:-D Díky, člověk je vždycky rád, když slyší, že maj lidi podobný zážitky :-p. Mě se na tý úrovni stašně líbí, že toho děsu nedosáhli tak, že by na tebe skákali nepřátelé ze všech stran. Prostě uměj.
Výrobci klávesnic, to je strašně pěkný, ale já hraju na noťasu, víš :-D. Ale měli jsme starou klávesnici a ta měla v klávese A takovou díru, že jsme jí museli vyměnit za jiný míň používaný písmeno :-D. Vydržela dlouho, všechen ten pot a zuřivost :-D. (Ty roky strávený u MM se na klávese A neskutečně podepsaly :-p. + ostatní hry, když chce člověk jít doleva, že :-p.)
Jo, nešvar doby. Je jich v tý hře mnoho. Říkám, chudákovi Garrettovi už chybí jen mobil s facebookem a homosexuální romance. Pak bude kompletní. Je to děsivý, vidět ho chudáka takovýho deprimovanýho a s makeupem :-D. Ah bože, snad se móda rychle změní.
Ta holka kolem který se to celý točí je pro mě šílenej alergen. Já chápu, že je to moderní, ale mě to obtěžuje. Nesnášim tenhle typ slípek, nesnášim, jak mě tam vodí za nos, a Garrett za ní běhá jak zpitomělý kotě. (Snad bych raději brala, aby mu zvonil ten mobil... Hehe, to by mohl bejt zajímavej prvek, člověk se plíží, plíží, snaží se bejt maximálně tichej... a crrrrr :-D.)
|