Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 29. 6. 2014, 21:25:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ad hraní za ženský: za ně hraju jen v MM6. Jedna má hlas jak vychlastaná a vyhulená ježibaba a další jako bordelmamá z East Endu ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 29. 6. 2014, 20:38:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ja Zaklinace pred lety? koupil na GOGu, teda jednicku a prvnich pet minut me teda zatim odradilo. | |||
| Jméno: | Elemir | 29. 6. 2014, 10:01:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mě teď napadla úplně jiná věc, on Zaklínač asi není zrovna to správné hraní pro ženy. Zkoušel jsem si vzpomenout, kolikrát jsem kdy hrál za ženské charaktery. Pokud vynechám hry, kde lze tvořit družinu, nebo ty u nichž není v družině určitelný leader, tak to bylo jen párkrát. V Zaklínači nejenomže není volba, ale vůbec je to celé včetně narážek zaměřeno na mužskou populaci.
Knížky jsem ještě nečetl, akorát jsem shlédl ten seriál. Před lety jsem si na GOGu pořídil jedničku a docela rychle mě to začalo bavit. Vosobním měřítku bych to postavil tak na úroveň Gothicu. Od trojky si slibuju trochu větší možnosti ve volnosti, i když jsem si vědom, že se to od Skyrimu asi moc konceptem lišit nebude, ale zas to může překvapit. NWN je k tomu přibalena asi jen jako odkaz na engine Aurora, který byl použit v prvním Zaklínačovi. Ale potěšilo to. Digitálku trojky jsem bral hlavně kvůli artbooku, takže jsem s ničím dalším nepočítal. K tomu Danovi viz http://kingdomcomerpg.com/ |
|||