděl jak, tak měl za chvíli dostatečně silnou postavu a plnění úkolů už byla jen taková ta formalita, aby bylo vůbec co dělat. Úkoly mě pak přišly takové uspěchané. V tomhle mi Oblivion a Morrowind nabídli více.

Rage of Mages je taková stará izometrická hříčka. Vybereš si hrdinu, horko těžko získáš první investice a do další mapy už si můžeš třeba najímat žoldáky. Systém skillů je stejný jako v TES hrách - zlepšuješ je používáním. Příběh je obyčejný, ale hraje se to dobře. Grafika je už starší, avšak koukatelná. Kdysi vyšla i dvojka, tu jsem ale nehrál.
Jméno: Yuyana 2. 3. 2014, 08:36:31 delete
e-mail:
 
Nehrála, vůbec neznám. Povídej mi o tom .
Skyrim mě obtěžoval řadou dalších věcí, už jen ten začátek byl strašnej. Takže jakákoliv kapka navíc zapříčinila odinstalování :-p. Měla jsem z jejich bojovejch scén blbej pocit. Možná že střelba působí líp než boj :-D. Každopádně můj typ hry to neni.
Jméno: Elemir 2. 3. 2014, 08:08:26 delete
e-mail:
 
Skyrim mi moc sadistický nepřišel Časem to bylo co střela, to KO. Zahraj si Rune, tam můžeš nepřítele umlátit i jeho vlastní rukou Poslední dobou mě nic nezaujalo a Zaklínače 3 už jsem taky přestal očekávat. Rage of Mages už si hrála?
Jméno: Yuyana 1. 3. 2014, 23:27:56 delete
e-mail:
 
Jo jo, i já tu stále jsem, akorát nehraju mm10, takže nemám o čem mluvit :-D.

Zkoušela jsem hrát Skyrim. Hm. Moc sadistický. Já nemám ráda drastický hry. Mě vyhovoval WoW styl. Jednoduchý, barevný, symbolický. Vážně nemám potřebu se po každym zabití dívat, jak moje postava sadisticky umlací nepřátele.

Musíte mi doporučit nějakou jinou zajímavou hru :-D. Pokud možno něco, co mi neuvaří notebook :-D.