Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Ivo 22. 8. 2014, 18:11:47 delete
e-mail:
 
Na září oznámili "zveřejnění" vývojové verze Windows 9.
Za další dva roky budeme řešit další nastavení kompatibility pro starší hry . Aby šly spustit.
Myslím .že 8 přeskočím. A počkám na ty 9.

Stačí že sem si zvykl na ty 7 .
Jméno: Elemir 22. 8. 2014, 10:34:04 delete
e-mail:
 
4Adam23: V poptávce byly krom domény .cn i .com.cn, .net.cn a .org.cn Chtěl jsem mu odpovědět, že mi to je prakticky jedno ať si to registruje kdo chce, ale trochu mě zarazila jeho emailová adresa - Jim Bing jim.gong@cnyregistry.net. Pak jsem našel jeden blogový příspěvek Chinese Domain Name Registration Scams a docela se u toho pobavil. Nakonec mu asi odpovídat nebudu
Jméno: Yuyana 21. 8. 2014, 23:48:13 delete
e-mail:
 
No... ale Shinwiki neni pro hru nijak důležitej :-D. Navíc je otravnej. Trapák jeden.
Jméno: Adam23 21. 8. 2014, 23:40:21 delete
e-mail:
 
http://www.svetmightandmagic.cn ... nihao!
Jméno: flash 21. 8. 2014, 21:28:17 delete
e-mail:
 
Kdepak nejnebezpecnejsi potvora ve hre jsou ti Shinwikiho kamosi, tam dole pod tim jejich mestem na vode. Ten když se tam postavi do ty uzky chodby tak je vymalovano, protože pres nej proste clovek neprojde, a ani ho nenapadne se pohnout
Jméno: Yuyana 21. 8. 2014, 19:55:55 delete
e-mail:
 
:-D Propána, Čína? Tak to chápu tvou potřebu se podělit, to je... nečekaný :-p.
...
Finální boss mě trefl jednou a prakticky nic mi neudělal. Jediná nebezpečná potvora ve hře je kytí. Jak slyšim to její cinkání, vim, že jsem v řiti :-D. Neni nad to takhle v noci naběhnout do čtyřech.

Ale ta hra je zajímavá i tak, prostě jí mám ráda :-p. Má dobrou atmosféru.
Jméno: Elemir 21. 8. 2014, 19:06:33 delete
e-mail:
 
Musím se podělit o jedno info z dneška. Dostal jsem email od čínského registrátora domén. Nejprve jsem si myslel, že je to zas nějaký spam, ale vypádá to, že ne Nějaká asijská společnost si chce zaregistrovat svetmightandmagic jako klíčové slovo, plus pár domén lokálního typu. Tak se ptají, jestli se jedná o mého čínského partnera A pak že Čína bere autorství apod. na lehkou váhu.
Jméno: flash 21. 8. 2014, 18:22:39 delete
e-mail:
 
finalni boss je vazne poněkud trapnejsi, ale spis tam jde o ty rozhodnuti, ten samotnej boj neni moc podstatnej.
Tohle bylo když jsem to jednou kdysi dohral (pozor na pripadny spoilery kdo jeste nehral)
https://www.youtube.com/watch?v=FXBraB0jwuw&list=U- UI1JwGTq2p71Y_N_qmfmOUA
Jméno: Yuyana 21. 8. 2014, 17:43:54 delete
e-mail:
 
Čim míň postav, tim snadnější hra. Dvě postavy jsou tak akorát, maj větší inventářovou plochu než jedna, hezky si rozdělej ty nejsilnější artefakty a jsou imuní uplně na všechno :-D. Finální boss, chudáček, útočí ohněm. Bohužel ve hře jdou získat dvě protidračí plátovky, který může nosit jakýkoliv povolání a dávaj tolik resistence na oheň, že je to až vtipný :-D. Oheň je první věc, proti který jsem takřka imuní :-p.

Paradoxně nejlepší armor maj lidi v róbách :-D. Nj. Je tam perkovej bonus. Samozřejmě máte róbu jen na těle, zbytek vybavení jsou pláty :-D.

Začínám za dva mágy, udělám první dung, přepovýšim na paladiny, hned na 1lv paly jdu na boogry, po boogrech udělám rangery, a jdu na hadí chrám. Tou dobou už jsem absolutně neporazitelná. Pak beru ninju, a pak je to skoro jedno. Předposledního beru warlocka, na doplnění spellbooku a poslední je samuraj, protože může nosit co chce .

