Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 30. 8. 2014, 10:49:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jooo wowko... nejdřív jsem byl v mizerné guildě se ehm... dvouma slovákama co měli snad každej deset charakterů, pak mě přibral jeden hunter do 2v2 na arény a zdrhl jsem do jiné guildy (která se následně rozpadla, protože leader se nasral a šel na ofík s ještě dvouma lidma)a tak jsme založili přátelskou a mocnou guildu na raidování, jenže pak byly vánoce, maturita se blížila a já jsemm jen tak pro jistotu všecko smazal a pro jistotu si i vyházel equip abych se nemohl vrátit
hotseat si pamatuju jenom z heroes 3-5 a rollcage ale vůbec nevím jaký tam tenkrát byly emoce
btw... zrušil se (nebo za pár dní se zruší) hra might & magic heroes kingdoms http://mightandmagicheroeskingdoms.ubi.com/en/news ... po pěti letech ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 24. 8. 2014, 11:02:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
no spuštěný to zatím není a ty to taky nejspíš nebudeš řídit ale nechám se překvapit... |
|||
| Jméno: | Elemir | 24. 8. 2014, 10:29:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nj, to je právě cena za jednoduchost používání Ve fóru může člen příspěvky editovat, ale zas se tam nikomu moc nechce. Jedno řešení mě napadlo, ale budu to muset promyslet. Teoreticky bych mohl udělat poslední příspěvek editovatelný pro to spojení, ze kterého přišel a dokud bude spojení trvat. Např. 1/2 hodiny po odeslání nebo do uzavření prohlížeče, by ho šlo ještě upravit.
Jinak pokud máte rádi překvapení, pak viz Baldur´s Gate. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 23. 8. 2014, 09:51:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dynastie Wyndows. Tak. Pokud pominu kompatibilitu starších her, tak ty nový Winy jsou vyladěnější a rychlejší (Metro je úlet ale). | |||