Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 23. 9. 2014, 16:44:57 delete
e-mail:
 
Kašli na ně
Jméno: Yuyana 23. 9. 2014, 16:24:38 delete
e-mail:
 
Oh Bože, plnej balkón ukrajinců, už druhej den mi vrtaj přímo do zdi, jsem tu jak při oblíhání. Nemůžu se pořádně soustředit.
Jméno: Adam23 23. 9. 2014, 09:23:29 delete
e-mail:
 
"A tentokrát bude druid elfka, ne goblin :-D. To znamená, že začne hru s MANOU :-D"

DDDDDDD
Jméno: Yuyana 22. 9. 2014, 22:58:49 delete
e-mail:
 
Dilema dilema dilema. Jaký povolání na sedmičku? Můj klerik Lucky má svý místo jistý, to je bez debat. Vždycky mám takovou chuť omezit elementární magii, ale nechce se mi chodit pěšky... chhhh, já na to kašlu. Druid, klerik, paladin, paladin. Jedeme heal team. Jo, finální damage nebude nic moc. Rytíři daj samozřejmě víc. Lučištník trpí tim samym čim v osmičce (čas na vzpamatování 0 a nepřerušovaná hadice šípů), ale já mám tuhle bandu nějak ráda.

A tentokrát bude druid elfka, ne goblin :-D. To znamená, že začne hru s MANOU :-D. Ou jee, gobliní druid.
Jméno: Elemir 21. 9. 2014, 19:21:49 delete
e-mail:
 
Já občas taktiku změním, ale většinou jen pokud mi hra neumožňuje hrát mojí klasiku. Jakmile hraju něco poprvé, tak prostě hledám analogii ke standardní družině. Vlastně tohle je i důvod, proč jsem některé "bezdružinové" hry dohrál třeba jen za jedno povolání ... vyjímkou byl snad jen Gothic a série TES (i když, zrovna TES ...).

V družině se dá dost nedostatků skrýt, ale jakmile na to mám jen jednu postavu, tak se experimentům docela bráním Na druhou stranu nejsem ani zvyklý nic moc pilovat, dokud všechno tak nějak jde, tak prostě nemám potřebu něco pilovat. A jsem si samozřejmě vědom, že si to kolikrát zbytečně stěžuju V tomhle už se asi nezměním.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 21. 9. 2014, 18:51:09 delete
e-mail:
 
To by mě právě nebavilo, i když účinnost je samozřejmě lepší u party mágů a kleriků, tak se mi víc líbí, když je družina variabilní "prásk-prásk" mi v družině stačí 2x, chci tam taky nějaký "říz-říz"

Sedmičku bych si zahrál teď znova snad jen kvůli dráčkovi, kterýho jsem nikdy neměl v batohu, ale to bych musel za zlouny a to se mi nelíbí.
Jméno: Yuyana 21. 9. 2014, 18:03:51 delete
e-mail:
 
Hehe, to jsem ráda, že nejsem sama :-D. Některý lidi hrajou hry různě, ale já prostě akorát piluju svou více méně stejnou metodu :-D. Měnim jí akorát když náhodou najdu něco funkčnějšího. A zrovna "střepina-spam" je asi nejefektivnější metoda na šestku.

V sedmičce alespoň trochu střídám povolání, i když "Chuck" je vždycky můj klerik. Jiná volba není.

Strašně se mi v šestce líbí, že kouzla způsobujou různý druhy zranění. Takže magie vody nedává zranění "magií vody", ale třeba kyselinou nebo chladem. Magie země dává magií a fyzickym zraněnim, černá má fyzický, kyselinu a magii, a tak dále (akorát ten oheň je takovej trapnej :-D). Mrzí mě, že to pak zrušili.
Jméno: sara98 21. 9. 2014, 17:38:24 delete
e-mail:
 
Tak tenhle problém mám u všeho, všechno hraju pokaždý stejně. Takže teď až dohraju klasicky osmičku (už mám skoro dělovou kouli a zítra mě mají pustit z nemocnice, tak to chci stihnout dohrát ), tak půjdu za 1 postavu a pak se uvidí. Chci zkusit MM1-5 a nebo něco z toho o čem tu píšete, to jsem ještě nehrála. Já kromě MM vlastně nikdy nic pořádnýho nehrála:/
Jméno: Yuyana 21. 9. 2014, 15:22:08 delete
e-mail:
 
No... Já mám u šestky problém... neni o čem psát :-D. Prostě vemu 3 mágy a klerika, nastavim střepinu, a prásk prásk prásk prásk! já to jinak nedovedu :-D.
Jméno: Elemir 21. 9. 2014, 14:52:24 delete
e-mail:
 
Jestli chceš, tak si na fórum analogicky nahoď Hrajeme Might and Magic VI, třeba se někdo přidá. WoX bude asi následovat, ale možná mezi tím dokončím ještě Gothic 3 + Forsaken Gods.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 21. 9. 2014, 14:30:20 delete
e-mail:
 
Jaj, já osmičku dohrál relativně nedávno a znova se mi do toho teď nechce, takže si jenom počtu o vašich počinech

Nedávno jsem ale nahodil šestku a zakysnul po prvním městě, tak pokud se najde pak někdo, kdo by si to chtěl zopakovat s šestým dílem nebo WoXem, tak se rád připojím, pokud to bude dovolovat čas.
Jméno: Yuyana 21. 9. 2014, 12:38:53 delete
e-mail:
 
