Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 30. 8. 2014, 10:49:32 delete
e-mail:
 
jooo wowko... nejdřív jsem byl v mizerné guildě se ehm... dvouma slovákama co měli snad každej deset charakterů, pak mě přibral jeden hunter do 2v2 na arény a zdrhl jsem do jiné guildy (která se následně rozpadla, protože leader se nasral a šel na ofík s ještě dvouma lidma)a tak jsme založili přátelskou a mocnou guildu na raidování, jenže pak byly vánoce, maturita se blížila a já jsemm jen tak pro jistotu všecko smazal a pro jistotu si i vyházel equip abych se nemohl vrátit

hotseat si pamatuju jenom z heroes 3-5 a rollcage ale vůbec nevím jaký tam tenkrát byly emoce

btw... zrušil se (nebo za pár dní se zruší) hra might & magic heroes kingdoms http://mightandmagicheroeskingdoms.ubi.com/en/news ... po pěti letech
Jméno: Yuyana 30. 8. 2014, 03:40:45 delete
e-mail:
 
Zdá se, že jsem tedy naproto normální :-D. Díky, to člověku pomůže :-D. Fakt je, že já měla jako mladší se zakopnutim o psa rozsáhlý zkušenosti. Naše fena měla tendenci při cestě ven podběhnout venčitele a pořádně škubnout za vodítko :-D. Dneska už neběhá, takže už musim zakopávat sama.
...
Já nemám nic proti multiplayeru, ale musí bejt kooperativní. Žádný soutěžení, a když na mě někdo zaútočí, tak mě to totálně znechutí :-D.

Fakt je, že chodit na nějaký výpravy s náhodnejma cizíma lidma může bejt zajímavý peklo :-D. Člověk by nevěřil, kolik je na světě dementů.

Navíc je tu základní furmulář, kterej po mě vždycky chtěj vyplnit. "Jseš holka? Kolik ti je? Kde bydlíš? Pošleš mi fotku?" A tak dále. Já nerada lžu, takže uznám svý pohlaví a pošlu je do pr...čic :-p. Chhh, samečkové. Pak se chlapi divěj, že ženská jede po někom, kdo si jí vůbec nevšímá.
Jméno: Elemir 30. 8. 2014, 00:55:22 delete
e-mail:
 
Nikoliv, ten pocit z hotseatu znám, když se na spoluhráče zašklebím, protože vím, že už nic nezmůže Jo, to byly časy ...

Online hraní není špatné, ale záleží na hře. Vesměs se to nakonec zvrhne v nějaké kecání a to už přeci nemusím hrát, na to je xchat apod. Ode dneška jsem v lepším cechu, což umí přinést nové okamžiky, ale prostě to pořád není ono. Problém je v tom, že člověk už nějakou zkušenost má a ta se s tou dnešní moc neshoduje.

U MMHO záleží, koho chytneš za parťáka. Buďto tě to baví nebo ne. Já už mám rád svůj klid, prostě se v půlce hry odeberu uvařit kafe a třeba si přečíst i poštu I když, spíš si říkám, že ta naše generace nemá potřebu si honit triko, co, kdo, kdy a kde dokázal, prostě si v klidu pogratulujem k úspěchu a to zcela upřímně.

S nárazem do zdi mám své zkušenosti. Vracel jsem se jednou takhle ze studovny na gymplu po partii Heroes a Doom II. Jenomže v šatnách bylo zhasnuto. Tak jsem si rukou zkoušel, kde který roh končí. Nj, jenomže jeden roh měl výkus, takže jsem si v plné síle nakročil do zdánlivého prázdna ...
Jméno: Půlskřet Cooldžej 30. 8. 2014, 00:22:54 delete
e-mail:
 
Já nikdy nepochopil kouzlo on-line hraní. Ani mě to s cizíma lidma nebaví. Potřebuju po svým zergling rushy (zkuste si to napsat do Googlu ) slyšet lamentování z vedlejšího pokoje nebo sledovat z první ruky v hotseatu jak kamarádovi černí draci sfouknou jeho pracně budovanou armádu džinů a mágů po mým ujištění, že houf není zas tak moc

A nebo je to celý jenom nostalgickej povzdech nad idealizovaným dětstvím a závan předčasných projevů stařecké demence

Což mi připomíná téma zranění - jop zkopnutiny to je metla lidstva. To je ten nejblaženější pocit, když se člověk po tmě v polospánku šourá pokojem pro vodu nechtíc vzbudit ostatní rodinné příslušníky a najednou na palci ucítí nemilosrdný odpor překážky v pevném skupenství, která rázem, po té co je člověk opět schopen vnímat, nabyde podoby stolu/židle/skříně/spícího psa...
Jméno: Elemir 29. 8. 2014, 22:30:13 delete
e-mail:
 
