Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 26. 4. 2014, 12:46:39 delete
e-mail:
 
Elemir: Něco takového by bylo lepší řešit v chatu, přidáš si mě tedy např. do "přátel" na steamu?

Můj profil: http://steamcommunity.com/profiles/765611980489462 ...
Jméno: Elemir 26. 4. 2014, 12:13:15 delete
e-mail:
 
Neznám. Ještě jsem nic podobného neřešil. Přímo v Groupees je u kódu ikonka dárku, ale jak to funguje, netuším.
Jméno: KILLER 26. 4. 2014, 11:47:32 delete
e-mail:
 
Elemir: Steamgifts, Playblink, GalaGiveaways nebo GameMiner znáš?
Jméno: Elemir 26. 4. 2014, 10:37:37 delete
e-mail:
 
Dneska jsem objednával Realms of Arcania HD remake z Groupees (lze se přihlásit i přes účet Steamu, minimální příspěvek za balíček je 1 USD). Zájem jsem měl ale právě jen o RoA, takže mi tu zůstaly neuplatněné kódy.

Zůstal mi např. volný klíč pro Giana Sisters: Twisted Dreams (už ji mám z LEVELu). Pokud by měl někdo zájem, tak mu klíč věnuju (jde o klíč na Steam). U těch dvou adventur taky moc nevím, jestli to je zrovna to pravé pro mě :)
Jméno: Elemir 22. 4. 2014, 22:08:08 delete
e-mail:
 
MMX asi ne, Intel grafika s tím bude mít problém.
Jméno: JCMurphy 22. 4. 2014, 21:44:40 delete
e-mail:
 
na podzim bych si měl kupovat novej noťas, chci ultrabook do 15k, takže bude mít intel i3 procesor a intel 4400 integrovanou grafiku, výdrž by měl mít přes 5 hodin tutově za normální zátěže.. rozjedu na tom aspoň M&M X? to co mám teď je asus 1201N s dvoujádrovým atomem a grafikou nVidia 256mb paměti, ale průser je v tom, že na baterku nevydrží už ani víc jak 2 hodiny, kupoval jsem ho před víc jak čtyřma rokama za cca 12k
Jméno: Elemir 14. 4. 2014, 21:06:53 delete
e-mail:
 
V rychlosti, na GOG probíhá akce Battle of the Games. Hlasuje se o slevu až 80% na vybrané tituly. Pro zítřek je tam třebas Unreal (1 + 2 + Tournament). A hlavně, do zítřka jsou v nabídce Blackguards za cenu 22,49 USD.

4sona: Ahoj

Edit: Akce na Blackguards pokračuje. Battle of the Games finišuje, takže je to tam ještě jednou. Zbývá 30 hodin do konce.
Jméno: sona 8. 4. 2014, 19:32:17 delete
e-mail:
 
ahojky
Jméno: Adam23 6. 4. 2014, 20:32:46 delete
e-mail:
 
Aha, už chápu.
Jméno: Elemir 6. 4. 2014, 20:08:39 delete
e-mail:
 
Kdepak, tam nejsou nahrané obrázky vůbec. Proto jsem tam potom dopsal ten dodatek s odkazem na email. Doufal jsem, že se autoři těch příspěvků ozvou a pošlou mi listinu přes něj.
Jméno: Adam23 6. 4. 2014, 20:02:46 delete
e-mail:
 
Ty prázdný obrázky v síni slávy mají špatnej formát?
Jméno: Elemir 4. 4. 2014, 09:59:58 delete
e-mail:
 
Síň slávy jsem nakonec předělal úplně, výsledkové listiny se budou posílat emailem. Ono to beztak nefungovalo na 100%
Jméno: Adam23 30. 3. 2014, 12:35:38 delete
e-mail:
 
To teda :o, tak ještě, že tam nevložil ten skript i tematický fotky.
Jméno: Steelbrother 29. 3. 2014, 18:39:49 delete
e-mail:
 
pozeram ze nejaky... inteligent...zaspamoval celu sien slavy pre MM6...to su ludia dneska
Jméno: KILLER 29. 3. 2014, 15:58:30 delete
e-mail:
 
JCMurphy: Hádanky umřely, protože už nikoho nenapadalo, na co se dále zeptat. Ale teď jsem tam něco přidal.
Jméno: JCMurphy 29. 3. 2014, 09:42:52 delete
e-mail:
 
jop
Jméno: KILLER 28. 3. 2014, 23:23:10 delete
e-mail:
 
JCMurphy: Myslíš hádanky?
Jméno: JCMurphy 28. 3. 2014, 23:08:07 delete
e-mail:
 
proč vlastně umřelo téma otázky/odpovědi ve fóru? přišlo mi to dobrý a zábavný (a protože desítku nijak neřeším, tak se tady pekelně nudím... až tak, že nevím proč sem každej den vlastně chodím)
Jméno: zdenek 28. 3. 2014, 17:55:11 delete
e-mail:
 
jsem nový příznivec této hry...dokončil jsem 10 mám tu krabicovou legacy........smekám před autorem stránek co zde vytvořil,asi bych to nedokončil kdybych nenatrefil na tyto stánky..přece jen hádanky není má silná stránka ale rád si hraji i v 61 letech
Jméno: Michin 28. 3. 2014, 12:39:41 delete
e-mail:
 
Nechci opakovat, co už tu napsala spousta lidí přede mnou, zároveň nejsem ten typ, který by se vůbec kdy do nějakých fór či diskuzí přihlašoval, natož aby v nich něco vzkazoval. Tady udělám výjimku a autorovi stránek chci též poděkovat za skvělou práci. Nějaký ten rok už mám za sebou, M&M procházím od VI dílu a tyhle stránky byly vždycky místo, kde jsem našel, co jsem k sérii M&M potřeboval. Pokud se najdou hlupáci, kteří práci na těchto stránkách nedocení, pak ať raději mlčí.