Na ochranu před magií moc nekoukej, já to zkoušela :-D. Což o to, s minotaurem to asi půjde, ten má alespoň nějakej skill s magií těla... už nevim, jestli to byl troll, komu mizely hned po prvnim stunu? každopádně byly na prd :-p.
Jméno: Elemir 21. 9. 2014, 10:50:50 delete
e-mail:
 
Založil jsem na fóru téma Hrajeme Might and Magic VIII, tak jestli chcete, tak si tam ty příspěvky můžete překopírovat

Ochromení jsem zatím neřešil, ale jak tak koukám, tak Hůl bažin nebo svitky Ochrany před magií. Naštěstí času dost
Jméno: Yuyana 20. 9. 2014, 22:11:10 delete
e-mail:
 
Hlavně to chce nezapomenout sehnat si v průběhu hry něco na odolnost/imunitu proti paralíze. Takovej Herondaleův ztracený štít je fakt nejlepší kámoš. S minotaurem jsem vymlacela krystal pomocí Hole Bažiny a nebylo to legrační... :-p
Jméno: sara98 20. 9. 2014, 21:20:14 delete
e-mail:
 
No, né že bych nějak ráda rozehrávala víc her najednou, ale nalákali jste mě s tou jednou postavou a taky mě zajímaly ty svitky. Tak zkouším pro začátek rytíře
Ty svitky se fakt generujou náhodně, teď jsem to prošla 3x a byly pokaždý jinak...Mám GOG verzi.
Jméno: Yuyana 20. 9. 2014, 21:03:14 delete
e-mail:
 
Já si verzí nejsem jistá. Buď je to LEVEL, nebo torrent.

Každopádně... nikdy jsem neměla všechny svitky v těch čtyrech truhlách :-D. Standartně tam bejvá jeden. Hm. Když budu hrát někdy znova, zkusim tomu věnovat víc pozornosti. Dva jsou 100% na stejnejch místech, těma zbylejma dvouma si nejsem uplně 100% jistá, ale v těch čtyřech truhlách je fakt nemívám. Řekla bych, že jsou v chrámu a tam většinu truhel ani nevybírám, takže musej bejt tam, kde je pokaždý najdu :-D.
...
Dolaďuju formu, chystám se na Regnu. Level 45. Nacpala jsem nějaký body do obchodování a magií, a měla jsem je radši nacpat do luku, ale to už je teď jedno. Vybavení pěkný a akorát se mi resly sudy/podkovy a psten odolností (mívám tři, když jdu do roviny ohně :-D.)
Jméno: Elemir 20. 9. 2014, 19:51:46 delete
e-mail:
 
Skyrim mě včera ve výběru taky napadl, ale musel bych založit úplně novou postavu a hlavně od TES her bych si chtěl dát nějakou dobu oddych Takže zkusím to sólo v osmičce a pak nastane těžké rozhodování ... škoda, že neumím rozehrát více her najednou, já musím mít vždycky jen jednu (pokud tedy nepočítám občasné úniky do Unreal Tournament apod.).

Zvažuju, že bych na fóru zprovoznil téma pro společné hraní konkrétní hry, kde by se sešli zrovna ti, co jí právě hrají (vlastně nejen ti ). Pokud by byl zájem?

Edit: 4Yuyana ... mám verzi z GOG a opravdu jsem v těch truhlám měl jen 2 svitky. Další dva jsem našel v truhlách na pobřeží hlavního ostrova (jak to hlídají ti piráti).
Jméno: Adam23 20. 9. 2014, 19:42:47 delete
e-mail:
 
I vy osmičkáří
Já pobíhám jako vlkodlak ve Skyrimu
Jméno: Yuyana 20. 9. 2014, 16:19:05 delete
e-mail:
 
Já mám svitky na uzdravení furt v těch samejch truhlách, vždycky najdu všechny potřebný + jeden navíc.
.
Můj temnej elf je srandista, má vybušnej luk, a stále se střílí do vlastní řiti. Musim hrát v tahovym módu a dobře mířit :-D. Každopádně teď jedu pro Baltazarovo doupě, čímž získám neviditelnost, a s ní pak půjdu nakrást další artefakty/kvalitnějsí itemy. Nechce se mi zneužívat licha na očarování upíří zbraň, takže začátek je tvrdší, ale konec stojí s lučištníkem za to.

Na dálku už jsem značně smrtící, ale ty potvory mobky se stále snažej dostat ke mě :-D. Pořád ještě jsem ve fázi "měla jsem bejt rytíř" :-D.
Jméno: Elemir 20. 9. 2014, 15:46:20 delete
e-mail:
 
Mým šampiónem se stal nakonec minotaur Moven. Začátek opravdu zábava, když si prakticky nic nemůže zlepšit (vyjma Posilování), ale jakmile jsem se dostal z ostrova, tak vypadá jeho budoucnost mnohem růžověji. Na levelu 8 jsem na tom prakticky lépe, než-li Thanys k najmutí (level 15). Body jsem se dostal až na možnost zvolit mistra v Posilování, akorát chybí dostatečná odolnost. Celkem mě překvapilo, jak rychle postava leveluje.

Hnedle jsem si taky našel chybu se svitky Uzdravení v návodu, protože se generují náhodně v různých truhlách, takže na prvním ostrůvku hráč nemusí najít hnedle zbylé 3. Další věcí je právě absence doplňujících podmínek u dovedností, tedy že např. na mistrovství v Posilování je zároveň potřeba 50 bodů v Odolnosti. Tedy podobná tabulka jako je u kapitolky Povolání postav v šestce.