Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 9. 8. 2014, 13:56:41 delete
e-mail:
 
Neoficiální patch tam mám od samýho začátku, protože nefungovaly domečky ve městech a nešlo vylést z brány . Zkusim tu kompatibilitu, ale já jí na osmičkách taaak nemám ráda... Každopádně mě dost překvapilo, že ta hra normálně jela, jen při zajetí myší do menu se to sekalo. Když vemu, kolik novějších her nejde ani spustit...
Jméno: Půlskřet Cooldžej 9. 8. 2014, 13:01:27 delete
e-mail:
 
Co jsem k tomu našel...

http://www.jonathanmoeller.com/screed/?p=1977 ...

Jak to spustit na Win7 (takže by to mělo jít i pod 8čkama).

http://www.tgeweb.com/ironworks/wizardswarriors/in ...

V tom druhým odkazu jsem našel nějaký neoficiální patche.
Jméno: Ivo 9. 8. 2014, 09:01:13 delete
e-mail:
 
Tak nyní Wizards & Warriors je 1 kus na aukru.
Počáteční cena 118 kč s dopravou.
Jméno: Yuyana 8. 8. 2014, 22:41:34 delete
e-mail:
 
Wizards and Warriors!

Je to milá hra, jen... jen strašně jednoduchá, člověk může bejt strašně brzy strašný neporazitelný prase :-D. Zvlášť pokud se neštítí některejch... chybek. Ale i štítivej jedinec se vyšvihne :-p. Mě osobně se líbí zvuková stránka hry. Super oddychovka, sakra, škoda, že na win 8 se seká celkem potřebný postraní menu. Momentálně nemám zrovna po ruce XPčka. Neměl jsi mi to připomínat!
Jméno: Elemir 8. 8. 2014, 22:11:56 delete
e-mail:
 
W&W vyšlo i jako příloha Score, dotyčné číslo (DVD) lze ještě občas sehnat po výprodejích nebo bazarech.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 8. 8. 2014, 22:05:38 delete
e-mail:
 
Máte někdo zkušenost s Wizards & Warriors?

Objevil jsem to v jednom příspěvku tady na fóru a podle toho co jsem si pak našel na netu to vypadá poměrně zajímavě, akorát by mohl být problém se sháněním a spouštěním.
Jméno: Elemir 8. 8. 2014, 12:00:22 delete
e-mail:
 
Jj, taky ho mám

RPG sérii Might and Magic asi Ubisoft jako okrajovou bere, ale podle mě hlavně hledá, jak tuhle značku ještě využít. V souvislosti s Might and Magic Heroes Online (MMHO) je totiž najednou vidět trochu více. Obě hry začaly být vyvíjeny v roce 2012 a obě dostaly na starosti celkem neznámá studia. Možná měly obě vyjít v podobný čas, ale MMHO se testováním opozdili a stále jsou ještě v beta.

MMX byla mezitím odstavena úplně a tak už je tu jen jeden kandidát. Včera jsem se dozvěděl o změnách na test serveru MMHO, které mají být uvedeny do ostrého provozu. V podstatě ještě silnější tlačení do platby mikrotransakcí. Hře jsem zatím obětoval 400 Kč a tím také končím. Opět prostě levný vývoj, levný provoz a vytřískat z toho co nejvíc.
Jméno: JCMurphy 8. 8. 2014, 11:11:31 delete
e-mail:
 
jachů! mám bobříka vytrvalosti... i když jenom virtuálního a v životě mi asi k ničemu nebude
Jméno: Půskřet Cooldžej 8. 8. 2014, 02:59:38 delete
e-mail:
 
nebožtíci z předešlých dílů MM a Heroesů nebo se vesele družili se svýma novýma ubisoftíma kamarádama).

Za mě teda rozhodně nejslabší kousek ze série MM (6>7>9>8>10), navíc se asi musím definitivně smířit s tím, že Ubisoft bere tenhle titul zřejmě jen jako okrajovou záležitost.

Na druhou stranu je to pořád poměrně slušná hra a pořád je to M&M. Ale asi jsem od toho čekal prostě trochu víc.

ehm... jsem se nějak rozepsal, až se mi to utlo, takže kdo to přečetl celý má bobříka vytrvalosti
Jméno: Půlskřet Cooldžej 8. 8. 2014, 02:57:14 delete
e-mail:
 
Tak konečně dohraný MMX+DLC, takže to vezmu hezky z čerstva.

Co k němu říct... mno ze začátku ve mě hra vyvolávala pocit, kterej by se dal asi nejlíp označit jako autopilot. Ovládání bylo na můj vkus trochu moc samostatný - automatický navádění na truhly, páky, atd. - z toho jsem měl trochu pocit, že se mi všechno cpe strašně pod nos (asi něco jako zavedení funkce TABu v pozdějších verzích BG2, ale ještě násilnější, protože tam to člověk nemusel používat). Zřejmě to ale bylo daný tím, že oproti dílům 6-9 to jelo v krokovacím stylu nebo tím, že nový hry tak prostě vypadají (o tom nemám přehled, protože když už se do něčeho pouštím, tak většinou recykluju starší kusy) Po chvíli jsem si na to ale zvykl a bylo to v pohodě a po cca 30 minutách už mě to chytlo.

