Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 13. 7. 2014, 19:43:46 delete
e-mail:
 
Bioware account, potazmo Origin account je nutnost, právě kvůli DLCčkam. Já jsem byl zarytý odpůrce placených DLCček celý roky, ale ME1-3 jsem tak miloval, až mě zlomili, a nakoupil jsem všechny příběhový DLCčka pro 2 a 3 A stálo to za to, takže asi win win situation D
Jméno: Elemir 11. 7. 2014, 18:49:40 delete
e-mail:
 
4KILLER: Vypadá to, že je to ono. Na tuhle stránku mě to hodí i z jedné volby ze spouštěče hry. Akorát na kartičce s bonusovým kódem (nějaká zbroj?) psali EA/BioWare účet, tak jsem si nebyl jistý, co tím myslí. Takže je to jasné, budu mít zas o registraci více

4Půlskřet Cooldžej: Podle neoriginálu se vůbec neřiď, buhví, jak to tam s těmi patchi je. První 1.3 odpovídá obtížností verzím 1.2, změna nastala až s další subverzí, ale dneska stejně jinak než s patchem 1.5 to nemá význam hrát. Pokud to navíc vůbec u originálu jde - novou instalaci po updatech jsem ještě nezkoušel. Jinak změny obtížnosti jsem u 1.4 a 1.5 nijak výrazně nepostřehl. Sice byly mírně vylepšeny některé dovednosti, ale to se zrovna mojí party netýkalo, tedy vyjma mága a magického zaostřování.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 11. 7. 2014, 13:57:53 delete
e-mail:
 
to Killer: díky moc za info a odkazy. O dvou obtížnostech vím, hrál jsme vždy na nejtěžší, nakonec jsme se dostal poměrně daleko - hotový druhý akt (+ kupa side questů - lvl cca 22), ale zdálo se mi, že ta první verze (1.3..něco byla o hodně tužší než nejnovější patch). Jinak já vím, že hru nevlastním - bohužel jsme museli v rámci informatiky absolvovat i základy práva (mimo jiné autorského), ale jen jsem vyjadřoval svůj postoj - že mi podobný omezení typu: musíš se někam připojit po netu a ještě nám vysolit zadara osobní a kontaktní údaje, aby sis mohl zahrát poměrně dost vadí.
Jméno: JCMurphy 11. 7. 2014, 13:32:02 delete
e-mail:
 
Kdybyste se někdo nudil, tak se můžete jít podívat na hrad Cimburk u Brna. Budou tam zítra a pozítří šermířský souboje ve 14 a 16 hodin. Já tam budu jenom jako doplňek v kostýmu
Jméno: KILLER 11. 7. 2014, 12:04:47 delete
e-mail:
 
Půlskřet Cooldžej: V originální verzi nějaké bugy zůstaly, ale jsou to jen minoritní věci. Nevím, jaký sis na tuto hru stanovil rozpočet, ale na Nuuvemu ji můžeš (v momentální akci) koupit za cca 227 Kč nebo verzi s DLC za 272 Kč. Obojí je Uplay klíč. A bez uplay originální verzi nespustíš. Jinak představa, že když si hráč koupí fyzickou kopii nebo DRM free verzi hry, tak ji i vlastní, je jen hluboce zakořeněný omyl.

P.S. Nuuvem je spolehlivý obchod. Bere jak karty, tak i PayPal. Jedinou jeho nevýhodou je, že je v portugalštině, naštěstí je v něm vše intuitivní.

