Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 7. 3. 2014, 17:48:06 delete
e-mail:
 
Hele, to neni o tom, že bych to necápala, ale já vždycky skončim trískánim lidí. Oni si to zasloužej.

Já mám pěknej obraz, já vidim každou oční linku :-D.
Jméno: Winterson 7. 3. 2014, 17:38:42 delete
e-mail:
 
Taky jsem si toho nemusel všimnout, protože hraju na TV pod jiným kontrastem a ještě Xko má svý vlastní tóny a proto jsem to nezaznamenal. Twillight? Dej s tím pokoj Proto si užívej chvíle kdy nemusíš koukat na cut-scény xD

Shadow je, když tě nikdo nespatří (až poplach tuším že se počítá) a nikoho nesmíš omráčit nebo zabít.
Jméno: Yuyana 7. 3. 2014, 16:07:16 delete
e-mail:
 
Jistě. Jenže mě to co má na obličeji nepřipadá jako maskování, fakt ne :-D. Mě připadá, že viděl Twilight a přišlo mu to sexy :-D. Mrtvolně bledej obličej a oční stíny... neeee :-D. Chh, mě to zas Bůh ví jak nevadí, jen mi to připadá humorný.

Akorát... se stále snažim bejt shadow... a nejde mi to :-D. (Celkem pravidelně končim jako predator :-p. Asi dělám něco špatně :-D.)
Jméno: Winterson 7. 3. 2014, 11:15:16 delete
e-mail:
 
Moje zase byla "Kdo první najde Garretta" nebo "Kdo má rychlejší nohy".

To je prostě tím, že všechno už je o grafice a ne o hloubce. Když už má být hrdina nevýrazný, tak ať je mlčenlivý jako Freeman z Half-Life. Osobně mi tohle nikdy nevadilo, když tam nemluvil.
Sice měl docela dobrý věty, ale ten výraz prostě k tomu co říkal vůbec neseděl. Naopak Basso nebo jakákoliv jiná postava tam ten charakter měla (až na tu dě...ívku).

Co si pamatuju tak podmalovaný oči (mourem atd.) se nosily pod maskami aby byly vidět maximálně tak oči, ale ne už rysy. Ale kde, to už ti nevím, pravděpodobně v nějaké hře. Takže mě ten make-up vážně nenapadl
Jméno: Yuyana 7. 3. 2014, 11:00:01 delete
e-mail:
 
Nah, trojka byla super, člověk se fakt pobavil. (Moje oblíbená soutěž "kdo první najde minu" :-p. Vždycky ji nakonec našli, vždycky.)

Jo, je uplně nijakej. Někdo z něj ostrouhal 50% charakteru. Ten hlas je fajn, ale já ho nedávám dohromady s hlavní postavou :-D. Jsem zvyklá na víc výrazu, víc... víc všeho :-D. Ale ten hlas je pěknej, to já mu zas neberu. Přesně, kdyby nenavazovali a řekli, že je mu tak 15-20, tak by bylo jasný, že je míň... Garrettovskej.. a že se líčí :-D.

Chceš říct, že jsi kompletně minul ty podmalovaný oči? Vypadal jako panda. Upírská panda. Alespoň že nechodí v černý.
Jméno: Winterson 7. 3. 2014, 09:39:46 delete
e-mail:
 
Jenom je škoda, že trojku už nedělalo kompletní Looking Glass (co jsem se dočetl tak Looking glass zkrachovalo a někteří přešli do Ion Stormu, který vytvořil trojku). Ten engine k tomu přímo vyzýval aby udělali úroveň s minimem nepřátel, ale aby ses bála každýho temnýho zákoutí a zvuku (jedna až tři měli tak parádní ozvučení úrovní až to nebylo hezký a bála ses, protože jsi věděla, že to, co vyluzuje ten hrozný zvuk tam OPRAVDU a hlavně NĚKDE je).

Budeš se smát, ale moje klávesnice taky odešla na zmrzačené "A" xD Taky trpěla syndromem Might and magic (VI - IX). A další asi tři myši. Noťas? Ajta, tak to není moc dobrý.

