Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 23. 3. 2014, 13:22:47 delete
e-mail:
 
Díky za ty pochvaly

Desítku jsem prozatím obnovil v tom stavu, v jakém byla, vyjma několika neaktuálních věcí. Dokonce jsem se překecal a pár článků aktualizoval

Na DLC jsem taky zvědav. Mělo by to přinést opravdu jen nový obsah, žádné opravy bugů apod. Shodou okolností mám volno, takže bude i čas na hraní.
Jméno: Priby 23. 3. 2014, 07:16:23 delete
e-mail:
 
Ahojte Tak se pridavam Elemire k podekovani za obnovu stranek. A jak uz se prede mnou zminil Kalmi, tve stranky jsou i pro me Mekkou veskerych dilu MM. Ted uz jen vydrzet cekat na to prvni DLC Coz byla dnes pro mne dneska na tvych strankach prijemna novinka. Diky za vse Elemire,
Jméno: Pietrac 22. 3. 2014, 06:39:02 delete
e-mail:
 
Ahoj vsetci hraci MaM. Ja som dohral sedmičku 2x a je to super proste ta hra nema chybu a Elemir tiez urobil super tieto stranky. Je to uplna bomba sice zaver trochu tazky ale inak uplne super. Podla mna je tato hra lepsia ako Skyrim ale ak ste fanusikmi Skyrimu tak sa nenastvite (ja som tiez fanusik). Ale proste je to super ten pribeh, questy povysenia ake originalne slovami sa to neda opisat a hold aj Elemirovi ktory vytvoril tuto stranku nadhera. Dik Elemire.
Pietarc
Jméno: Kalmi 20. 3. 2014, 01:58:21 delete
e-mail:
 
Pardon, ale ja sa niekde musim vyliat zo svojich pocitov ohladom MMX , takze bud to ignorujte alebo mozno niekto nieco zaujmave zisti (bez spoilera ! )

Nooo, super, naozaj ma to strasne bavilo, nema to v podstate nic spolocne s mm8 a nizsie ale urcite lepsie ako 9 (pre mna). Tahovy mod je strasne dobry ale tazky. Prve 3/4 hry, boli fakt "uber" zaujmave a vela krat som sa fakt natrapil ci uz s puzzle alebo so subojmi ale ako to uz MM ma vo zvyku, ten koniec sa mi teda nepacil, jednak som uz bol tak strasne silny, ze som nepotreboval na konci restovat ani raz a dvak , ze ma to vyvrcholenie absolutne nenadchlo. Ale som rad, ze som opat hral nejaky MM s tym carom, ze nic nepoznam, nic neviem kde je a pod . Veci ktore mi fakt vadili boli: skakajuci ludia na kusi, zraloci hrajuci na metlach ako na gitarach a absurdne cinske mena pre tie nagy. Suma-sumarum: v pondelok zacnem novu druzinu alebo prejdem rad za radom mm(4/5)-8, cize mmX mi to absolutne neznechutil ! ... tie achievmenty cez uPlay a celkovo uPlay je dobra koko****...

nejake zaverecne info : Stitovy strazca(32lvl), Lovec(32), Archmage a druid(31), nieco okolo 130 dni a cca 1750 save-nuti .

Nejak som presne nezachytil, preco sa zrusila sekcia o MMX, kazdopadne dufam,ze raz pribudne lebo tuto stranku beriem ako Mekku MM, ktoru nam mozu zavidiet po celom svete, kedze ide o enormne centralizovane susto informacii tohto fenomenu ! ..takze sa rad pripajam k jednemu velkemu Diky, elemire !

Jméno: Elemir 18. 3. 2014, 19:41:55 delete
e-mail:
 
Koukal jsem právě na ten příklad u Age of Wonders 3 a to bylo takové divné.

Nepřijde mi, že by zrovna na tomhle tratili, nebo od nich studia hromadně odcházela. Pokud si pamatuju, tak třeba odstranění Falloutu bylo spojeno s ukončením distribučních práv a plným přechodem pod Bethesdu. Je možné, že to některá studia bojkotujou, ono když to vemu, tak třeba Uplay store má M&M ve srovnatelné hodnotě v eurech, k tomu samozřejmě otravný Uplay, takže člověk raději sáhne po levnější a vyladěné DRM-free verzi z GOG Je to pořád jasná přidaná hodnota. Přijde mi to spíš padlé na hlavu, takže doufám, že si GOG bude svých zásad vážit a podobné pitominy je už nenapadnou (proto tedy back to our roots).

