Poněkud jsem se zapomněl v Heroes Online ... nejprve mi to přišlo jako taková ztráta času, ale musí se jim uznat, že to chytit umí ... eh, dobrá, konec agitace
Docela jsem přemýšlel, jestli bych neměl o víkendu připravit nějaký update. Poslední dobou jsem se probíral staršími díly a přineslo to pár zajímavých poznatků. U WoX jsem si třeba myslel, že je to jen kompilát, doplněný závěrečnou příběhovou linkou. Ale ono to skutečně vyšlo jako plnohodnotná hra. Dabing k tomy byl dotvořen dodatečně a údajně ho mělo na svědomí právě to studio, které za zkompletováním edice WoX stojí. Nevyšlo to ani jako nějaký budget, byť se to nakonec ve výprodeji objevilo, má to vlastní BIG BOX netypických rozměrů (krabice je docela široká). Netuším, zda-li to bylo dostupné i v Evropě.
Vzpomněl jsem si přitom na začátky Levných knih u nás. Dalo se tam svého času sehnat dost zajímavých her, které skončily podobným osudem. Hodně toho bylo sice v jiných jazycích namísto angličtiny, ale taky na dost věcí fungovala neoficiální čeština. Pamatuju si, jak jsem takhle chodil kolem krabice s Doomem II za 15 Kč a dodnes lituju, že jsem jí nevzal Zajímalo by mě, kam to pak všechno zmizelo, protože rozprodat se to určitě nepodařilo. |