Dilema dilema dilema. Jaký povolání na sedmičku? Můj klerik Lucky má svý místo jistý, to je bez debat. Vždycky mám takovou chuť omezit elementární magii, ale nechce se mi chodit pěšky... chhhh, já na to kašlu. Druid, klerik, paladin, paladin. Jedeme heal team. Jo, finální damage nebude nic moc. Rytíři daj samozřejmě víc. Lučištník trpí tim samym čim v osmičce (čas na vzpamatování 0 a nepřerušovaná hadice šípů), ale já mám tuhle bandu nějak ráda.
A tentokrát bude druid elfka, ne goblin :-D. To znamená, že začne hru s MANOU :-D. Ou jee, gobliní druid. |