Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 21. 7. 2014, 16:52:53 delete
e-mail:
 
Nejsem člověk, kterej by očekával, že internet najednou bez náhrady zmizí. Ani neočekávám žádnou apokalipsu. Samozřejmě krom online her u mě nemá žádná hra právo mě nutit k připojování a registrování. Alternativní řešení je automatika.

Výrobci her se strašně divěj, že lidi stahujou nelegální verze, ale s tim, jak momentálně buzerujou svý platící zákazníky, k tomu divění nemaj moc právo. Pokud si koupim legální hru, a ani jí nenainstaluju, protože to hlásí jakousi chybu, hodinu to bez výsledku řešim, a navíc přijdu na to, že stejnej problém má X tisíc lidí, tak mi nikdo nemůže vyčítat, že mě přechází chuť si kupovat něco dalšího.

A co si budeme nakecávat, oni naprogramujou "zabezpečení", pak přijdou jiný programátoři a zas to z tý hry odstraněj. Ve výsledku je to asi stejně produktivní práce, jako když jedna parta hrabe díry, a druhá je za ní hned zasypává. Kdyby radši dělali něco užitečnýho, bylo by to lepší.
Jméno: flash 21. 7. 2014, 16:23:28 delete
e-mail:
 
kdo není online je nula, holt se to tak nejak samo zaridilo Bude legrace az jednou ten internet krachne celosvetove...samo ze to vypada ze se to nemůže stat..ale..hehe
PS: taky me to nekdy rozciluje ze bez netu si dneska clovek uz pomalu nezahraje, pro jistotu mam k zasadnim hram takzanej alternativni způsob spusteni, když by nam ten steam a další jednou odesly do vecnych lovist
Jméno: Yuyana 21. 7. 2014, 11:19:47 delete
e-mail:
 
Achjo, dneska se ze všeho dělá online hra. No když to lidi baví. Naštěstí jsou stále ještě hry pro nás, nepřátelský samotáře. Pak se lidi divěj, že mám takovou slabost pro Thiefa.

Jinak tu máme pěkně živo, několik baráků na sídlišti se opravuje, všude rachot, naše bestie je nemocná, druhej pes šílí... a já jsem pomalu vděčná, že z toho blázince vypadnu do práce... :-D Jen na tři dny, nejsem moc pracovitá :-D.
Jméno: Elemir 17. 7. 2014, 14:55:12 delete
e-mail:
 
Ono se to dalo docela čekat, když je nás tam pět a půl, s tím se toho moc testovat nedá Něco se rozdat podařilo, ale v poměru k tomu, co jsem dostal, je to zanedbatelné procento.

Jsem zvědav, zdali ta otevřená beta přitáhne více hráčů. Bude to bez restartu, tzn. že všichni stávající budeme minimálně v Aktu 3. Na druhou stranu dobrá šance jim s postupem pomoci, pokud budou schopní si o to říci.
Jméno: JCMurphy 17. 7. 2014, 13:25:13 delete
e-mail:
 
http://cla.heroes-online.com/cs-CZ/news/brzk%C3%BD ...

tak během několika dní bude ta beta otevřená úplně všem bez nutnosti klíče
Jméno: Elemir 16. 7. 2014, 22:22:19 delete
e-mail:
 
Cenu v podstatě ani moc neřeším, není to nijak významně vysoká částka. Počítám právě s tím, že se zahojí na DLC, ale Origin mě opravdu rozštípnul Ještě že alespoň na českém seznamu jsem byl první Nejhorší je právě to, že už nevím, co si vymýšlet a hlavně v tom mám maglajz.
Jméno: Adam23 16. 7. 2014, 20:37:21 delete
e-mail:
 
Tak cena za samotný hry myslim, že ve slevách je to tak 5 éček za každej díl, jak říkám, rejžujou na DLCčkách.
Jméno: Adam23 16. 7. 2014, 20:35:36 delete
e-mail:
 
wtf DD
Jméno: Elemir 16. 7. 2014, 20:08:32 delete
e-mail:
 
Koukal jsem, že na XZone je rovnou trilogie, akorát je to mix eng a cz, protože v balení není původní CDProjekt verze jedničky. Na Steamu je pro změnu jen jednička a dvojka. Něco jsem zahlídl i na Bioware Social ... jenomže ... teď se chci přihlásit k Originu pomocí Social účtu a ... Už u Social jsem musel použít nick Ulgar, Elemir je zabraný. Jenomže Origin má zabraný Ulgar, Elemir, Formaldehyd ... wtf?? Ještě, že lord_ulgar je volný Kdybych to věděl, tak jsem to použil už u Social :/

Nějak nechápu, proč to nefunguje na principu předávání údajů jako Steam.
Co už, svět by tím byl zbytečně jednoduchý
Jméno: Adam23 15. 7. 2014, 22:43:58 delete
e-mail:
 
Každá část trilogie je úplně jiná. První část je ještě dost RPG a tvoření postavy (ale zase úchylnej systém inventáře uvidíš), druhej díl HODNĚ zkonzolovatěl, a třetí je podle mne takový průměr mezi 1. a 2. a poučení z chyb ve dvojce. Biotický komba ve trojce to je čistá euforická scifi akce. Jo a je tam hafo obtížností. Já sám jsem to dal na hard, protože mám rád udělatelný čelendže Příští playthrough zkusím insanity, tam jsou všichni imunní skoro všemu jako v Diablu na Hellu
Jméno: Elemir 15. 7. 2014, 22:25:24 delete
e-mail:
 
