Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 3. 10. 2014, 22:56:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na GOG opět běží víkendová akce a opět jsou v nabídce i tituly Might and Magic a Heroes.
Před pár dny jsem uvažoval, jak se postavit k dalšímu Kickstarterovskému projektu, který nedávno vyšel. Jedná se o Wasteland 2, k dispozici je totiž v našich končinách i krabicová verze za poměrně slušnou cenu (Ranger edice). Děkovat za to lze našim polským sousedům, byť to sebou nese i jistou mixáž v obsahu - mapa má prý polské popisky, manuál je česky a artbook je anglicky. Nejspíše to asi nakonec koupím, přeci jen už jen ta snaha vydávat krabicové balení je mi sympatická. Navíc jsem na Alze našel opravdu nízkou cenu + je tam možnost rovnou sehnat datadisk k Dragon Age. Když jsem zmínil ty Poláky, při hledání recenzí a spol. jsem se dozvěděl, že Ubisoft teď převedl hlavní centrálu pro střední Evropu právě tam. To, že patříme do samostatného regionu se slováky a maďary, bylo jasné už dříve, teď to akorát bude asi formálnější. Průšvih je ovšem jinde, Ubisoft po vzoru EA zvažuje, že omezí lokalizace her a čeština nejspíše z budoucích titulů vypadne. A když jsem už byl u těch recenzí a zmínil tu Alzu, tak jsem narazil na další zajímavou hru - Middle-Earth: Shadow of Mordor. Hardwarově jsem někde na minimu, tak jsem se na Alze poohlédl, zda-li si nenadělit nějaký ten dáreček. Shodou okolností jsem pak našel oznámení o vývoji DirectX 12, který by měl díky nové koncepci výrazně ulehčit výpočty a umožnit lepší programování pro konkrétní hardware. V praxi to znamená, že s nasazením DirectX bude role procesoru výrazně nižší. Těžko říci, jak se k tomu v současné chvíli postavit - čekat, koupit novou kartu nebo provést větší upgrade. Každopádně Windows XP už jsou ze hry dávno (max. DX9) a tentokráte vypadnou asi už i Windows 7. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 26. 9. 2014, 22:35:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mravenečníci jsou naprosto úžasný.
Ne, žádná pointa. Jen mám potřebu to někomu sdělit :-p. |
|||