Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Půlskřet Cooldžej 20. 9. 2014, 13:36:59 delete
e-mail:
 
Kdybyste někdo načnuli WoX, tak sem napište. Já se na to chystám už 2 roky, ale nikdy se mi to nehce hrát samotnýmu
Jméno: Elemir 19. 9. 2014, 20:14:49 delete
e-mail:
 
4JCMurphy: Tak tomu se říká provokace ... Viz moje poslední posty v threadu o MMHO.

4Yuyana: Osmičku tedy dám, ale pak spíš dojedu konečně WoX. Od včerejška mám navíc docela chuť znovu rozehrát Requiem.
Jméno: Yuyana 19. 9. 2014, 15:33:28 delete
e-mail:
 
Och, ta nostalgie. Všechno se to vrací, a to jsem si minule byla jistá, že mm už nikdy :-D. Vždycky si řikám, jak toho už mám plný zuby. A vždycky mě to chytne zas. Jak to ta hra dělá? To žádná jiná neumí. Zas odehraju všechny díly, jinak to nevidim. Nekouřim, nechlastám, viditelně na něčem bejt závislá musim :-D.

Minule to skončilo sólo maratonem za minotaura/trolla/rytíře/lučištníka... Naštěstí upíra nehraju (odmítám plnit povyšovák, ctim právo na sebevraždu), a klerik je bratrův :-D. Za nekrouše nesóluju, jsem zvyklá mít k němu čtyři draky.

A pak si dám šestku. A sedmičku. A pak snad bude ten dragon age :-D. Vida, mám plán až do vánoc.
Jméno: JCMurphy 19. 9. 2014, 14:50:11 delete
e-mail:
 
http://cla.heroes-online.com/cs-CZ/news/odstran%C4 ...

badum, tsss...
výtečně...
Jméno: Yuyana 19. 9. 2014, 14:32:15 delete
e-mail:
 
Tak a zas v práci :-D. Ale zítra se do toho mm konečně opřu :-D. Neni to žádná sranda, na tý placatý klávesnici u noťasu, která má lítací klávesy uplně hloupě :-D. Ale můj lučištník už má 20lv, nějaký artefakty a je povýšenej a brzo se vrátim na první ostrov, abych si dokončila tutorial :-D. pravda, trávim hodně času litovánim, že nejsem rytíř, s tou výbavou, co nacházim. Ale to na pozdějších levelech přejde. Snad. on rytíř je silná sviňka. Ne tak silná jako lučištník, ale zato odolnější :-D.
Jméno: Elemir 18. 9. 2014, 18:42:37 delete
e-mail:
 
Já sedím doma a konečně jsem si uklidil stůl Už tu mám i místo na blok pro poznámky. Předtím se mi sem vešel akorát otvírák, láhev a hrníček na kafe Pořád uvažuju nad Corakovými zápisky, jak to ještě dále využít, ale nejprve si asi taky něco zahraju.

4Paja: Budu muset kouknout, já tam tuším ořezy nemám.

4flash: Koukal jsem, pouvažuju.
Jméno: Yuyana 18. 9. 2014, 14:45:37 delete
e-mail:
 
Sedim v práci a mám chuť hrát mm. Kdybych tu alespoň měla flashku. Chhhhm. Chhhhm. Teď jsem začala a už se k smrti nudim. Hlavně že doma chuť na mm nemám :-D. Nebo možná mám, ale neni tak velká, aby se probojovala skrz jiný činnosti. Už jsem nehrála moc dlouho. Samej Dragon Age a Thief a wowko. Zanedbala jsem svou závislost, můžu si za to sama. Asi si dám sérii mm, než dojde na ten novej DA. Dva měsíce. zatracenej bioware, doufám, že v tom čase navíc optimizujou jako divý, aby to nenabíhalo moc dlouho a nezvyšovalo mou frustraci :-D.
Jméno: flash 17. 9. 2014, 20:28:04 delete
e-mail:
 
Zítra vychazi na Steamu
http://store.steampowered.com/app/291960/ ...
pro me okamzita koupe, hral jsem to na emulatoru PSP, klasicky dungeon se vsim vsudy
Jméno: Paja 17. 9. 2014, 12:05:16 delete
e-mail:
 
Obraz duplikuji, TV připojena přes HDMI. Jen jsem vypozoroval, že do TV se pošle, že má přeponut rozlišení na 640x480, což ona uděla, v menu TV jsem našel i různé volby, kde je i 4:3 a jiné "smart" režimy. Jen v ve všech případech je ořezán obraz z každé strany cca 20pixelu, takže nejsou vidět všechny prvky a to ne jen vpravo a vlevo, ale i zhora a zdola. Nerozumím tomu proč se to děje, protože se to stane i v případě, že nastavím 1:1, tedy mám maličký obraz uprostřed obrazovky a i tak je obraz ze hrou z každé strany ořezán a z každé strany můžu jet myší "za roh", v jiných rozlišeních mi to neděla, tam co vidím na monitoru vidím na TV. Nemám jinou hru která by měla 640x480 abych ověřil, že je to jen MM, nebo obecný problém. Připadá mi to hodně zvláštní..přitom obraz na TV i přes to rozlišeni v "smart" režimu vypada pěkně a libilo by se mi to tak hrát
Jméno: Elemir 16. 9. 2014, 20:05:49 delete
e-mail:
 