OK, zkusím a uvidím
Jméno: flash 15. 7. 2014, 21:31:56 delete
e-mail:
 
První Mass Effect se od dalších dilu dost odlisuje, mozna to bylo tim ze to ještě nemela pod kridly EA.A da se mu rikat silidni rpg, dalším dilum by spis slusel nazev akcni adventura s rpg prvky. Problém nastane prave kvůli tomu pribehu a třeba i kvůli prenosnym save pozicim a nasledkum rozhodnuti co clovek udelal do dalších dilu.Proste jsem byl zvedavej jak to dopadne, pac jak pise kolega nize, pribeh to ma proste dobrej.Samozrejme když budes hrat první dil tak si obrazek udelas, protože zakladni kostra hry je ve všech dilech vicemene stejna. Ale kdo vi třeba te to chytne a budes hrat celou serii několikrát.
Jméno: Elemir 15. 7. 2014, 19:31:04 delete
e-mail:
 
Pokud by někdo chtěl, mám tu jeden volný klíč do bety Witcher Adventure Game. Jedná se v podstatě o deskovou/karetní hru z prostředí Zaklínače (běží to na tahy). V betě je dostupná jen v online podobě, takže ke hře jsou potřeba 4 hráči (pro vstup, pak už jich může být méně).

Používá se standardně GOG účet a hra je v angličtině - rovnou napíšu, že je celkem nutnost jí alespoň nějak ovládat. Má to docela krkolomná pravidla, ale tréninkem to jde zvládnout Jedna hra trvá tak akorát, je to něco jako hotseat Heroes ve čtyřech. Video a spol. poskytnout nemohu, je na to embargo. Takže opravdu jen, pokud má někdo vážný zájem.

4flash: Před pár dny jsem už na podobný pohled na hru narazil a vlastně to není ani tak úplně poprvé. ME jsem moc nesledoval, vlastně ani DAO. Přemýšlím, zda-li to zkusit a pořád jsem na vážkách. Takže v podstatě, když koupím jedničku, tak si jakž takž obrázek udělám?
Jméno: flash 15. 7. 2014, 16:41:46 delete
e-mail:
 
trilogie ME ma dobry pribeh, cozpak o to..ale samotny systém hry, rozvoj postav, souboje a tak zas az tak dobry není. Me se libil první dil protože to byl ještě celkem solidni systém rozvoje postav a pomerne velka volnost diky pruzkumu planet,dvojka me tak zklamala ze jsem ji dohral az asi dva roky po vydani, a trojku spis z nutnosti. ono je sice bezva ze to ma epicky fajn pribeh a propracovany postavy, ale taky je třeba aby tam byla nejaka dobra hra co se hraje, a to osobne o 2 a 3 dilu moc rict nemuzu.
Jméno: Elemir 15. 7. 2014, 15:54:11 delete
e-mail:
 
4Adam23: Uvidím

Těžko říci, jestli už se mi fantasy přejedlo, nebo mě prostě hraní přestává nějak obecně bavit. Změnu jsem čekal od MMHO, ale čím déle to hraju, tím více se mi to vzdaluje. Úplně jsem zapomněl, proč vlastně v tý poušti jsem a kam se ten příběh vůbec stáčí. Až mě to dneska dokonce donutilo zainvestovat

Nejprve si tu uklidím na stolku, Dragon Age už je opět ve stolku, a pak uvidím, co dále. Účet do Originu ještě určitě vytvořím, ale ... ještě dva dny práce a pak mám skoro 3 neděle volno, takže to snad bude ten pravý okamžik

Jinak, byl někdo na tom festivalu Fantazie, co jsem postoval v novinkách?
Jméno: JCMurphy 15. 7. 2014, 14:51:11 delete
e-mail:
 
já odpočívám už skoro rok
Jméno: Yuyana 15. 7. 2014, 07:19:43 delete
e-mail:
 
Cože? Odpočinek od fantasy her? To jako některý lidi fakt potřebujou? :-D
Jméno: Adam23 14. 7. 2014, 20:55:21 delete
e-mail:
 
Elemire, až si budeš chtít odpočnout od těch všech fantasy her, jdi do ME, to je opravdu epickej příběh a tomu odpovídající ztvárnění
Jméno: Elemir 14. 7. 2014, 02:17:13 delete
e-mail:
 
4Ivo: Uplay účet potřebuješ v každém případě, proto je podle mě výhodnější přímo klíč na Uplay. Jinak Uplay je opravdu něco na způsob Steam, akorát ho provozuje přímo Ubisoft. MMX se dá samozřejmě koupit i na Steam, ale hra pak vyžaduje jak Steam, tak i Uplay.

4Adam23: ME jsem už dříve taky zvažoval, alespoň na zkoušku, ale zatím se k tomu nedostal.
Jméno: Ivo 13. 7. 2014, 23:14:27 delete
e-mail:
 
Kdybych si chtěl koupit ty MaM 10 , tak se musím někde registrovat např steamu ? nebo těch webu je víc?
Na aukru je nabídka za 150 kč Uplay .
O uplay sem něco málo "zaslechl".
Mám pocit ,že je to něco podobného jako ten Steam.