Obraz duplikuji, TV připojena přes HDMI. Jen jsem vypozoroval, že do TV se pošle, že má přeponut rozlišení na 640x480, což ona uděla, v menu TV jsem našel i různé volby, kde je i 4:3 a jiné "smart" režimy. Jen v ve všech případech je ořezán obraz z každé strany cca 20pixelu, takže nejsou vidět všechny prvky a to ne jen vpravo a vlevo, ale i zhora a zdola. Nerozumím tomu proč se to děje, protože se to stane i v případě, že nastavím 1:1, tedy mám maličký obraz uprostřed obrazovky a i tak je obraz ze hrou z každé strany ořezán a z každé strany můžu jet myší "za roh", v jiných rozlišeních mi to neděla, tam co vidím na monitoru vidím na TV. Nemám jinou hru která by měla 640x480 abych ověřil, že je to jen MM, nebo obecný problém. Připadá mi to hodně zvláštní..přitom obraz na TV i přes to rozlišeni v "smart" režimu vypada pěkně a libilo by se mi to tak hrát |