Stejně ale krokovací styl ve výsledku nepovažuju za šťastný řešení a to z těchto důvodů:
1) subjektivně mi přijde, že se to moc nehodí do externích lokací, kde jsem měl spíš pocit jakési nucené umělé svázanosti, která se snažila zakrýt fakt ponměrně malého herního světa (v dungeonech mi to přišlo OK, ale na těch mi po určité době vadilo něco trochu jinýho ).
2) snižuje to variabilitu v soubojích a ještě víc to linearizuje herní svět (když je někdo nad vaše síly tak ho prostě nelze obejít)
3) zvyšuje to nutnost frekvence savů a loadů, což mě osobně trochu narušuje herní zážitek (tím že z bojů nejde utéct, si to prostě člověk musí uložit a otestovat, to mi přijde prostě divný)

První akt mi připadal propracovanej a opravdu mě to vtáhlo, člověk musel testovat co na jakou potvoru platí a prostředí mi připadalo poměrně členitý a různorodý, bohužel pokračování mělo za mě spíš sestupnou tendenci a další akty už se čím dál víc točili jen kolem jednotlivých dungeonů (Ztracený město) a postupně to začínalo být dost monotónní. Některý dungeony mi taky připadali strašně barevňoučký a cukrblikový (zlatej hrad Alamos z MM6). Vrcholem byl opravdu úděsně nudnej 4. akt a naprosto šíleně nudný finální souboj (baf jsem za tebou - ježiš to jsme se lekl - aha vlastně ne, páč se objevuješ vždycky po třech krocích na políčku za mnou... ufff úplně jsem slyšel jak mi skřípou zuby a hlavou mi běželo jen ať už mám ten stupidní disk složenej, ať toho parchanta můžu konečně sejmout).

Pátej akt (DLC) a jeho obtížnost mi asi pokazilo, že jsem měl v partě paladina, kterej byl defacto nesmrtelnej díky svým skillům a odolnostem + mohl oživovat/healovat runelorda s arcimágem, kteří to za něj zase na oplátku všechno poměrně snadno usmažili. Věřím, že za partu zaměřenou spíš na ruční boj se mohlo jednat o poměrně tuhou záležitost.

Takže bohužel po hodně dobrým začátku můj herní zážitek poměrně dost upadal a nezachránil to ani Spike, kterej se stal mým nejoblíbenějším pomocníkem celý herní série. Ještě mi během hraní silně vadila jedna věc a to recyklování charakterů, jmen a lokací z předešlých dílů série, který ovšem vůbec nebrali v potaz předešlé lore (např. že vám s úsměvem na líci zadávali úkoly nebožtíci z p
Jméno: Adam23 7. 8. 2014, 23:51:13 delete
e-mail:
 
Tak ja jsem konečně po roce rozhrál Skyrim a vypadá, že to bude na dlouho, jen co jsem viděl, že tam je možnost těžit a kovat asi 12 různejch rud
Jméno: Uran 7. 8. 2014, 06:50:19 delete
e-mail:
 
To: Elemir. Mi povidej ja jsem zase nakoupil na gog-u, beamdog-u, steamu ... rpg od Dragon Age ... Snad vsechny a postupne zjistuju, ze na to nemam cas.

Snad v zime pres vanoce )-:
Jméno: Elemir 4. 8. 2014, 13:47:19 delete
e-mail:
 
Mno, dovolená v tahu a nějak jsem se nakonec k ničemu nedostal Teď ještě babí léto a snad tedy na podzim a v zimě
Jméno: Yuyana 2. 8. 2014, 19:22:02 delete
e-mail:
 
Památkáři by se měli střílet.
Jméno: JCMurphy 2. 8. 2014, 17:55:54 delete
e-mail:
 
Tak jsem zjistil, že se do Polska nejede zase na týden, ale jenom na víkend, protože památkáři a ochránci našli díry ve kterejch si zarejpali (nedostatečná kontrola, chybí tam úředník atd.) celkem na ho**o když si vezmu, že peníze na benzin byly z dobrovolnejch příspěvků od diváků.. a nějak mi vrtá hlavou, jestli to není kvůli té střelné ráně do hlavy...
Jméno: Elemir 31. 7. 2014, 20:46:03 delete
e-mail:
 
Nepomohlo, dnes je to to samé
Jméno: Yuyana 30. 7. 2014, 02:33:56 delete
e-mail:
 
Zavři jedno oko .
Jméno: Elemir 30. 7. 2014, 02:18:58 delete
e-mail:
 
Možná bych něco moudrého, smysluplného a ... a přispěl, jenomže já si myslím 7 flašek a vidím jich 14 ...
Jméno: Yuyana 29. 7. 2014, 21:34:55 delete
e-mail:
 
*cink* glo glo glo... haaaa :-D.
Jméno: Adam23 29. 7. 2014, 13:32:08 delete
e-mail:
 
"Lepšího a věrnějšího kamaráda, a vůbec, člověka, na světě nenajdete. A na to se napijem..."