Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 18. 8. 2014, 23:18:45 delete
e-mail:
 
Winterson: Přesně. To neni hra, to je teror. Prej to zvedá obtížnost podle levelu. Mě připadá, že to zvedá obtížnost jen tak z pr... :-D.

Ony obecně hry, který slepě zvedaj obtížnost podle levelu, jsou komplet na prd. Neřeknu, když má člověk jednu danou postavu s konkrétní classou, ale u hry, kde je asi miliarda možností nastavení? Já jsem ochotná začít hru znova, když se nepoštěstí a udělám něco blbě, ale musim cítit nějakou naději, že to bude lepší :-p.

Navíc stará klasika. Hra proti mě pošle ranged mobky, který sundaj moje mágy/léčitele prakticky na ránu, nebo dávaj nějakej drastickej debuf, ale maj to správný číslo obtížnosti, čert vem, že já se nemám jak bránit, že jo.

Teď nevim, ale nedělal to BG? Já mám takovej pocit, že když jsem měla víc levelů, tak mi tam napařil několikanásobnej počet mobek a komplet kašlal na to, že maj speciální ability, který z nich dělaj neporazitelný monstra. Oh, a magove. To je totiz strasne pekny, ze maj nepratelsky magove stejny ability jako ja. Jenze ja tech magu musim porazit nekolikanasobne vic, a vice mene spim po kazdym boji, coz me obtezuje.
Jméno: Winterson 18. 8. 2014, 23:01:58 delete
e-mail:
 
Naposledy jsem hrál HoMaM V - šestku jsem zkusil u kamaráda...to jsem si dal. Vůbec to vypadalo jako nedokončená hra (něco na způsob MM IX - hratelné, ale jakoby něco chybělo).
Doufám, že je to poslední záchvěv jak z UbiSoftu tak z Limbicu (u nich doufám v smrtelný záchvěv pokud i po HOMAM VII jenom pomyslí na další MM).

Elemire, ty náš naivní optimisto Spíš bych řekl že obě univerza už dlouhou dobu odpočívají v hrobě...no, odpočívala dokud nepřišli necromanceři a nezačali evokovat zmrtvýchvstání = a jak to dopadlo.

Restart + recyklace = Final fantasy, takže za chvíli tu budeme mít Deus Ex : Rise of augmentations ( přídomek "Rise of" je v poslední době populární, všimněte si u filmů) a potom Might and Magic XXVI : Big Bang.
Už jdu oprášit starý Commodore abych měl v budoucnu vůbec co hrát.
Jméno: Elemir 18. 8. 2014, 22:51:48 delete
e-mail:
 
Je otázkou, zda-li je to od Ubisoftu poslední záchvěv. U MMX se hodně spekuluje o mizerné prodejnosti, v tomhle si myslím, že by na tom Heroes byli lépe. Proto mě volba Limbicu dost překvapila. Existují totiž pouze 2 možnosti. Buďto se to postaví na enginu šestky, nebo se to staví na Unity3D.

Nevzpomínám si, jestli jsem to před tím rokem do threadu o MMX psal, ale na OpenDev se v jednom článku objevila prezentace rozhraní vytvořená v editoru k Heroes 6. Pamatuju si to celkem dobře, protože se to hned stalo cílem kritiky (v té době to působilo, jako by Limbic ve skutečnosti neměl nic hotového, co by mohl ze hry ukázat a tak narychlo spíchli fake screeny). Nicméně z toho bylo vidět, že v Limbicu se pořád šestým dílem Heroes zabývají.

Sám jsem celkem zvědav, až dojde ke zveřejnění bližších podrobností. U MMX jsem by skeptický od počátku, což se vzhledem k tomu konci ukázalo na místě. Heroes VII mě ve své podstatě moc nezajímají, ale pořád je to nějaká naděje, že alespoň jedna z těch sérii z univerza M&M přežije.