P.S.S. Hra má dva stupně obtížnosti a první kapitola je (až na bossy) dost jednoduchá.
Jméno: KILLER 11. 7. 2014, 11:43:55 delete
e-mail:
 
Elemir: Mluvíš o Bioware Social Accountu? Pokud ano, tak ten pro kupovácí DLCéček potřebuješ. Jestli ne, tak jak se přesně jmenuje?
Jméno: Půlskřet Cooldžej 11. 7. 2014, 00:27:20 delete
e-mail:
 
Mno, tak jsem se konečně dostal k MMX na který jsme se poměrně dost těšil... bohužel po prvotním nadšení se následně potvrdili moje nejtemnější obavy.
Vzhledem k "důvěře", kterou chovám k Ubisoftu po té, co provedl mým milovaným Heroesům, jsem se rozhodl, před koupí, titul "ehm... získat" jiným způsobem. První verze která se mi dostala do ruky mě opravdu nadchla - po dlouhé době opravdová výzva a pořádně tuhé RPG, při soubojích bylo potřeba přemýšlet nad použitím taktiky a kouzel - bojovníci čajoví, mágové bez many nevohodní ani jako živej štít, prostě paráda, úplně mi to připomnělo doby, kdy jsem co 5 minut běhal ke studni v Sorpigalu v 6 díle . Bohužel kvůli bugům to bylo téměř nehratelné. Stáhnul jsme tedy patch - z počátku zmizela většina bugů, ovšem celé kouzlo hry taky. Zbraním byl zvýšen dmg snad na dvojnásobek, lektvarů jsem měl najdenou zásobu, že bych si mohl založit vlastní stánek utrejchů. Celkově družina prosvištěla prvním aktem ve stylu rozcvičujícího se kydliče Loba - prostě hrůza, kam zmizel nějakej challenge? A nejhorší bylo že postupem času se začali objevovat opět další a další bugy - proto se chci zeptat, než za to vycáluju 800 (viděl jsem to teda i za necelé 300, akorát nevím jestli to není nějaká šmelina), jestli se tyhle problémy týkají i originálu? A jestli není jiné východisko, než registrace přes různé Uplaye, Steamy apod. - osobně tohle silně nesnáším. Když něco koupím, tak to má být moje a ne, že mě milostivě nechají používat to, co jsem si zaplatil jen pře svoje vlastní služby.
Jméno: Elemir 10. 7. 2014, 21:52:30 delete
e-mail:
 
Zatím jsem se dostal k instalaci a tam vidím vytvoření online účtu - je to potřeba? Dřív už jsem DA zkoušel a nezkoušel zrovna tohlr, moc to nemělo význam. Jde mi teď o to, jestli ten účet má pak něco společného s nákupem DLC nebo si musím aktivovat nějakou službu? Slyšel jsem o souvislosti s Originem, ale nechci tu mít zbytečně řadu služeb.
Jméno: flash 9. 7. 2014, 19:37:38 delete
e-mail:
 
U Dragon Age 1 jednoznacne stoji za koupi datadisk Awakening, je dlouhy a pomerne kvalitni.ostatni DLC nejsou spatna, ale asi bych se vyhnul DLC kde se hraje za zplozence, prijde mi dost zbytecne (Darkspawn Chronicles myslim), pak stoji za koupi Kamenny vezen, protože prida do party novou postavu, Navrat do Ostagaru je podle me na zvazeni, pokud clovek nestoji o kralovsky set brneni nic moc zajímavého tam neceka..hmm..ty DLC jsou pomerne kratka..proste..Stone prisoner a Awakening mi prijdou zasadni, a když clovek zbyla DLC nekoupi o nic moc neprijde. DA1 je beztak dlouha hra (pokud se pamatuju spravne tak jsme ji hral kolem 80 hodin).
Jméno: Elemir 9. 7. 2014, 19:24:25 delete
e-mail:
 
4flash: Právě, přesně tohohle jsem se vždycky obával, abych do hry nenacpal více, než-li je zdrávo. Podobně je to dneska s free-to-play. Ač se člověk snaží sebevíce, nakonec tam nějaká platba vždy padne
Jméno: Elemir 9. 7. 2014, 19:21:42 delete
e-mail:
 
4KILLER: Už na výpis koukám. Akorát teď musím zas proniknout do toho systému nákupu. O Bioware bodech jsem už slyšel, tak mám zas co "zkoumat"

4Yuyana: Zatím jsem to moc nesledoval, ale pomalu se asi na nějaké materiály kouknu. Jenom občas někde zachytím nějaké poznámky o tom, co vše se ve hře plánuje, jak reálně to s tím vypadá apod.
Jméno: flash 9. 7. 2014, 19:02:06 delete
e-mail:
 
