Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 19. 8. 2014, 23:03:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| hele co jsem našel - http://www.heroes-centrum.com/h7/zakladni-informac ... vypadá to jako pokus o návrat z debilního heroes VI k normálním a tradičním pravidlům a těch pár změn mi vůbec nevadí... ale ta volba u těch posledních dvou hradů (hvozd/pevnost a peklo/kobka - kurňa proč tam nejsou všecky tyhle hrady? zase pak vydají datadisk kde je postupně přidají, to se vsadím) je na nasrání... Paul Romero a Rob King budou dělat hudbu, to je taky skvělý... u mě je nejoblíbenější HoM&M III a vyjímečně i V.. já tuhle grafiku rád, ale to bude asi zálibou v anime filmech a seriálech (a ten skillwheel systém je taky skvělej!!!) od sedmičky teda očekávám velký věci... po debilních novinkách se to tváří jako návrat ke starejm pravidlům a to já rád...
šestka se mi nelíbí vůbec... ALE VŮBEC!!! debilní rozdělení území, jediná vzácná surovina atd... je to jak čtyřka... spousta novejch nápadů, jenže většinu hráčů to prostě nechytne a jak se teď dívám, tak už jsou na heroes-centrum.com ukázaný i jednotky azylu a akademie
a včera o půl jedné ráno jsem se vrátil z Polska... zcela zdráv a až mě děsí jak mě tam lidi poznávali a kastelán mi řekl, že by mě tam taky zvládli operovat, ale že bych tam musel zůstat cca 3 měsíce a houby bych jim rozuměl až bych se vzbudil, tak mě radši poslali vrtulníkem do Brna
Pražáci tam nebyli a já tam budu jezdit každej rok aby se tam ani neukázali... teď někdy budou mít v Praze soud (sranda je v tom, že v Polsku je to prý nelegální, jenže jak já to měl kurňa čuchat?) letos jsem tam teda jenom fotil a koukal na ten lukostřeleckej turnaj Poláků... a vypadá to pekelně dobře, až mám chuť si taky pořídit nějakej luk a začít trénovat, čímž bych se vyvaroval těhle zdravotních komplikací, no uvidím na šermířské burze v listopadu... |
|||
| Jméno: | Adam23 | 19. 8. 2014, 22:33:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tady se zas rozjela diskuze Levelovani ve Skyrimu ted testuju na vlastniho Bretona. |
|||
| Jméno: | Winterson | 18. 8. 2014, 23:45:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pokud si myslíte, že nepotřebujete spát, doporučuju se aspoň podívat na YT po " Five Nights at Freddy´s ". Nevíte co je to paranoia? Poznáte | |||
| Jméno: | Yuyana | 18. 8. 2014, 23:20:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Huh, koukam, ze mi v pulce textu vypadly hacky. Ja tu pisu ve wowku s kamoskou a ja ve wowku zasadne hacky nepouzivam, zvyk :-D. | |||