Winterson: Přesně. To neni hra, to je teror. Prej to zvedá obtížnost podle levelu. Mě připadá, že to zvedá obtížnost jen tak z pr... :-D.
Ony obecně hry, který slepě zvedaj obtížnost podle levelu, jsou komplet na prd. Neřeknu, když má člověk jednu danou postavu s konkrétní classou, ale u hry, kde je asi miliarda možností nastavení? Já jsem ochotná začít hru znova, když se nepoštěstí a udělám něco blbě, ale musim cítit nějakou naději, že to bude lepší :-p.
Navíc stará klasika. Hra proti mě pošle ranged mobky, který sundaj moje mágy/léčitele prakticky na ránu, nebo dávaj nějakej drastickej debuf, ale maj to správný číslo obtížnosti, čert vem, že já se nemám jak bránit, že jo.
Teď nevim, ale nedělal to BG? Já mám takovej pocit, že když jsem měla víc levelů, tak mi tam napařil několikanásobnej počet mobek a komplet kašlal na to, že maj speciální ability, který z nich dělaj neporazitelný monstra. Oh, a magove. To je totiz strasne pekny, ze maj nepratelsky magove stejny ability jako ja. Jenze ja tech magu musim porazit nekolikanasobne vic, a vice mene spim po kazdym boji, coz me obtezuje. |