Mno, tak jsem se konečně dostal k MMX na který jsme se poměrně dost těšil... bohužel po prvotním nadšení se následně potvrdili moje nejtemnější obavy.
Vzhledem k "důvěře", kterou chovám k Ubisoftu po té, co provedl mým milovaným Heroesům, jsem se rozhodl, před koupí, titul "ehm... získat" jiným způsobem. První verze která se mi dostala do ruky mě opravdu nadchla - po dlouhé době opravdová výzva a pořádně tuhé RPG, při soubojích bylo potřeba přemýšlet nad použitím taktiky a kouzel - bojovníci čajoví, mágové bez many nevohodní ani jako živej štít, prostě paráda, úplně mi to připomnělo doby, kdy jsem co 5 minut běhal ke studni v Sorpigalu v 6 díle . Bohužel kvůli bugům to bylo téměř nehratelné. Stáhnul jsme tedy patch - z počátku zmizela většina bugů, ovšem celé kouzlo hry taky. Zbraním byl zvýšen dmg snad na dvojnásobek, lektvarů jsem měl najdenou zásobu, že bych si mohl založit vlastní stánek utrejchů. Celkově družina prosvištěla prvním aktem ve stylu rozcvičujícího se kydliče Loba - prostě hrůza, kam zmizel nějakej challenge? A nejhorší bylo že postupem času se začali objevovat opět další a další bugy - proto se chci zeptat, než za to vycáluju 800 (viděl jsem to teda i za necelé 300, akorát nevím jestli to není nějaká šmelina), jestli se tyhle problémy týkají i originálu? A jestli není jiné východisko, než registrace přes různé Uplaye, Steamy apod. - osobně tohle silně nesnáším. Když něco koupím, tak to má být moje a ne, že mě milostivě nechají používat to, co jsem si zaplatil jen pře svoje vlastní služby. |