Garett má makeup? Hehe, to je možná tím, že jsem chlap a takových věcí si nevšímám...ale mohl být trošku víc špinavější nebo detailnější obličej. Naprosto s tebou ale souhlasím, že to není Garett jak ho znám. Předtím byl o dost živější a měl výraznější hlas. Kdyby někdo řekl, že je tohle restart série a tohle byl on v mladých letech - to bych bral. Jenže...tohle není ten mistr zloděj z předchozích dílů.

Ta holka, sakra, já si ani nepamatuju že bych ji někdy viděl z předchozích dílů! Bassa si pamatuju moc dobře, ten tě už provází od jedničky. Nooo...fakt radši mobil než tohle anonymní stvoření

Já ti říkal, že to není ono jako the Cradle Ale protože jsem envěděl co mě čeká tak jsem se docela slušně bál. Atmosféra byla dosti tísnivá a za těma otočnýma dveřma jsem čekal nějakýho bafáka.

Hlas ale nemá vůbec špatný, jenom ty grimasy k němu nejdou.

Taky občas nevím čí hlas je čí Jo, to bylo v tý zakouřený místnosti jak ti pomalu ale jistě ubývalo zdraví. Velmi příjemný.
Jméno: Yuyana 7. 3. 2014, 08:37:31 delete
e-mail:
 
Oh, ještě...
Teď jsem v tý misi na ostrově, neni to ono, ale snažili se :-D. Ty otáčecí dveře to kazej.

Před tim jsem zachraňovala toho týpka z hořícího vězení... běhám tam, lootuju, hledám cestu, a říkám si... kdo to tady má ten šílenej kašel? vždyť tu nikdo neni. No. Chvíli to trvalo, ale došlo mi, že se mi Garrettek dusí :-D. Já mám strašný problémy identifikovat jeho hlas, když sípe, protože je uštvanej, nebo když se dusí, nebo tak :-p.
Jméno: Yuyana 7. 3. 2014, 08:30:49 delete
e-mail:
 
:-D Díky, člověk je vždycky rád, když slyší, že maj lidi podobný zážitky :-p. Mě se na tý úrovni stašně líbí, že toho děsu nedosáhli tak, že by na tebe skákali nepřátelé ze všech stran. Prostě uměj.

Výrobci klávesnic, to je strašně pěkný, ale já hraju na noťasu, víš :-D. Ale měli jsme starou klávesnici a ta měla v klávese A takovou díru, že jsme jí museli vyměnit za jiný míň používaný písmeno :-D. Vydržela dlouho, všechen ten pot a zuřivost :-D. (Ty roky strávený u MM se na klávese A neskutečně podepsaly :-p. + ostatní hry, když chce člověk jít doleva, že :-p.)

Jo, nešvar doby. Je jich v tý hře mnoho. Říkám, chudákovi Garrettovi už chybí jen mobil s facebookem a homosexuální romance. Pak bude kompletní. Je to děsivý, vidět ho chudáka takovýho deprimovanýho a s makeupem :-D. Ah bože, snad se móda rychle změní.

Ta holka kolem který se to celý točí je pro mě šílenej alergen. Já chápu, že je to moderní, ale mě to obtěžuje. Nesnášim tenhle typ slípek, nesnášim, jak mě tam vodí za nos, a Garrett za ní běhá jak zpitomělý kotě. (Snad bych raději brala, aby mu zvonil ten mobil... Hehe, to by mohl bejt zajímavej prvek, člověk se plíží, plíží, snaží se bejt maximálně tichej... a crrrrr :-D.)
Jméno: Winterson 7. 3. 2014, 08:03:23 delete
e-mail:
 
Yuyano, to je nešvar téhle doby. Taky mě tohle občas štvalo, ale nakonec jsem si na to zvykl. Jsem si to kupoval na Xko, takže to kroužení analogem není tak otravný jako celou myší. Do drcení éčka je u mě ale okořeněno podivností, kdy hra odpovídá jen na určitou frekvenci drcení. Někdy musíš pomaleji, jindy zase rychleji. Quick time eventy mám relativně rád a k některým hrám se hodí. K téhle ale vůbec ne. Možná měli dobrý úmysl, abys měla pocit že to musíš stihnout než tě někdo uvidí...ale nedošlo jim, že v té výšce tě uvidí leda tak krysy.

