Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Kalmi | 20. 3. 2014, 01:58:21 | ![]() |
| e-mail: | o mmX | ||
Pardon, ale ja sa niekde musim vyliat zo svojich pocitov ohladom MMX , takze bud to ignorujte alebo mozno niekto nieco zaujmave zisti (bez spoilera ! )
Nooo, super, naozaj ma to strasne bavilo, nema to v podstate nic spolocne s mm8 a nizsie ale urcite lepsie ako 9 (pre mna). Tahovy mod je strasne dobry ale tazky. Prve 3/4 hry, boli fakt "uber" zaujmave a vela krat som sa fakt natrapil ci uz s puzzle alebo so subojmi ale ako to uz MM ma vo zvyku, ten koniec sa mi teda nepacil, jednak som uz bol tak strasne silny, ze som nepotreboval na konci restovat ani raz a dvak , ze ma to vyvrcholenie absolutne nenadchlo. Ale som rad, ze som opat hral nejaky MM s tym carom, ze nic nepoznam, nic neviem kde je a pod . Veci ktore mi fakt vadili boli: skakajuci ludia na kusi, zraloci hrajuci na metlach ako na gitarach a absurdne cinske mena pre tie nagy. Suma-sumarum: v pondelok zacnem novu druzinu alebo prejdem rad za radom mm(4/5)-8, cize mmX mi to absolutne neznechutil ! ... tie achievmenty cez uPlay a celkovo uPlay je dobra koko****...
nejake zaverecne info : Stitovy strazca(32lvl), Lovec(32), Archmage a druid(31), nieco okolo 130 dni a cca 1750 save-nuti .
Nejak som presne nezachytil, preco sa zrusila sekcia o MMX, kazdopadne dufam,ze raz pribudne lebo tuto stranku beriem ako Mekku MM, ktoru nam mozu zavidiet po celom svete, kedze ide o enormne centralizovane susto informacii tohto fenomenu ! ..takze sa rad pripajam k jednemu velkemu Diky, elemire !
|
|||
| Jméno: | Elemir | 18. 3. 2014, 13:41:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Předně děkuji za ta slova chvály, vůbec jsem nepočítal s tím, co odstavením stránek spustím. Mě úplně postačí, pokud stránky budou dobře sloužit svému účelu a budete na ně rádi vzpomínat ... eh, to zní trochu divně, ne, nemám v úmyslu to znovu vypínat , ale snad tušíte, co jsem tím chtěl říci.
Mám tu jednu věc k pořešení. Tuší někdo přesně, co se v současné chvíli děje na GOGu (viz Getting back to our roots. Regionální ceny celkem tuším, protože to znám ze Steamu, ale nějak mi třeba nebylo moc jasné, jak se to propočítává do ceny hry. Druhá věc je k oficiálnímu oznámení GOG.com Soon On More Platforms. Jedná se hlavně o hry pro linux. Není to nic překvapivého, jde spíše o pomoc méně zkušeným uživatelům, protože se v řadě případů bude stejnak jednat o hry spouštěné pod emulátorem. Nativních portů tolik nebude. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 14. 3. 2014, 23:11:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
ach ano.. přestože jsem si na pokraji smrti válel šunky přes 3 měsíce v nemocnici, tak jsem pořád zde ![]() |
|||
| Jméno: | 4llis | 14. 3. 2014, 22:58:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| M&M jsou moje srdcová záležitost a tyhle stránky vlastně už taky. Díky za ně Elemire! | |||
| Jméno: | JCMurphy | 10. 3. 2014, 20:32:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| a co se mělo rádobyzrušením těchle stránek vlastně vyřešit, když za pár dní zase jedou? | |||