NA DLC jsou největší machri Mass Effect 2 a Borderlands 2.Ovsem jasne prvenstvi ma zrejme train simulator 2013 (nebo 2012,to je fuk)ma DLC v celkove hodnote 42 000 korun, tu vlacek navic, tu vagonek..a ejhle..tri vyplaty v haji
Jméno: Yuyana 9. 7. 2014, 09:46:04 delete
e-mail:
 
Dvojka má tři? Možná počítaj i Sebastiana :-D. Ale dost lidí se shoduje na tom, že to jsou vyhozený peníze :-D. Hrála jsem to s nim i bez něj a nepostřehla jsem mnoho rozdílů. Osobní questy a pár dialogů, nic extra. Akorát se pak člověk může zuřivě tlemit všem těm "Maker noooo" parodiím na internetu :-D.
Jméno: KILLER 9. 7. 2014, 08:35:42 delete
e-mail:
 
Elemir: Na DH si vyhledej výraz "dragon age". Kromě základních her, tak najdeš i všechny i příběhová DLC (tj. ta nezbytečná). Dvojka má 3 příběhová DLC. Jednička jich má 8 a 1 datadisk.
Jméno: Yuyana 9. 7. 2014, 05:35:22 delete
e-mail:
 
Oh, já jednoznačně zainvestuju alespoň do základní hry. A pak se uvidí. Ale už mám vybranou společnost :-D. Určitě to bude super. Některý postavy jsou na druhej pohled docela cool . Nakonec to přeci jen taková zoo nebude . Ale moje prvotní reakce byla velmi šoková .

Akorát je sakra lepší nepokoušet se číst reakce lidí mimo BioWare fórum. Bože, takovýho řevu. To jsem v životě neviděla. Lidi se chovaj, jak kdyby BioWare minimálně propagoval satanismus. No, už jsem napravená a nebudu klikat na žádný "zajímavý" odkazy. To je tak, když se člověk na něco těší :-D.
Jméno: Elemir 8. 7. 2014, 23:20:17 delete
e-mail:
 
Právě, pokud bych do toho zainvestoval, tak bych rád věděl, co má a co nemá význam. Pokud je to plně hratelné jako vanilla, tak tím lépe.
Jméno: Yuyana 8. 7. 2014, 23:15:07 delete
e-mail:
 
Na množství dlc jsem ani nekoukala. Chmmm, nemám ten přístup ráda, prodat vykuchanou hru za draho. Takovej EA the sims přístup :-D.

Každopádně DLC může bejt hodně, ale člověk nemusí všechny kupovat. Bonusový vybavení? Proč? Sebastian? Proboha ne! Mise navíc? Jasně. To jediný mi připadá, jako že to má skutečnej význam.
Jméno: Elemir 8. 7. 2014, 21:26:57 delete
e-mail:
 
Docela mě od toho odrazuje množství potencionálních DLC. Nedávno jsem někde četl o tom, co všechno obnáší zkompletovat jen takovou dvojku. Budu se muset překecat dohrát jen tu jedničku a pak asi uvidím.
Jméno: Yuyana 8. 7. 2014, 05:37:05 delete
e-mail:
 
Tak tu koukám na stránky BioWare a docela dobře se bavim. Ti noví společníci do DA:I vypadaj jako docela slušná zoo :-D. Ou jee. Ale zdá se, že většina fanoušků docela jásá, až na toho týpka, co stále zakládá nový témata na protest proti kníru :-D. Každopádně se divim, že má Cullen tolik fanoušků, protože mě osobně nikdy nepřišel zajímavej a to co s nim udělali teď už by mělo bejt trestný :-D. Nemůžu si vzpomenout, koho mi to připomíná, ale mám neodbytnej pocit, že mu chybí cigaretka na tyčce.
Jméno: Elemir 5. 7. 2014, 23:25:58 delete
e-mail:
 
Jj, je to Neverwinter. Ona je hezky bílá a ještě má vystouplé stříbrné písmo, takže úplně ideál na focení