Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 28. 7. 2014, 23:39:17 delete
e-mail:
 
Heh. Napijem se na to! :-D Mám tu... jemně perlivou Dobrou Vodu.. ale úmysl je nejdůležitější :-D.
Jméno: Adam23 28. 7. 2014, 23:09:50 delete
e-mail:
 

JCM: dost husty hlasky

tak my vsichni, co tady Elemirovi spamujeme forum (vcetne nej) jsme asi vsichni navzajem oblibeni stamgasti, nicht wahr
Jméno: Yuyana 28. 7. 2014, 23:06:39 delete
e-mail:
 
Ty jsi můj oblíbenej a Cool je mi uplně fuk :-D. Teď je doufám jasno :-p.
Jméno: JCMurphy 28. 7. 2014, 22:44:56 delete
e-mail:
 
a teď teda nevím jestli jsem tvůj oblíbený štamgast, už nejsem tvůj oblíbený štamgast, nebo ti jsem úplně fuk...
(a nejsme náhodou všichni tvoji oblíbení štamgasti?... napiš tady žebříček oblíbenosti )
Jméno: Adam23 28. 7. 2014, 19:33:20 delete
e-mail:
 
za "hlavy" má bejt ?
Jméno: Adam23 28. 7. 2014, 19:32:49 delete
e-mail:
 
Taky přispěju do nekorektní diskuze:
1) lidi je jako s****k
2) jsem nejvic negativni clovek v celym okoli
3) jak rikal Cool, nenávidim, když se do mne kdokoliv jakkoliv s*** (vidí mi snad do hlavy), ale zároveň to nedělám ostatním
Jméno: Adam23 28. 7. 2014, 19:24:40 delete
e-mail:
 
Clovek to tu o vikendu necekuje, a ejhle, co se tu vyrojilo
Jméno: Yuyana 28. 7. 2014, 18:13:48 delete
e-mail:
 
(Teeda, a ty je ještě povzbuzuješ, lumpe :-D. Už nejsi můj oblíbený štamgast :-p. Ok, kecám.)

Každopádně... mě je to fuk.
Jméno: JCMurphy 28. 7. 2014, 17:07:07 delete
e-mail:
 
a všichni do Yuyany!!!!!
(kdo s tím vlastně začal? snad ne já... )
Jméno: Půlskřet Cooldžej 28. 7. 2014, 15:49:02 delete
e-mail:
 
Právěže já zklamanej nebudu, protože nic neočekávám, takže můžu jenom získat

to Ivo: jop tak jsem to myslel, že to je defacto nejstarší a nejzakořeněnější způsob vymývání mozku jakej lidstvo zná. Když si někdo po svým v něco po smrti věří, tak proti tomu taky nic nemám (když mi svou víru nevnucuje).
Jméno: Yuyana 28. 7. 2014, 15:05:15 delete
e-mail:
 
Víra v cokoliv se dá zneužít. Cokoliv se dá zneužít. Lidi jsou už takový. Osobně jsem silně alergická na náboženství, nebo na snahu manipulovat lidma obecně. Bohužel hodně lidí nemá mentalitu na to, aby odolali a nechaj se vesele ovládat.
Jméno: Ivo 28. 7. 2014, 14:45:54 delete
e-mail:
 
Když někdo věří v posmrtný život. Tak mu to neberu .Jen se mě nelíbí ,že to někteří chytráci využívají v tom špatném smyslu na ostatní lidi.i když se to dá říct i o spoustě jiných věcí.
si vzpomínám na jeden "citát postavy" z jednoho seriálu.Přibližně asi takto podám ďáblovi ruku, abych vykonal boží dílo.
Jméno: Yuyana 28. 7. 2014, 01:22:50 delete
e-mail:
 
:-D Oh Bože, ty mi říkej něco o negativismu.

Já nikdy netvrdila, že člověk je nějaká vyjímka, nebo něco extra. Můj příspěvek byl asi 5x silně promazanej, abych nevypadala jako někdo, kdo nenávidí celou lidskou rasu :-D. Kchm kchm. Ona je to v podstatě pravda, ale já se to snažim tutlat.

Každopádně já mám svou životní zkušenost, a jestli někomu připadám oblbnutá a slabá, tak budiž.

(Logika, lidi, logika. Víra v posmrtnej život je naprosto perfektní. Protože... ať je to jakkoliv, zklamaný nebudete :-D. Vždycky jsem byla praktická a hodlám v tom pokračovat :-p.)
Jméno: Půlskřet Cooldžej 28. 7. 2014, 00:55:29 delete
e-mail:
 
Tady už to začíná být jak v hospodě při filozofické debatě nad pátou dvanáctkou, tak se taky přidám

Jediná věc, kterou nesnáším víc, než optimismus je negativizmus. Každej si můžeme přece dělat a myslet, víceméně co chceme - takže imho můžeme být sakra vděční, že žijeme v takové době, ve které se jakž-takž drží ideje humanismu, svobody a v určité míře i tolerance (protože to rozhodně nebylo a ve velké části světa ani dnes není pravidlem). 500 let zpátky by vás upekli zaživa, když byste prohlásili, že bůh neexistuje nebo, že Země je kulatá. Dneska se každej může svobodně rozhodnout jestli si zaplatí nějakou lepší léčbu (ono se to snadno kecá, dokud nemá člověk smrt na jazyku), bude mít děti, emigruje, bude čumět na seriály, vysedávat u netu... jako nevolník by si o tom těžko sám rozohodoval.

