Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 26. 4. 2014, 12:46:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Něco takového by bylo lepší řešit v chatu, přidáš si mě tedy např. do "přátel" na steamu?
Můj profil: http://steamcommunity.com/profiles/765611980489462 ... |
|||
| Jméno: | Elemir | 26. 4. 2014, 12:13:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Neznám. Ještě jsem nic podobného neřešil. Přímo v Groupees je u kódu ikonka dárku, ale jak to funguje, netuším. | |||
| Jméno: | KILLER | 26. 4. 2014, 11:47:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Steamgifts, Playblink, GalaGiveaways nebo GameMiner znáš? | |||
| Jméno: | Elemir | 26. 4. 2014, 10:37:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dneska jsem objednával Realms of Arcania HD remake z Groupees (lze se přihlásit i přes účet Steamu, minimální příspěvek za balíček je 1 USD). Zájem jsem měl ale právě jen o RoA, takže mi tu zůstaly neuplatněné kódy.
Zůstal mi např. volný klíč pro Giana Sisters: Twisted Dreams (už ji mám z LEVELu). Pokud by měl někdo zájem, tak mu klíč věnuju (jde o klíč na Steam). U těch dvou adventur taky moc nevím, jestli to je zrovna to pravé pro mě :) |
|||
| Jméno: | sona | 8. 4. 2014, 19:32:17 | ![]() |
| e-mail: | sonagrofova(z)seznam(tečka)cz | ||
| ahojky | |||
| Jméno: | Elemir | 4. 4. 2014, 09:59:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Síň slávy jsem nakonec předělal úplně, výsledkové listiny se budou posílat emailem. Ono to beztak nefungovalo na 100% | |||
| Jméno: | Adam23 | 30. 3. 2014, 12:35:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To teda :o, tak ještě, že tam nevložil ten skript i tematický fotky. | |||
| Jméno: | Steelbrother | 29. 3. 2014, 18:39:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
pozeram ze nejaky... inteligent...zaspamoval celu sien slavy pre MM6...to su ludia dneska ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 29. 3. 2014, 15:58:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| JCMurphy: Hádanky umřely, protože už nikoho nenapadalo, na co se dále zeptat. Ale teď jsem tam něco přidal. | |||
| Jméno: | zdenek | 28. 3. 2014, 17:55:11 | ![]() |
| e-mail: | hrabe10(z)seznam(tečka)cz | ||
| jsem nový příznivec této hry...dokončil jsem 10 mám tu krabicovou legacy........smekám před autorem stránek co zde vytvořil,asi bych to nedokončil kdybych nenatrefil na tyto stánky..přece jen hádanky není má silná stránka ale rád si hraji i v 61 letech | |||