Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 5. 7. 2014, 23:18:24 delete
e-mail:
 
Hehe, "Platinum" :-D. Úžasnej obal. Lesk jako blesk. To je Neverwinter? Protože já na tý krabičce nic nevidim :-D.
Jméno: Elemir 5. 7. 2014, 20:32:39 delete
e-mail:
 
Nedalo mi to a do sklepa zašel, viz foto. Bohužel nemám polarizační filtr, takže je to i s odleskama.
Jméno: Elemir 5. 7. 2014, 08:35:13 delete
e-mail:
 
MM8 jsem koupil tenkrát asi taky ve Zlatnický. Je to už ta počeštěná verze (což mě napadá, že jsem chtěl odepsat na jeden mail ... na krabici jsou totiž screenshoty z beta verze ). Podobně se mi podařilo sehnat Age of Wonders, která má opravdu hutný papírový manuál a nakonec i Rune.

Z těch dražších kousků to byl Morrowind za nějakých 1450,- a stejně tak mě stálo i Icewind Dale. Víc bych asi tenkrát do hry nevrazil, neb za studií byly peníze třeba i jinde Pak mě hodně pomohl CDProjekt s tou akcí her za 999,- Není to tak dlouho, co jsem se probíral fakturama a tam takové věci jako CD-RW mechanika za 5500,-, Geforce 2 Ti za 5600,- apod.

V současné době tu mám štos výpisů z aukcí a pokud něco seženu za pár dolarů, tak jásám. Nejkurióznější a možná i celkem spravedlivé jsou ty nabídky, kde cena aukce odpovídá cenovce, kterou tam kdysi obchod nalepil

Perfektní svého času bylo využívat game2k.cz s tou jejich službou raritek. Scháněl jsem takhle Planetscape Torment a Dagerrfall. U Dagerfallu mi ale rovnou řekli, že to bude stát hodně ... no, nakonec vyšel podobně jako Arena free. Dneska už nakupuju přímo, ale někdo by to ještě ocenit mohl.
Jméno: Yuyana 5. 7. 2014, 01:45:25 delete
e-mail:
 
No, nebudeš věřit, ale já vim :-D. Já zásadně hraju "ty z ameriky", nebo "ty z ruska" :-D. Originálky jsou pěkná věc, ale opotřebovávaj se a v dnešní době maj tolik zabezpečení, že to člověk, kterej to poctivě koupil, kolikrát ani nespustí :-D. A když spustí, tak to třeba neběží bez připojení k internetu. Proč sakra? Já mám sice pěkný a stabilní připojení, ale i tak mě to obtěžuje. Nedej Bože, když je česká verze předabovaná :-D.

Takže mám originálky v krabici a přes 100 giga image souborů :-D. Docela slušnej zabranej prostor, když vemu, že většina jsou starší tituly, původně z CDčka. Ale je tam Thief, kterej má skoro pětadvacet giga. Hrůza, jedna hra a zabírá prakticky čtvrtku místa z celkovýho počtu :-D. Člověk začíná s pocitem, jak je ten terovej disk velikej... a on neni .
Jméno: flash 4. 7. 2014, 22:49:23 delete
e-mail:
 
no jo..a nebudes verit, ale když to hrajes tak jsou uplne stejne, ta z levelu i ta z ameriky
Jméno: Yuyana 4. 7. 2014, 22:16:58 delete
e-mail:
 
Hm. Já hříšník mám MM z LEVELu :-D. Takže asi dvě stovky i s časopisem. Nebejt sběratel šetří výdaje .
Jméno: Adam23 4. 7. 2014, 21:31:10 delete
e-mail:
 