Restarty sérií ... nj. retro vlna byl dobrý začátek, nakonec se ukázalo, že nejlépe zabírá retro v kombinaci s restartem (recyklací).
Jméno: Winterson 18. 8. 2014, 22:33:50 delete
e-mail:
 
Yuyana: Paní je vybíravá, ale v podstatě máš pravdu. Ta nevybalancovanost je otřesná, v jednom bodě hry když fakt nemáš nabušenou partu tak ta hra dokáže vygenerovat tak vražednou sestavu monster, že se bojíš i usnout někde venku aby na tebe nevybaflo stopadását a jedno monstrum, který tě otráví,pošle proti partě, vrací zranění, pošle půlku party do hajan, paralyzuje a bůhvícoještě. To už raději Wizardry než MM X :P Ta ať jde pryč! I s Limbicem.
Jméno: Yuyana 18. 8. 2014, 22:29:13 delete
e-mail:
 
Abych řekla pravdu, nehrála jsem tu hru 100x :-D. Dohrála jsem to jednou. První hra dopadla katastrofálně, vůbec jsem nevěděla, co dělám, vzdala jsem to rychle. Druhá hra šla jako po másle, krásně, snadno, až téměř do konce . Bohužel pak selhal disk a bylo po savu. Takže na třetí pokus .

Každopádně ta hra má moje doporučení.
(Lidi stále vytahujou ty Wizardry 8 :-D. Neeee, neee, strašlivá hra, ať jde pryč! :-D)
Jméno: Winterson 18. 8. 2014, 22:16:20 delete
e-mail:
 
Flash:

Pro mě je už teď celkem problém cokoliv dokončit ze starý školy. Předtím jsem to nějak hrál a nějak dokončil (sice to trvalo klidně i pár měsíců, ale prošlo to). Teď se crcám s každým bodem a je to ještě horší Možná už nemám tolik trpělivosti. Wizardry 8 jsem hrál snad 8x a ani jednou to nedokončil. Na druhou stranu mě každý rozehrání baví, stejně jako u MM6.
Jméno: flash 18. 8. 2014, 22:12:09 delete
e-mail:
 
WaW jsou bezva, podle me ta hra nejlepší design dungeonu co jsem kdy ve hre tohohle typu videl.A pro hrace co ji hraje poprvé urcite jednoducha nebude (Yuy to hrala asi tak uz 100x takze to chodi poslepu pro me osobne asi nej dungeon co jsem hral, o fous před MaM serii.Skoda ze tvurce se na to delani her uz uplne vykaslal a jen smutne kouka jak mu nemci zprznili Dungeon Lords (ne ze by je sam dokazal nekdy radne dokoncit
Jméno: Winterson 18. 8. 2014, 20:36:52 delete
e-mail:
 
Jak tak koukám, budoucnost a resety her se jen povalí - asi se začnu zajímat o indie hry, převážně. Celkem dost jich mám a v poslední době jsem si koupil jenom několik od "herních gigantech".
Jsem sám nebo je to trend letošního roku že k***í hry i filmy super-hyper-turbo-mega-extra grafikou, ale děj a nápad hrajou třicáté housle?
HOMAM VII? Co? Od Limbicu? Co to kur..vajíčko snáší zase vymýšlejí?
Představte si:

Temné kanceláře Limbicu
" Šéfe, to znovuoživení MM se nepovedlo podle představ"
" Vím "
" Ztratili jsme spoustu příznivců"
" Vím"
" Jestli něco nevymyslíme, zkrachujeme"
" Vím"
" Tak šéfe, co máme dělat?"
" Podívej, už jsme zabili sérii Might and Magic - ale nezoufejte, ještě máme licenci na Heroes of Might and Magic"
" Chcete říct, že..."
" Ano" *ďábelský úšklebek* " připravte meeting a zítra to oznámíme"

aka

"Zabalte to h***o do krabic a prodejte to" (zdroj: SCORE)

Ano, ano, peníze hýbou světem a nechci vidět herní scénu budoucnosti.
Jméno: Elemir 13. 8. 2014, 15:21:22 delete
e-mail:
 