K těm znakům, stránky jsou kódovány v latin 2, dodnes jsem nenašel "odvahu" je překódovat pro UTF-8, takže znak eura nefunguje. Možná časem, ono to není zas tak jednoduché, už jen kvůli kompatibilitě se znakovou sadou databáze apod. Původně jsem totiž měl u databáze k dispozici právě jen latin 2, takže v tom pokračuju dále.
Jméno: Adam23 18. 3. 2014, 18:35:37 delete
e-mail:
 
Tam měl bejt znak EUR, ne mrkací smajlík :(
Jméno: Adam23 18. 3. 2014, 18:35:03 delete
e-mail:
 
Já to pochopil tak, že vzali zpátečku, po tom, co se na ně sesypalo asi 5 tisíc negativních komentářů od lidí, že to s těma regionálníma cenama teda neskousnou. (Chtěli to udělat původně na celý katalog jako steam $9.99 = 9,99&#8364. Ale já to taky úplně nechápu.
Jméno: Elemir 18. 3. 2014, 13:41:05 delete
e-mail:
 
Předně děkuji za ta slova chvály, vůbec jsem nepočítal s tím, co odstavením stránek spustím. Mě úplně postačí, pokud stránky budou dobře sloužit svému účelu a budete na ně rádi vzpomínat ... eh, to zní trochu divně, ne, nemám v úmyslu to znovu vypínat , ale snad tušíte, co jsem tím chtěl říci.

Mám tu jednu věc k pořešení. Tuší někdo přesně, co se v současné chvíli děje na GOGu (viz Getting back to our roots. Regionální ceny celkem tuším, protože to znám ze Steamu, ale nějak mi třeba nebylo moc jasné, jak se to propočítává do ceny hry.

Druhá věc je k oficiálnímu oznámení GOG.com Soon On More Platforms. Jedná se hlavně o hry pro linux. Není to nic překvapivého, jde spíše o pomoc méně zkušeným uživatelům, protože se v řadě případů bude stejnak jednat o hry spouštěné pod emulátorem. Nativních portů tolik nebude.
Jméno: JCMurphy 14. 3. 2014, 23:11:40 delete
e-mail:
 
ach ano.. přestože jsem si na pokraji smrti válel šunky přes 3 měsíce v nemocnici, tak jsem pořád zde
Jméno: 4llis 14. 3. 2014, 22:58:26 delete
e-mail:
 
M&M jsou moje srdcová záležitost a tyhle stránky vlastně už taky. Díky za ně Elemire!
Jméno: StriderCZ 14. 3. 2014, 20:44:52 delete
e-mail:
 
Elemire- Díky
Jméno: Adam23 14. 3. 2014, 16:09:40 delete
e-mail:
 
Tak já tyhle stránky už bral skoro jako samozřejmost, což je chyba, ale taky nejvyšší uznání. Ať už to Elemir nakonec vyřeší jakkoliv, tak mu patří velký dík.
Jméno: jezibabka 14. 3. 2014, 10:08:51 delete
e-mail:
 
Ráda bych poděkovala stejně jako Jack za znovuzprovoznění. Sérii MaM hraji v podstatě pořád dokola a bez Tvých stránek by mi to už prostě nepřišlo "ono".
Jméno: jack 13. 3. 2014, 12:16:48 delete
e-mail:
 
Diky moc Elemire za znovuzprovozneni stranek!
Den pred jejich ukoncenim jsem stahoval patche a cestinu na sesty dil a na dvou pocitacich rozjizdime hrani sesteho dilu a bez patchu, navodu a map z Tveho webu si hrani jiz nedovedu predstavit.
Jméno: JCMurphy 13. 3. 2014, 11:14:01 delete
e-mail:
 
ale stejně je to tady pořád nějaký mrtvý
Jméno: JCMurphy 12. 3. 2014, 21:30:40 delete
e-mail:
 
ale stejně je to tady pořád nějaký mrtvý
Jméno: JCMurphy 10. 3. 2014, 20:32:11 delete
e-mail:
 
a co se mělo rádobyzrušením těchle stránek vlastně vyřešit, když za pár dní zase jedou?
Jméno: Adam23 10. 3. 2014, 18:45:51 delete
e-mail:
 
No teda...

Ale že dnes bylo pěkně!
Jméno: Yuyana 7. 3. 2014, 19:14:06 delete
e-mail:
 
:-D. Nejhorší je v tomhle Dragon age 2, tam bych při pohledu na některý postavy brala i mlhu :-D. A kombinace dokonalý oskenovaný kůže a namalovanejch vlasů je fakt žrádlo :-D. Nikdy jsem nepochopila, proč má Hawke víc vrásek, než všechny ty starý postavy dohromady. Musí mít fakt špatnou kůži. (Hrála jsem s defaultnim vzhledem a jménem.. hehe, samozřejmě jsem na první jízdu zvolila zloděje, na počest jistý osobě :-D.)

Náh, já mám příjemně nízký rozlišení :-D. Ani jsem ho nezkoušela zvedat. Mě ani nepřijde, že by to mělo význam. Možná je to tim, že jsem vyrostla na commodore hrách, čtverce jsou mí věrní přátelé :-D. Nejhorší je to v kině, když se někdo koukne "do kamery"... a ty vidíš obří nos přes 25% plátna :-D.
.
Potíž je, že mě se to často zvrtne už před branou :-D. Prostě pomlátit to je jistota, s tim se nedá nic dělat .
Jméno: Winterson 7. 3. 2014, 18:11:03 delete
e-mail:
 
Jooo, takhle. Taky tak skončím, protože se něco zvrtlo

V tom případě jsem rád, že nemám až tak pěknej obraz To samý s HD, to potom vidíš každej (zanesenej) pór a každou pihu