Ty ceny za originalky tehdy, bratr kupoval AoEII:AoK (bez datace, za ten byla palka zvlast ) snad za 2000 Kč, což by dneska bylo nejmíň 3k a já když už hra stojí 9.99 na Steamu (samozrejme po aspon 66% sleve) si rikam, kolik za to davam penez
Jméno: flash 4. 7. 2014, 20:05:40 delete
e-mail:
 
ja jsem dal za MM8 (ameickej original) tenkrat 1400 kc, protože byla absolutne k nesehnani, a největší legrace byla když ani ne za mesic vysla v edici game4u za 199 kc, ale porad jsem se utesoval ze ja mam preci tu americkou
Asi nejdrazsi co jsem kdy tenkrat koupil byla TES:Battlespire za 3000, tenkrat to byla tady v cechach absolutni rarita, mela krasnou krabici ale uvnitř bylo CD v papirovem obalu a manual, navíc pak ani poradne nefungovala, porad to padalo, ale par známých co jsme jim to tenkrat ukazoval velmi ocenilo tu nahatou zenskou co byla v inventari..jen pry skoda ze kleci
Jméno: Elemir 4. 7. 2014, 19:56:14 delete
e-mail:
 
MM6 si už nevybavuju, viděl jsem až sedmičku + k tomu oficiální příručky pro sedmičku a šestku (návštěva v JRC). Tenkrát jsem si řekl, že tohle bych za to opravdu nedal O něco později jsem dal skoro 600 za osmičku v krabici, protože to byla ještě novinka. Originálky za 999,- byl výborný nápad. V době, kdy jsem kupoval hry v průměru za 1400,- to působilo hodně zajímavě.

DeusEx mám až z nějaké Game of the Year. To je právě ta smůla, že tohle byla teprve doba mých začátků s hrami a hlavně RPG. Je pravdou, že jako nováček jsem přehled prostě neměl a pokud byla možnost, tak jsem to doháněl na bonuswebu.cz
Jméno: flash 4. 7. 2014, 19:33:45 delete
e-mail:
 
No jo, tenkrat internet nebyl ještě tak rozsiren a americka originalka která byla ještě zabalena za 999 korun byla docela levna.
Taky si pamatuju na MM6 v takove velke krabici, za 199 kc (asi proto ze ta krabice byla fakt hodne velka taky na to rad vzpominam, byl jsme v levných knihách ob den při ceste z práce, občas něco koupil..treba krasnou krabici Deus Ex, která se leskla když ji clovek natacel ve svetle, byl u ni nejalej kupon na Anachronox v podobe jakoby druhého CD, chvili jsme tenkrat myslel ze tam jsou ty hry obe
Jméno: Elemir 4. 7. 2014, 19:24:19 delete
e-mail:
 
Vůbec bych se tomu nedivil. Kdo měl tenkrát přehled, tak ten potenciál v tom musel vidět. Mě taky docela potěší, když dá někdo na aukci hezký kus a přitom ho podhodnotí Ale jsem rád, že vím, jak to tedy tenkrát v Levných knihách bylo. Podobně jsem parkrát dopadl i u knih. Jednou tam měly pěrfektní vazbu verneovek, ale samozřejmě jsem zaváhal.
Jméno: flash 4. 7. 2014, 19:17:14 delete
e-mail:
 
Kuprikladu byla v prodeji v levných knihách i cd verze TES:Arena nebyla drazsi nez 100 kc, uz se presne nepamatuju, a najednou ve vetsine poboček v danem meste zmizela a jeden nejmenovany bazar s hrami ji mel v regale za 999kc jako uzasnou retro zalezitost, a svete div se asi během 14 dnu bylo všech asi 50 kusu pryc, holt sberatele..)
Jméno: Elemir 4. 7. 2014, 19:09:53 delete
e-mail:
 
4flash: Já si myslím, že to pak někdo dokonale "zůročil" Tenkrát mi to nějak nepřišlo, co bych si přeci kupoval hru pro DOS apod.? Jenomže když dneska vidím, kolik mě kompletace sbírek stojí, tak se škrabu na hlavě Daggerfall si teď nevybavuju, ale Panzer General ano. Koupil jsem tenkrát třeba německou verzi Rama. Vůbec by mě tenkrát nenapadlo, za kolik se dneska bude na aukcích prodávat. Ale holt stalo se, koupil jsem, co mě zaujalo a dneska už se opravdu můžu jen škrabat na hlavě Ale byly to hezké doby. Ostatně když kouknu na BOX WoX, ona je zespoda nálepka typu "když koupíte k této další 3 hry, bude každá stát jen jeden dolar"

4JCMurphy: Zkouška až před zimním semestrem? U nás se takhle pozdě dělaly jen opravky.