Čtyřku jsem kdysi jen zkoušel, víc to hrála hlavně manželka, takže mám jen takové mlhavé vzpomínky. Určitě to nechci dohrát na jeden zátah, takže času bude relativně dost. I když jak se znám, budu to určitě prokládat i jinými tituly

Každopádně se chystám hodit online hraní už asi úplně za hlavu. Tohle opravdu pro mě není a to znamená v tu chvíli opravdu haldu uvolněného času. Nevím, zda-li je to tím věkem nebo dobou, ale opravdu si začínám připadat jako dinosaurus
Jméno: Yuyana 29. 8. 2014, 21:33:53 delete
e-mail:
 
Za svůj největší úspěch v Heroes 4 považuju můj boj 4 hrdinové kontra černý draci. Už nevim, kolik jich bylo, kolem stovky. Každopádně létající, magicky imuní armáda s dosahem přes celou mapu, která dá kterýhokoliv mýho hrdinu na jednu ránu je docela záhul :-D. Já čtyři, oni na čtyřech polích, s trochou smůly jsou za kolo všichni hrdinové mrtví :-D.

Naproti tomu třeba mořský obludy nebo behemoti jsou takřka neškodný. Obecně, pokud je to na blízko a nelítá to, tak je to velmi smutnej nepřítel :-p. A když má člověk takový ty chytrý svazovací šípy, tak to nelítá :-D.
Jméno: Yuyana 29. 8. 2014, 21:17:07 delete
e-mail:
 
Achjo. Ta zatracená noha bolí :-D. Jsem zakopla, když jsem šla z kuchyně... a asi mám zlomený nějaký drobný kůstky :-D. Nejdřív to tak nějak bolelo, pak to komplet přestalo, celej den nic... a teď už to několik dní při chůzi cejtim :-D. Naštěstí nemusim moc chodit.
...
No nic. Heroes 4 je super. Banda hrdinů je super. Taktizování s kouzlama, který má člověk k dispozici, je super. Hrát life kampaň jen se třema hrdinama je super. Nejlepší je, jak se tam píše o mojí armádě :-p. Jo jo, tři lidi. Hrát barbarskou kampaň jen s hrdinama... je super? :-D.

Pamatuju si, jak jsem měla obrovskej problém v kampani za smrt, kde má člověk nemrtvýho hrdinu a přírodní hrady :-D. A mě to samozřejmě trvalo dohrát, a počítač měl na hradě skoro stovku kiklopů a další mraky jednotek :-D. A já měla díky hrdinovi strašně špatnou morálku a ti pitomí kiklopové mě vždycky vymlátili :-D.

Nakonec jsem vykopla hrdinu z party, rozdělila fairy dragony na čtyři skupinky a mátla počítačovo jednotky tak dlouho, až všechny umřely :-D.

Joo, starý dobrý Heroes.
Jméno: Půskřet Cooldžej 29. 8. 2014, 10:54:20 delete
e-mail:
 
Heroes IV jsou bezva... minimálně kampaně ze základní verze a vzal bych to zleva nahoře dál (jak když se čte), sice tam moc velká návaznost a provázanost není, ale chrnologicky je to tak řazený, podle pár narážek v rámci - nevím jak to líp nazvat - vyprávění.

Nejlepší je kampaň za Smrt, pak asi za Řád a Chaos, nejhorší je "holčičí" za Přírodu.

První datadisk (tuším Gathering storm) má taky ještě slušný kamapně, ten poslední (Winds of war) už je v tomhle ohledu, alespoň za mě trochu slabší, na druhou stranu závěrečnej scénář je tam dobrej (obzvlášť když si člověk celou dobu vymazloval hrdiny).
Jméno: Elemir 27. 8. 2014, 09:06:48 delete
e-mail:
 
Čím dále celá série jde, tím více mám chuť se konečně podívat na Heroes IV MMHO třeba neobsahují špatné nápady, ale má to po stránce level designu stejný rukopis jako MMX. Etherlords jsem nehrál, mám je tu léta připravené, ale těžko říci, jestli na ně vůbec dojde.
Jméno: Yuyana 27. 8. 2014, 01:39:20 delete
e-mail:
 
Tak, můj bratr se pokoušel hrát mm10 :-D. Aaaa, proč mám pocit, že nebyl nadšenej? :-D A heroes, který jakoby Etherlordům z oka vypadly... Já osobně už od heroes 5 nemám žádnou snahu z týhle série něco zkoušet, ale holt bratr je větší optimista. Nebo se možná víc nudí. Každopádně si přišel vypůjčit CDčko Heroes 3, asi na spravení chuti :-p.
Jméno: Yuyana 26. 8. 2014, 01:30:39 delete
e-mail:
 