Víš kdo na tom získá? Výrobci ovladačů a klávesnic!
Je tam ještě pár nešvarů, kdy musíš najít to extra okno, které tě zavede do další částy té samé mapky.
Jenom ti doporučuju se nenechat vytočit těmahle podivnostma, protože Thief je sám o sobě víc než povedená hra a jedna z těch co po dlouhý době stojí za koupi. Jsem čekal tak pět hodin herního času, už teď jsem tam deset hodin a někdo to dohrál až tak za dvacet (ale to musel asi hodně šmejdit).

Cradle jsem nejprve viděl na videích a i z toho mi lez mráz i po zadku Ale když jsem to hrál na vlastní kůži...to teprve byla osobní noční můra! Mám i pocit, že jsem z toho tu noc nespal, protože jsem všude viděl pohybující se stíny a můj kocour s jeho plížením a hraním si uprostřed noci tomu taky moc nepřispěl, hlavně když mi vrknul do ucha
Jméno: Yuyana 7. 3. 2014, 00:40:27 delete
e-mail:
 
... ... ...! Tak. Teď mi několik minut trvalo pochopit, jak mám sakra otočit mostem. Některý ovládací prvky jsou přehnaný. Drcení Ečka při zvedání oken, točení myší při používání otáčecích spínačů... kdy autoři pochopěj, ze díky tomu hra nic nezískává? Vážně, jestli dnešní mládež rajcuje drtit Ečko jako magor, tak mě tedy ne.
Jméno: Yuyana 7. 3. 2014, 00:28:57 delete
e-mail:
 
Já taky nejdu spát, je noc, ideální atmosféra na Thiefa. Jde se krást. Fakt je, že jsem ho dneska poctivě koupila, leží mi tu na stolku, mám z něho dobrej pocit :-p.
Jméno: Elemir 6. 3. 2014, 23:05:34 delete
e-mail:
 
Hm, myslel jsem, že půjdu spát ... máš mě Yuyano na svědomí
Jméno: Yuyana 6. 3. 2014, 22:54:43 delete
e-mail:
 
Jooo, Cradle... Bože, já byla podělaná až za ušima :-D. Plížila jsem se stínem, bála jsem se, kdy na mě něco vyskočí... Nahoře mlácení na dveře.. Pak jsem zapla ten generátor, takže rána a světlo.. no, "světlo" :-D. Člověk si říká, co ten hluk může přilákat... No na konci první půlky jsem si připadala jako magor :-D. Ta úroveň je mezi hráčema dost pověstná, a pravda je, že jsem snad nikdy nic podobnýho neviděla, prostě super. Nejhorší je, že jsem se tam bála i když jsem to hrála podruhé :-D. Ne moc, ale špatnej pocit byl.

Fakt je, že trojka měla super nemrtvý. Poprvé jsem se je snažila ubodat dýkou, a oni stále vstávali a vydávali ty zvuky... oh ty zvuky, auuu! :-D Od tý doby jsem z nich měla panickou hrůzu, i když byli neškodný.
Jméno: Elemir 6. 3. 2014, 18:43:22 delete
e-mail:
 
Nakoukl jsem zrovna na GOG. K dispozici je tam Blackguards včetně prvního DLC, dohromady za 46,48$, dále Shadowrun Returns za necelých 15$ a nakonec předobjednávka Age of Wonders III za 40$. Skoro bych se nechal zvyklat, ale třeba u Age of Wonders jsem ještě nedohrál ani jedničku. A pak že to bez DRM dneska nejde ...

Nad novým Thiefem jsem uvažoval, ale spíš nejdřív dohraju předchozí díly. K jedničce vyšel i HD texture pack, tak ho možná rovnou i vyzkouším.