Obecně střídám classy na cca 12-13lv. Ono to tak nějak vychází akorát jeden dung-povýšit :-D.
Jméno: flash 21. 8. 2014, 17:20:32 delete
e-mail:
 
U WaW je bezva to ze se muze jedna postava naucit uplne všechny skoly magie a navíc byt ještě borec s mecem v tezkym brneni. A vlastne pak tu partu vůbec nepotrebuje /ja to většinou hraju s dvouma postavama, aby ty jedny nebylo smutno)
Abadonware to urcite nebude,a panbuvi kdo na to ma prava, pac to vydaval Activisoin a ten pokud me pamet neklame zkrachoval.Mozna to bude i důvod proc to není na GoGu nebo nekde jinde. Kazdopadne to vyslo i v Levelu svého casu. Originalka v době vydani stala krasnych 1699 kc..jako by to bylo včera
Jméno: Yuyana 21. 8. 2014, 02:36:04 delete
e-mail:
 
Mimochodem. U tý tabulky se může stát, že když máš moc skillů, tak při vylevelování nebudou v tabulce všechny a nebudeš si moct přidat. Ale ani to nevadí, protože každej skill se dá trénovat ve městě za prachy a ... a fakt člověk nemá problém, když si nebere všechno .

Jedna zbraň (meč nebo staffka), offheand skill, všechny magie, u jedný postavy ench, u druhý bless, alespoň jedna identifikace (ta neni uplně nutná, ale já jsem hamoun), hmmm, zrychlení útoku... A už mě z hlavy nic nenapadá.

Pak je tam tankovací skill, kterej zvyšuje šanci, že na postavu nepřátelé zaútočej, a zvedá šanci na uhnutí. Osobně to cpu všem postavám :-D.

Na zloděje kašlu, truhly vymlacim/otevírám magií. Vyšší vínová magie umí i odpasťovat.
Jméno: Yuyana 21. 8. 2014, 02:15:58 delete
e-mail:
 
No... jaký skilly v tý hře potřebuješ? Ono jich zas tolik neni. Pokud nepojedeš jako maniak a nebudeš se učit uplně všechno, tak je to jedno.

U perků se možná vyplatí si vést deníček, ale já to nepovažovala za nutný.

Jsou dvě zbraně schopný zranit finálního bosse. Meč a staffka. Takže je dobrý mít dvě postavy, co se s nima uměj ohánět. Jinak jiný zbraně než meče nepoužívám.
Jméno: Winterson 21. 8. 2014, 00:18:08 delete
e-mail:
 
Když si zapíšeš na kus papíru kdo má jaký skilly tak by tenhle neduh už vůbec vadit nemusel, že?
Jméno: Yuyana 21. 8. 2014, 00:12:53 delete
e-mail:
 
Herní tabulka je omezená a skutečně nezobrazuje některý skilly/perky. Fakt je, že to nikde nijak nevadí.
Jméno: Winterson 21. 8. 2014, 00:09:05 delete
e-mail:
 
S Wizards and Warriors jsem měl akorát problém s příšerním sekáním vůbec celý hry a pak jsem se dozvěděl, že když dáte moc skillů, herní tabulka vám prostě nestačí (Yuyano, je to pravda?).
Kde se to dá vůbec sehnat, údajně by to už mělo být abandonware a snad nikde se to neprodává.
Jméno: Elemir 20. 8. 2014, 18:44:03 delete
e-mail:
 
4Půlskřet Cooldžej: Je to tak, ta motivace vývojáře je pak jiná. Nemyslím si, že by EA až tak negativně ovlivnil samotný prodej finální verze, ale je pravdou, že pro nezasvěcené mohly některé diskuse o změnách v EA MMX vést spíše k negativnímu pohledu na hru. Každopádně je jasné, že u Heroes VII tedy EA nebude.

4flash: hezké stránky.
Jméno: flash 20. 8. 2014, 16:48:02 delete
e-mail:
 
tady jsou stranky o WaW, jsou uz pomerne stary a zrejme potize s win 8 moc neresi nejspis, ale nejaky patche a rady tam jsou plus forum, třeba to pomuze
http://www.tgeweb.com/ironworks/wizardswarriors/do ...
Jméno: Půlskřet Cooldžej 20. 8. 2014, 13:15:40 delete
e-mail:
 
to Elemir: jop, defacto totožnej názor říkal v televizi Marek Rosa (Češi co dělali Space engineers), že v systému EA má smysl nabízet jen defacto hotovou hru, protože pak se taky může stát, že to dopadne tak, že ještě před ostrou verzí vyprodáte a je jasný, že to celý skončí v mínusu nebo ziskem jakej si vydavatel nepředstavoval (pak to dopadá zřejmě jako v případě MMX, že se utne vývoj nedodělané hry).
Jméno: Elemir 20. 8. 2014, 05:39:32 delete
e-mail:
 
Trochu odbočím, na Games.cz vyšel článek Podle šéfa Ubisoftu Early Access je dobrý sluha, ale špatný pán, kde si lze přečíst názor Yvese Guillemota na Early Access, mimo jiné nepřímou narážku na prodejnost MMX.
Jméno: Yuyana 20. 8. 2014, 01:09:05 delete
e-mail:
 
Vidíš. Tak jsem to taky zkusila přenastavit. Nejdřív to zmrzlo.. :-D tak jsem odstranila moje pokusy s kompatibilitou a teď to sice jede, ale neni to 100% plynulý a myš je trochu přiopilá. Každopádně to vidim jako zlepšení.