U mě se to třeba nastavuje přímo v monitoru, ale na TV jsem to nijak extra nezkoušel. Obraz duplikuješ nebo to používáš jako rozšíření plochy?
Jméno: Yuyana 16. 9. 2014, 12:09:47 delete
e-mail:
 
Taky máme na starym počítači roztažení a na novym černý pruhy.
Jméno: Adam23 16. 9. 2014, 09:25:57 delete
e-mail:
 
Paja: v nastavení grafický karty? já mám tyhle přepínače v Nvidia Control Panel, zalozka dispej. S oriznutim jsem se teda osobne nesetkal, drive mi to spis roztahovalo do sirky, a ted to spis pridava cerny pruhy na bocich
Jméno: Paja 15. 9. 2014, 12:52:36 delete
e-mail:
 
Nemáte zkušenost s provozem MM6,7,8 na zobrazovadle 16:9 (fullscreen). Mám v plánu si to zase zahrát, ale na velké TV, kde standardně to při té vzdálenosti ze které se na to dívam vypadá OK, číst se to také dá, ale bohužel ať dělam co dělam, TV vždy část orazu ořeže. A ja bých radejí, buď černé pruhy, nebo roztažení.
Díky za případné tipy/pomoc.
Jméno: Yuyana 12. 9. 2014, 22:53:45 delete
e-mail:
 
No jo, ty umíráš ve hře, já měla pocit, že umírám celej včerejšek :-D. Dnes v půl jedné jsem přišla o čich, ale už se cejtim mnohem líp. Pozejtří budu zdravá, mě nikdy nic nesundá na dýl jak tři dny.

Každopádně jsem teď neměla moc náladu na hry, snažila jsem se kompletovat v darksiders knížku, ale tři stránky mi chyběj a je to otrava je dohledávat. Navíc se po mě chce retušování fotek, který mamce "poněkud" poškodila plíseň a nějakej hmyz, takže jsem se zas naučila ve fotoshopu nějaký nový kousky. Neni nad to celý odpoledne v podstatě kreslit na oblohu nový mraky a bělit žlutej sníh :-p.
Jméno: JCMurphy 12. 9. 2014, 13:50:27 delete
e-mail:
 
Tak jsem dokončil první akt Titan Questu... umřel jsem 2x :/ poprvé hned za druhým městem, než jsem si uvědomil, že nejsem nesmrtelnej a podruhé na konci před dvouma bossama... obklíčili mě minotauři a to tak debilně, že jsem neměl kudy utíct (což je celkem na prd, když jsem lučištník)

mno a oproti diablu jsou luky celkem pomalý a dostřel je taky na prd, jenže ty abilitky to vynahrazují celkem dobře
Jméno: Yuyana 11. 9. 2014, 17:29:01 delete
e-mail:
 
Abyste věděli, jsem strašně infekční. Vůbec na to nejsem zvyklá. Probudila mě v pět ráno šílená bolest v krku. Dokonce jsem kvůli nemoci omluvená z práce, což se mi stalo poprvé. Tak chroupu čipsy, protože to je osvědčená metoda na zahánění bolavýho krku. Máte štěstí, že jste ode mě daleko.
Jméno: Elemir 10. 9. 2014, 16:39:23 delete
e-mail:
 
4Půlskřet Cooldžej: Tak určité série jsou vyjímkou Možná je to spíš tím žánrem, je fakt, že u RPG mi tohle nikdy nedělalo problém, skoro všechny dohrané série jsem dělal od jedničky ... mno, skoro ... vyjma M&M

Skyrim a HD textury je perfektní, mě to hlavně pomohlo s výkonem, protože je to nějak lépe optimalizované pro DirectX 10, na 9 jsem měl klasický problém Radeonů s venkovními lokacemi. Jinak západ a východ Slunce se mi líbil hlavně u Oblivionu, tam to ve mě nechalo větší zážitek. Stejně tak pohled na ty dva měsíce. Je to to samé, jako byla svého času voda v Morrowindu.

4Ivo: Na tom jsme asi podobně. K upgrade mě donutily jen opravdu zajímavé tituly, takže obvykle jsem jel na hardware z mainstreamu a níže. První mě donutil Dark Messiah, pak Gothic 3 a Skyrim už jsem jel na Radeonu HD 5770, který mám dodnes.

Já sem chodím vícekrát denně, ale odpovídám obvykle až najednou
Jméno: Yuyana 10. 9. 2014, 13:30:21 delete
e-mail:
 
Věř mi, že tady najdeš pochopení :-D.
Jméno: JCMurphy 10. 9. 2014, 12:52:58 delete
e-mail:
 
přišel jsem jenom oznámit, že protože teď hraju Titan Quest co to jde, tak sem chodím maximálně jednou denně
Jméno: Ivo 9. 9. 2014, 21:28:29 delete
e-mail:
 
No já hry pro grafiku nehledal . protože ta moje nikdy nebyla moc výkonná nebo spíš celé pc ,takže to bylo obráceně .Vždy sem hledal hry které mě půjdou na té grafice.
A MAM 6 a ufo xcom na tom šly.