Čim míň postav, tim snadnější hra. Dvě postavy jsou tak akorát, maj větší inventářovou plochu než jedna, hezky si rozdělej ty nejsilnější artefakty a jsou imuní uplně na všechno :-D. Finální boss, chudáček, útočí ohněm. Bohužel ve hře jdou získat dvě protidračí plátovky, který může nosit jakýkoliv povolání a dávaj tolik resistence na oheň, že je to až vtipný :-D. Oheň je první věc, proti který jsem takřka imuní :-p.
Paradoxně nejlepší armor maj lidi v róbách :-D. Nj. Je tam perkovej bonus. Samozřejmě máte róbu jen na těle, zbytek vybavení jsou pláty :-D.
Začínám za dva mágy, udělám první dung, přepovýšim na paladiny, hned na 1lv paly jdu na boogry, po boogrech udělám rangery, a jdu na hadí chrám. Tou dobou už jsem absolutně neporazitelná. Pak beru ninju, a pak je to skoro jedno. Předposledního beru warlocka, na doplnění spellbooku a poslední je samuraj, protože může nosit co chce .
Obecně střídám classy na cca 12-13lv. Ono to tak nějak vychází akorát jeden dung-povýšit :-D. |