Jinak "legendární" Grimoire asi opravdu vyjde a to ještě do podzimu. Jsem docela zvědav.
Jméno: Winterson 6. 3. 2014, 11:40:32 delete
e-mail:
 
Yuyana:
Já mám většinou v hodnocení "Oportunista"
Na to si zvykneš, tam musíš většinou vážně prolézt každý okno a každý kout pro tajné tlačítko nebo sejf. Focus ti hodně pomůže a většina předmětů se leskne už z dálky.
Když jsem proti jednomu tak je to většinou mydlení obuškem "padni komu padni". Ale když je jich dva a víc tak raději zdrhám.

A to přeci jde, ne? Hrát Thiefa Jsem docela rád, že se drželi pravidel a neudělali z toho něco víc.

Pamatuješ si na "The Cradle" z trojky (u toho jsem si musel dávat chvílema přestávku, jedna mála her kde jsem se docela dost bál)? Tady je něco podobnýho, sice ne tak propracovanýho, ale fakt jsem se necítil dobře
Jméno: Yuyana 6. 3. 2014, 05:01:31 delete
e-mail:
 
Oh, a mimochodem, citim se jako predator, jako ostatně celou trojku :-D. Moje moto je "když jsou všichni v bezvědomí, dělá zloděj hluk?"

Docela mě děsí, jak málo procent lootu mám, ale přičítám to tomu, že nejsem zvyklá na grafiku a ještě v tom neumim hledat. Vyrostla jsem na starších hrách a tohle je vlastně první modernější věc, co hraju. Ten boj je děsivej a útočný tlačítka jsou poněkud z ruky, je lepší se do něj moc nemontovat. Totálně neumim uhejbat, takže se rvu stylem "bij to než se to přestane hejbat".

Zdá se, že to má docela kopec různejch koupitelnejch vylepšení, jsem celkem zvědavá. No, jsem zatim v učební fázi :-D. Je super cválat po městě a přelítávat přes překážky, člověk málem slyší svist větru kolem uší :-D.

Celkově mi připadá, že prostě jen... hraju Thiefa. Fakt je to hodně cejtit jako pokračování trojky. Jo, myslim, že zneuctim Garrettovu zásadu za nic neplatit a zaplatim :-D.
Jméno: Yuyana 6. 3. 2014, 01:26:29 delete
e-mail:
 
Jo, zatim to vypadá velmi dobře, akorát Garrett zmodernizoval a nosí oční stíny... S tou holkou vedle sebe vypadaj jak výprava z upírský střední.

To ovládání je uplně normální. Hodnocení je jasný, nějakej debil si to poplet se střílečkou. Her jako je tahle je málo a lidi jsou divný :-D.
Jméno: KILLER 5. 3. 2014, 21:40:53 delete
e-mail:
 
Elemir: I to vypadá užitečně. Díky.
Jméno: Elemir 5. 3. 2014, 21:32:29 delete
e-mail:
 
4KILLER: Moc se nechci v miniBB rýpat, ale ono samo o sobě to umí zobrazovat naposledy aktualizovaná témata, tak jsem tam přidal to.
Jméno: Winterson 5. 3. 2014, 17:46:03 delete
e-mail:
 
Yuyana:
Myslím, že se ti bude líbit. Asi si budeš muset zvyknout na podivné ovládání, ale to nebude až tak strašný. Thief dostal od Hrej jen 3/5 (což naprosto nechápu) a podle mě splnil vše co jsem od toho očekával.
Pokud se cítíš na 100% tichošlápka, zkus hru dohrát neviděný a na Master Thief obtížnost ani nesmíš nikoho omráčit obuškem. Narozdíl od dvojky (a asi i trojky) nemáš meč, jenom obušek . Po vylepšení, i když se dostaneš do souboje tak můžeš zapmnout "Focus" a trefit jím do citlivého místa a tím ho znehybnit. A dokonce i bez něho a použití oné dovednosti když nepřítele tím obuškem několikrát majzneš, padne na kolena a můžeš ho omráčit.
Pokud ani tohle nemáš zájem dělat, přeji ti hodně štěstí s plížením.
Na mě teda působila atmosféra solidně a je to prostě svět z univerza.