Posmrtnej život vědomí je podle mýho názoru dobrej akorát pro oblbování lidí a pro slabochy, kteří se nejsou schopní vyrovnat se svou nicotností jakožto lidské bytosti v rámci vesmíru a přijmout smrt jako součást života. Umřeš, rozpadneš se, vznikne z tebe něco novýho, takovej koloběh platí v celým vesmíru, tak nevím, proč by měl být člověk výjimka.

Můj názor je ten, že život je takovej, jakej si ho člověk sám udělá. Ať si každej dělá a myslí co chce, ale ať mě s tím neotravuje.

PEACE

PS: hermafrodity nechci mně se líbí holky
Jméno: Yuyana 27. 7. 2014, 23:16:15 delete
e-mail:
 
(Aaaa Elemire? My to na tebe s těma indama neřekneme, nechceme, aby tě zavřeli :-D.)
Jméno: Yuyana 27. 7. 2014, 23:15:19 delete
e-mail:
 
Každopádně vládnout by měl jedinec, kterej na to psychicky má, ne ten, kterej má konkrétní pohlaví. Kdybych tvořila lidstvo já, tak budou všichni hermafroditi. A byl by pokoj. Než by si ty paka našli jinou věc, podle který se budou třídit na "ty lepší", nebo "ty, co maj právo dělat tohle". Sakra, já už nemám vůbec žádný iluze.

Já nikoho neodsuzuju. Člověk je (de)formovanej svym okolim a drtivá většina lidí si to ani neuvědomí, natož aby se sebou něco dělala. Prostě opakujou to, co je v jejich lokalitě považováno za normu a na ostatní koukaj jak na úchyly.

Považuju za maximálně škodlivý ty rádobyperfektní americký seriály, který černobíle dělej lidi na hodný a zlý. Nebo hry jako DnD, kde jsou celý rasy, který jsou od narození prostě "chaoticky zlý" a basta. Lidi se učej nepřemejšlet nad motivací... lidi se obecně učej nepřemejšlet.

Chyba je, že se lidi začali bát smrti. Já nepropaguju křesťanství, ale rozumná víra v posmrtnej život je podle mě víc než prospěšná.

Každopádně... nemá význam se stresovat jinejma lidma a jinejma národama. Řešte to jako já. Řekněte si "jsou blbí" a hoďte to za hlavu . Stejně s tim člověk nic neudělá.
Jméno: Elemir 27. 7. 2014, 22:31:59 delete
e-mail:
 
S těmi indy je to poměrně stará věc. Ani nejde tak o věno jako o princip podpory ve stáří. Manžel přináší do rodiny v podstatě služku, která se postará o jeho rodiče. Logicky pak ti rodiče, kteří mají dceru, nemají zajištěné své vlastní stáří. Ovšem, zda-li je to na to, aby se svého dítěte zbavili?

Z pohledu evropana je to nepochopitelné, ale když si to dáte do souvislostí, tak ono se to nedá zas tak jednoznačně odsoudit. Osobně dělám, že o tomhle nevím a vlastně se mě to netýká Chování indů k ženám je hnus, ale podle mě se jedná o čirou frustraci z předchozích matriarchátů. Přitom ind jako chlap je to samé jako ... doprčič, to už jsme u nás a riskuju spíš trestní oznámení

Jinak ty úvahy o potřebnosti člověka, léčení za každou cenu apod. Naprosto s tím souhlasím, ono to může vypadat divně, možná i nelidsky, ale humanita a spol. je právě to, co nás ničí nejvíce. Dneska jsem viděl reportáž z Afriky o ebole. Ten vir se tam neobjevil náhodou ...
Jméno: Yuyana 27. 7. 2014, 21:29:44 delete
e-mail:
 
Až bude mraky indů a žádný indky, tak se situace vyřeší, protože se (logicky) přestanou množit. V podstatě taky pracujou na regulaci.
Jméno: JCMurphy 27. 7. 2014, 19:43:36 delete
e-mail:
 
Kdybych měl lepší zábavu, tak bych dělal taky jiný věci a dneska jsme měli další šermířský vystoupení :P sice už to bude rok co nešermuju, ale 11.8. jedeme zase do Polska a já si nenechám ujít tu příležitost všechny zmr*at. i když ti dva mají soud a slyšel jsem, že tam nejedou...
já na vystoupeních teď dělám takovou tu podporu, svolávám diváky atd. ale v Polsku budu mít aspoň jeden souboj za vystoupení (normální je mít 2-3)

když si uvědomíme, že třetina lidstva jsou jenom číňani a indové.. ale v číně je aspoň ten limit, že za každý dítě nad jedno jsou čím dál menší příspěvky, ale v indii? viděli jste někdy nějakýho inda? mají tam hromadu dětí a porodní bába dostane za kluka prémii, kterou dostane i za to, když holku zabije (té by museli dávat věno, zatímco kluk ho dostane)... někde jsem slyšel takovou teorii, že na tom kousku země bude za chvilku mraky indů, ale žádný indky... a co pak?
Jméno: Yuyana 27. 7. 2014, 01:09:22 delete
e-mail:
 
No já na přibejvání lidí zásluhu nemám :-p. Ani mít nehodlám. Lidstvo nevymírá, nechápu, proč maj lidi pocit, že by měl mít každej děcka. Já na děti kašlu, okolí ignoruju, je to super :-p. Jen tak mimochodem, kdyby lidstvo vymíralo, tak bych ho nechala vymřít, protože mi to za to nestojí :-D.

Jo jo, kdybych mohla celej den akorát sedět a hejbat prstem, taky bych se bavila vymejšlenim hovadin. Naštěstí jsem funkční.

Každopádně, buď se lidstvo vzpamatuje ze svýho superhumanismu a uctívání dětí, a nebo... Heh, no, nechci to vidět.