Debata nám umřela! Rychle, defibrilátor!
Jméno: Elemir 24. 8. 2014, 11:34:42 delete
e-mail:
 
Řekl bych, že to bude klasický restart toho původního serveru. Autor si totiž celou dobu držel doménu, takže mě právě docela zajímalo, co s ní má v plánu. Původně mě napadlo, že jí chce prostě jen držet rezervovanou, ale tohle překvapilo. Včera jsem narazil na Jabův příspěvek, takže Sigil to bude asi taky sledovat. Uvidíme, co se z toho vyklube
Jméno: JCMurphy 24. 8. 2014, 11:02:54 delete
e-mail:
 
no spuštěný to zatím není a ty to taky nejspíš nebudeš řídit ale nechám se překvapit...
Jméno: Elemir 24. 8. 2014, 10:29:49 delete
e-mail:
 
Nj, to je právě cena za jednoduchost používání Ve fóru může člen příspěvky editovat, ale zas se tam nikomu moc nechce. Jedno řešení mě napadlo, ale budu to muset promyslet. Teoreticky bych mohl udělat poslední příspěvek editovatelný pro to spojení, ze kterého přišel a dokud bude spojení trvat. Např. 1/2 hodiny po odeslání nebo do uzavření prohlížeče, by ho šlo ještě upravit.

Jinak pokud máte rádi překvapení, pak viz Baldur´s Gate.
Jméno: Yuyana 23. 8. 2014, 19:08:31 delete
e-mail:
 
Jo jo. Já to tady vždycky tak nadšeně napíšu a pak mi nezbejvá než tlouct hlavou o zeď :-D.

Taky jsem si z osmiček udělala pseudoXPčka. Dala jsem si do toho jejich "startu" odkazy, na který jsem byla zvyklá, a už v tom neni rozdíl :-D. Tedy... většinu času.

Co se týče toho jejich vyhledávání... Já nepotřebuju nic vyhledávat, a když, tak určitě nevim, jak se to jmenuje :-D. Znáte to, takový to "tahle funkce určitě někde existuje, tak kdepak jí máme" :-D.
Jméno: Elemir 23. 8. 2014, 15:35:55 delete
e-mail:
 
Upravovat příspěvky mohu samozřejmě jen já ... proto tam mám těch chyb méně Asi by to pořešit šlo, ale přijde mi to zbytečné. Dokud je příspěvek čitelný, tak já osobně třeba gramatiku nebo překlepy neřeším.

Osmičky používám úplně stejně jako XP. Na úvodní obrazovce se přepnu na plochu a pracuju vesměs jen v ní. Je to prostě zvyk. A vlastně taky lennost Dodnes jsem se nedokopal k prohlídce některých funkcí, takže vlastně ani nevím, co bych mohl dělat efektivněji.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 23. 8. 2014, 14:06:02 delete
e-mail:
 
Ehm... mi ne my, dají se tady vůbec nějak zpětně upravovat nebo mazat příspěvky? Já když píšu na počítači a chci psát rychle, tak je to vždycky děs
Jméno: Půlskřet Cooldžej 23. 8. 2014, 14:03:17 delete
e-mail:
 
Metro není úlet (taky my to tak ze začátku připadalo), je to nezvyk. Vizuálně se nehodí na desktopy, ale pokud se s tím naučí člověk dělat, tak je to tak 100x rychlejší než proklikávat se někam skrz start. Prostě najedeš do metra a zmáčkneš první písmeno toho co hledáš na klávesnici a jsi tam dalším klikem myši. Oproti klasickýmu "startu" je to snad jen míň přehledné, ale co se týče efektivity je to neskonale lepší.

Proto bych win8 třeba rozhodně neinstaloval na počítač babičce, která se horko těžko naučila ovládat XPčka.
Jméno: Adam23 23. 8. 2014, 09:51:58 delete
e-mail:
 
Dynastie Wyndows. Tak. Pokud pominu kompatibilitu starších her, tak ty nový Winy jsou vyladěnější a rychlejší (Metro je úlet ale).
Jméno: Yuyana 22. 8. 2014, 23:12:16 delete
e-mail:
 
Já teda nevim... my měli 14 let XPčka a teď máme osmičky a ony už jsou devítky a já se vsadim, že další rok už se bude mluvit o desítkách a nakonec budou windows jak Final Fantasy :-D.

Ne. Dinastie Windows. Tak.