Jméno: flash 4. 7. 2014, 16:26:21 delete
e-mail:
 
Elemir- co se tyce her z levných knih tak to byl svého casu ucineny raj..kupříkladu Daggerfall v monstrozni krabici za 45 kc, nebo panzer general za 20 kc atd..a ehm..rozprodat se to podarilo, vim o tom sve, jen to uz nebylo za 15 korun ale za krapet vice
Jméno: JCMurphy 4. 7. 2014, 16:18:43 delete
e-mail:
 
takže další ukázka mého debilismu.. tu zkoušku mám až za měsíc a ne za 3 dny já nevím jak to pořád dělám
Jméno: Elemir 4. 7. 2014, 12:36:07 delete
e-mail:
 
Nečekej od toho nějaký hezký BIG BOX, co si pamatuju, vypadalo to velikostně jako videokazeta, uvnitř s manuálem a disketou a na disketě byla verze pro PC a MAC.
Jméno: Adam23 3. 7. 2014, 20:03:34 delete
e-mail:
 
Krabicovka Dooma II za 15 Kč? Dost dobry
Jméno: Elemir 3. 7. 2014, 19:16:24 delete
e-mail:
 
Poněkud jsem se zapomněl v Heroes Online ... nejprve mi to přišlo jako taková ztráta času, ale musí se jim uznat, že to chytit umí ... eh, dobrá, konec agitace

Docela jsem přemýšlel, jestli bych neměl o víkendu připravit nějaký update. Poslední dobou jsem se probíral staršími díly a přineslo to pár zajímavých poznatků. U WoX jsem si třeba myslel, že je to jen kompilát, doplněný závěrečnou příběhovou linkou. Ale ono to skutečně vyšlo jako plnohodnotná hra. Dabing k tomy byl dotvořen dodatečně a údajně ho mělo na svědomí právě to studio, které za zkompletováním edice WoX stojí. Nevyšlo to ani jako nějaký budget, byť se to nakonec ve výprodeji objevilo, má to vlastní BIG BOX netypických rozměrů (krabice je docela široká). Netuším, zda-li to bylo dostupné i v Evropě.

Vzpomněl jsem si přitom na začátky Levných knih u nás. Dalo se tam svého času sehnat dost zajímavých her, které skončily podobným osudem. Hodně toho bylo sice v jiných jazycích namísto angličtiny, ale taky na dost věcí fungovala neoficiální čeština. Pamatuju si, jak jsem takhle chodil kolem krabice s Doomem II za 15 Kč a dodnes lituju, že jsem jí nevzal Zajímalo by mě, kam to pak všechno zmizelo, protože rozprodat se to určitě nepodařilo.
Jméno: flash 2. 7. 2014, 17:04:25 delete
e-mail:
 
Yuy- ja hraju zasadne za zensky, protože na chlapa koukam každý rano do zrcadla když jdu do práce a ve hre na nej uz opravdu koukat nemusim
PS: MM zasadne hraju s partou zenskejch
Jméno: JCMurphy 2. 7. 2014, 15:47:37 delete
e-mail:
 
Tak jsem se jenom ze srandy jako každej rok podíval jak je na tom WoW server anthoria na kterým jsem před čtyřma rokama hrál a ejhle... oni to před dvouma týdnama předělali na instant pvp? wtf? a pve přijde prý v budoucnu.. ale když to tak vezmu, tak s tímhle přístupem by to mělo začít bejt plně funkční.. možná se za rok zase přidám