Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 1. 6. 2014, 10:49:28 delete
e-mail:
 
Jednoduše jsem šel všechno risknout v předtermínech
Jméno: JCMurphy 1. 6. 2014, 10:31:05 delete
e-mail:
 
jakým způsobem jsi měl prázdniny ještě před začátkem zkouškovýho?
Jméno: Elemir 30. 5. 2014, 07:24:40 delete
e-mail:
 
Spustit to asi půjde a když něco povypínáš, tak se to i rozjede. Do budoucna možná ještě vyjde pár patchů, které to vylepší. Mac verze už je na světě, takže mají v Limbicu zas o důvod více.

Změnu sylabů jsem naštěstí nikdy moc neřešil, u nás přibyly akorát laborky, takže ve čtvrťáku jsem řešil laboratorní úlohy z neklíčového předmětu, ze kterého jsem skládal zoušky tak 2 roky předtím Opravdu ideální situace, takže nás tam akorát politovali a přizpůsobili tomu známkování Tyhle "moderní" změny přišly až dlouho po absolutoriu. Horší to měl tenkrátk kolega na ČVUT, tomu oznámili, že jeho studijní obor se o jeden rok prodlužuje, takže na škole nakonec strávil 7 let (jeden rok už tak navíc, protože přecenil kreditový systém). Tak jinak hodně štěstí, já touhle dobou už míval prázdniny.
Jméno: JCMurphy 29. 5. 2014, 11:33:54 delete
e-mail:
 
Tak jsem na netu našel, že i s integrovanou intel 4600 se M&M X půjde rozjet (sice nejmenší detaily, ale co :P )tak si na konci prázdnin pořídím http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-l440-20at0-032- ...
a tady je recenze (english )
http://www.notebookcheck.net/Review-Lenovo-ThinkPa ...
a teď musím začít řešit ty zkoušky... v úterý jsem byl ve škole a kvůli tomu, že druhák byl přechodnej ročník na novej sylabus, tak etika a ochrana zvířat jako předmět už neexistuje, fyziologie je překopaná a jediná mikrobiologie zůstala -_- zápočet z patfýzy mám naštěstí zapsanej (blbej Scheer... nejenže z těch cvik hovno umíme, ale ani nezapisuje... naštěstí jsou prej ty zkoušky o hovně, jako jeho výuka )
Jméno: Elemir 29. 5. 2014, 09:38:32 delete
e-mail:
 
Už ani nevím, co tam mám za obtížnost, ovšem ta mise z atomic edition dost vybočuje. Ty tři předtím jsem vždycky v pohodě dohrál, ale tady je víc tužších potvor hned od počátku a dost málo munice. Teď jsem v nějakém obchoďáku a nemůžu se prakticky nikam hnout, protože mám v cestě dvě lítací koule

Brokovnice není špatná, vždycky je to takové osvěžení ve všech těch možných scifi prostředích s různými obskurními zbraněmi.
Jméno: Yuyana 29. 5. 2014, 07:33:00 delete
e-mail:
 
S granátometem jsem měla problémy vždy a všude, je to zbraň, kterou jsem se nikdy nikde nenaučila používat :-D. Hraju tenhle typ her jen svátečně, takže se cítim nejbezpečněji s něčim rotačnim :-D, nebo brokovnicí. Brokovnice jsem měla vždycky ráda.

No tak, Duka dáš, alespoň na nejlehčí :-D.
Jméno: Elemir 24. 5. 2014, 23:30:00 delete
e-mail:
 
Dneska jsem rozehrál Unreal II: The Awakening, ale nějak jsem vyměkl. Vlastně nedávno jsem rozehrál i UT 2002, ale online už bych asi nešel. Nejhorší je, že si člověk pamatuje, jak jsem před lety dokázal sniperkou trefit letící terč, dneska mám problém trefit stojící terč granátometem

Vždycky popojdu pár metrů, tam nastane Game Over, ukončím a za hodinu se vrátím. Podzimní rozehrávku Duke3D: Atomic Edition raději vynechám. Zrovna ta poslední míse v něm stojí za to a munice mi došla hned v druhém levelu Nějak jsem si z těch RPG zvykl, že se mi postava zlepšuje a postupně je to lepší a lepší. Jsem zvědav, jestli oboje vůbec odehraju.
Jméno: Yuyana 24. 5. 2014, 23:18:37 delete
e-mail:
 
Já hraju střílečky jen velmi výjmečně. Mám ráda zloděje. Sympaťákem v hlavní roli mě pravděpodobně nedostaneš (to by muselo bejt něco), vždyť ani nevíš, co se mi líbí :-D. Toho Garretta trošku podělali, to už jsem si tu stěžovala :-D, ale tak má i kladný stránky. Nezapomenu a jednou se k němu ráda vrátim :-p.
Jméno: Winterson 24. 5. 2014, 22:51:10 delete
e-mail:
 
No vida jak se to tu oživilo a nic jsem ani nemusel začínat.

