Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 26. 7. 2014, 22:39:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ona už jenom ta informace, že každý rok přibyde na světě 80 milionů lidí, což je necelá miliarda za 12 let... a bude to pořád horší
tady máte ilustraci: http://www.opravdovezdravi.cz/wp-content/uploads/2 ... chtělo by to válku, mor, nebo se začít stěhovat na mars... bude to asi znít drsně, ale já vlastně vůbec nejsem nadšenej, že se mi 5x vrtali v mozku abych tady běhal, jenže asi jsem vyjímka (a sebevraždu páchat nehodlám :P člověka to po pubertě přejde ) jenže zase medicína... a kdo by se měl zachraňovat? vždyť aji ten pseudo-einstein na elektrickým vozíku s počítačem se zabývá černýma děrama...
nad těmahle věcma musím přemýšlet až moc často... ale naštěstí teď na Prima ZOOM vysílají takovej dokument - Jak funguje vesmír a když zjistím, že existuje přes 200 miliard galaxií, tak se na všechno tady můžu vys.at
u noťasu sedím, protože nic lepšího na práci nemám.. na facebook chodím, jenže přátel tam mám maximálně 50 a v reálu jich potkám tak 5 když nepočítám lidi ze šermu (což je vlastně třetina celkovýho počtu...). Do školy dojíždím cca 35 Km a co se týče mobilu, tak já si jednou za rok dobiju 200 Kč kredit a za 12 měsíců musím dobíjet znova, protože tam mám ještě stovku, tak aby mi nepropadla (mám kartu vodafone, volání za 3,5 Kč a smsky za 1,5 Kč) joo, když jsem před ve třeťáku na gymplu hrál wowko.. jenže co se dívám na ty další datadisky, tak je to na houby.. cataclysm byl asi poslední co se mi relativně líbil ale jak budu mít za necelý dva měsíce ten novej noťas, tak si tam dám titan questa a na všechno kromě školy se vyprdím ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 22. 7. 2014, 21:55:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| "Stařecká"? No, bestii je patnáct, takže u ní je už stařecký všechno.. Teď leží. Občas kníká. Uvidíme, co zejtra. | |||
| Jméno: | Yuyana | 22. 7. 2014, 11:31:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak, naší bestii právě operujou. Jsem nervózní jako veverka. Nějak se nemůžu na nic soustředit. | |||