Jj, už to také vím, z threadu o MMX Takže nakonec k tomu došlo na Gamescomu (?), protože ten zrovna dneska začal. Koukám, že Kalah to na Celestial Heavens vyvěsil ráno, ostatně není divu, protože on vědel, co se připravuje Už to má i vlastní devblog Shadow Council, takže to samé, co bylo u MMX ... vyvíjejí to samozřejmě Limbic
Jméno: Yuyana 13. 8. 2014, 15:09:33 delete
e-mail:
 
Aha, dokonce gentelmans . Ta moje dyslexie.
Jméno: Yuyana 13. 8. 2014, 15:08:01 delete
e-mail:
 
Eeee.. gentlemans? Ok. Každopádně já tomu nevěnuju pozornost, protože já vím, že Heroes skončilo čtvrtym dílem :-D. Ou jee.
Jméno: JCMurphy 13. 8. 2014, 13:45:20 delete
e-mail:
 
Ladies & gentelmans... před třemi hodinami mi na facebooku vyskočilo oficiální oznámení, že se připravuje Heroes VII
Jméno: Uran 12. 8. 2014, 08:23:52 delete
e-mail:
 
To: Elemir. Scared 3 - no loot, no skilltree -> neni narozdil od predchozich dilu ani akcni RPG.

Navic cena "uzasnych" 50 ecek + 9 ecek DLC.

Nebere to
Jméno: Elemir 11. 8. 2014, 20:00:27 delete
e-mail:
 
Nové Divinity třeba dopadlo v recenzích dobře a má to pozitivní ohlas z komunity, takže občas se i něco zadaří. Jinak jsem k těmhle restartům dost skeptický a řadě připravovaných projektů na Kickstarteru nevěřím.

Před 14 dny jsem četl preview z Risen 3 a taky bída. Byť autor přiznává, že to bylo trochu upravené, aby nemuseli recenzenti absolvovat celý začátek vývoje postavy. Sacred 3 zatím netuším, nějak mi ušlo, že už to vyšlo.
Jméno: Yuyana 11. 8. 2014, 18:41:57 delete
e-mail:
 
Jo, kurvit hry předělávkama a restartama je dnešní móda. Ono se to netýká jen her. Filmový a komixový série jsou na tom stejně. V podstatě z danýho světa vyždímali co mohli, sami uznávaj, že tam už neni co řešit, tak pic, a restart :-D.

Svym způsobem mi to připadá lepší, než nesmyslně protahovat konflikty a vymejšlet argumenty pro to, aby hloupá váka mezi dvouma frakcema mohla zuřit další čtyři díly. Ale stejně. Pche.
Jméno: Ivo 11. 8. 2014, 18:11:31 delete
e-mail:
 
Nebo když sem viděl videa z 2 her pokračování série her Ufo x-com . Tak je to taky jen bída.
U jedné hry to částečně napravily vydáním dalšího "pokračování " , ale i tak mě to připadá že . berou staré dobré hry a kazí je novými předělávkami .
Jméno: Ivo 11. 8. 2014, 18:06:09 delete
e-mail:
 
Omlouvám měl sem na mysli jako nové Might and magic X - 10 .

Taky sem si ze začátku myslel ,že budou vypadat jinak .
Jméno: JCMurphy 11. 8. 2014, 14:20:54 delete
e-mail:
 
co? kdo? jakejch 10?
Jméno: Ivo 11. 8. 2014, 13:51:35 delete
e-mail:
 
Tak sem četl recenzi na pokračování hry Sacred 3.
Vypadá to ,že ta hra dopadla podobně jako ty 10.
Jméno: Yuyana 9. 8. 2014, 18:03:40 delete
e-mail:
 
Oh, ano, samozřejmě, jak jsem předpokládala. Nastavení kompatibility na win8 nemá některý prvky, který sedmičky měly. Takže nope.