Co se týče nového Wolfa - už mám dohráno. Vydrží to tak 11-15 hodin čistého času a je to teda něco a překvapilo to i mě (kterého už většina výmyslů vývojářů nenadchne). Navíc, B.J. je sympaťák (Yuyano, zapomeň na emo-Garetta).
Ale i Wolf z 2009 je povedený.
Jméno: Elemir 24. 5. 2014, 13:35:31 delete
e-mail:
 
Taky vysloveně nic nečekám, jen překvapilo, jaký to byl najednou velký skok. Není to tak dlouho, co vyšly ty tzv. next-gen konzole a najednou jsou i ony obyčejnými plečkami Je ovšem pravdou, že tohle je teprve počátek a nejspíše opět pár let potrvá, než si podobné technologie bude moci dovolit kdejaký indie vývojář.

V tomhle ohledu mě akorát trochu straší Zaklínač 3. Nemám v úmyslu upgradovat a holt bych se asi bez něj musel obejít.
Jméno: Yuyana 24. 5. 2014, 10:21:13 delete
e-mail:
 
Jsem na tom podobně, naštěstí nemám tendence hrát novýho olfa . Hehe, nepíše mi vv. Mám trošku potíže s pohybem ve většině her :-D. Stejně ty hry nejsou nijak pěknější, než ty starší. Jen to je schválně náročný :-D (já nejsem milovník konspiračních teorií, ale za timhle stojim :-p).

Nečekám teď naštěstí žádnou hru, kterou bych si chtěla zahrát a do roka určitě nějakej novej komp bude . Thiefa už jsem ohrála až na kost, možá i pod ní, takže teď relaxuju u starších známejch.
Jméno: Elemir 24. 5. 2014, 09:29:57 delete
e-mail:
 
Dneska jsem zvažoval, že bych zakoupil nového Wolfensteina a postaral se tak o svou víkendovou zábavu ... jenomže minimální systémové požadavky mě hned vyléčily Vypadá to, že se mi vytvořila nová hranice, za kterou už jen tak nebudu moci, poněvadž upgrade nějak neplánuju.
Jméno: Yuyana 24. 5. 2014, 05:45:58 delete
e-mail:
 
Neviděl, ale já stále žiju . Jen asi nedělám nic, o čem bych tu mohla diskutovat .
Jméno: JCMurphy 23. 5. 2014, 18:58:39 delete
e-mail:
 
já to tady pořád pozoruju a Yuyanu jsem dlouho neviděl
Jméno: Elemir 23. 5. 2014, 09:09:22 delete
e-mail:
 
Asi tak nějak Všichni se zas někam rozutekli, ale není to nic vyjímečného. Ony ty diskuze vždycky přicházejí v různých vlnách.
Jméno: Yuyana 23. 5. 2014, 04:33:15 delete
e-mail:
 
(Budeš muset nějakou začít. Ale já jsem ti to neřekla, protože já tu vůbec nejsem.)
Jméno: Winterson 22. 5. 2014, 23:35:39 delete
e-mail:
 
Po delší době přijdu a on je tu docela klid. Jsem čekal nějakou delší diskuzi a ono nic!
Jméno: Elemir 17. 5. 2014, 05:10:02 delete
e-mail:
 
Na GOGu dobíhá SPRING INSOMNIA SALE, běží to už čtvrtým dnem, nabídka je v mnohém zaměřena na adventury a sem tam nějaká strategi a spol. Princip je stejný, jako u předchozí Insomnie, tak třeba si tam něco vyberete. Pár kousků jsem nakonec taky zakoupil, ale je to o štěstí a sezení u PC

Víkendová promonabídka (May Myriad of Games) obsahuje kompilaci Ishar a Duke Nukem 1+2.
Jméno: Adam23 2. 5. 2014, 15:02:43 delete
e-mail:
 
Magicky 60% sleva na GOGu

http://www.gog.com/promo/ubisoft_weekend_promo_020 ...
Jméno: Elemir 26. 4. 2014, 20:00:54 delete
e-mail:
 
Přidáno