Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Ivo 9. 10. 2014, 19:21:55 delete
e-mail:
 
Podmínky jsou dvě:

1) Hru si musíte přiřadit do své knihovny v rámci digitální distribuce Origin. Stránka akce je zde.

2) Musíte to stihnout do 14. října.
Jméno: Ivo 9. 10. 2014, 19:20:43 delete
e-mail:
 
Vyšel článek dává se hra zdarma - Dragon Age: Origins do 14 října - http://bonusweb.idnes.cz/dragon-age-origins-zdarma ...
Jméno: Elemir 9. 10. 2014, 07:05:58 delete
e-mail:
 
King´s Bounty hraje manželka (Warrior of the North, co byl u LEVELu). Barvičkovitý je to dost, dokonce je na tom poznat ten ruský motiv v grafice, ale není to špatné. Principielně to asi vychází z původních King´s Bounty od NWC, ale nemohu posoudit, neb jsem je ještě ani nerozehrál Je to dost kecací a má to limity na počet jednotek aktivních v bitvě. Krom toho si volíš ze tří typů hrdinů a každý z nich má svůj strom dovedností. Jak psal flash, je potřeba to vyzkoušet, určitě to každému nesedne.

Herkules měl tuším Iolaiose (jolájos), či jak to bylo, jj bloňdák. Ale nebyl s ním vždy, to Gabriela je s Xenou skoro pořád. Akorát mě ještě napadlo, že Xenu je možno zahlédnout i v prostředí Might and Magic. Pokud si vzpomínáte, existuje plakát s Legendami hry, kde je jedna z ženských postav Xeně velmi podobná (viz např. obrázek, někde ho tu taky mám, ale netuším teď zrovna kde).
Jméno: Půlskřet Cooldžej 8. 10. 2014, 21:50:27 delete
e-mail:
 
Jop, dík za info. Toho re-postu si nevšímejte asi jsem zmáčkl refresh a poslal to znovu nebo co.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 8. 10. 2014, 21:48:10 delete
e-mail:
 
Máte někdo zkušenosti s Kings bounty? Slyšel jsem, že je to prý lepší než MM:H5 a dál. Ovšem herní videa mě zrovna nepřesvědčily, připadalo mi to nějak moc blikací a barvičkový na moje gusto...
Jméno: flash 8. 10. 2014, 21:39:09 delete
e-mail:
 
ta herecka co hraje Xenu (Lucy Lawless, myslim)
dabuje hlavni zenskou postavu (Liara) ve hre Hunted: Demon Forge od Briana Farga (Wasteland 2).ta hra je docela fajn, i když je spis akcni s rpg prvky, ale ma krasne udelane dungeony
Jméno: JCMurphy 8. 10. 2014, 21:32:10 delete
e-mail:
 
Xena měla Gabrielu a Herkules měl Jásona, nebo tak nějak.. blonďák to byl, ale už je to straaaaaaaaaašně dávno co jsem to viděl

Kings bounty hrál kdysi brácha a vůbec se mi to nelíbilo... je to taková divná "parodie"? ale záleží na vkusu
Jméno: flash 8. 10. 2014, 21:29:35 delete
e-mail:
 
pulskret - jo ja to hral, podobne s Homam to urcite je, a podle me krapet zabavnejsi. Ale je to cele takove trochu ujete oproti Homam které jsou celkem vazne pojate.ja osobne jsme nikdy Homam nedokazal hrat delší dobu, Kings Bounty me bavilo dost dlouho.Ale tohle je proste individualni, proste to zkus, pokud vim třeba první dil KB se da sehnat za par korun.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 8. 10. 2014, 21:13:15 delete
e-mail:
 
Máte někdo zkušenosti s Kings bounty? Slyšel jsem, že je to prý lepší než MM:H5 a dál. Ovšem herní videa mě zrovna nepřesvědčily, připadalo mi to nějak moc blikací a barvičkový na moje gusto...
Jméno: Elemir 8. 10. 2014, 17:36:03 delete
e-mail:
 
4Yuyana: Tak nepočítám, že by to byly nějak dlouhé hry, navíc takhle předem neodhadnu, co z toho opravdu dohraju a na co přijde ten správný čas později Do Vánoc bych si ovšem vystačit mohl. Příští rok pak najedu zpět na resty a s tím si určitě vystačím až do Witchera 3.

Xena ... koukal jsem na přehled filmů/seriálů, kde hrála a vybavuju si jí snad jen z nějaké scény, kde jsem jí docela i poznal, jinak ani náhodou.

Co jsem slyšel, tak Shadows of Mordor má taky něco kolem 50 GB. Pokud by to mělo jít na DVD, tak už je to dneska taky nepředstavitelné a BD by to nejspíše prodražily. Lepší už to s velikostí her asi nebude.
Jméno: Yuyana 8. 10. 2014, 17:11:15 delete
e-mail:
 
Já nevim, viděl jsem jí snad se všema barvama, který lidi můžou mít :-D. Prostě ráda střídá barvičky :-D. Každopádně se světlejma vlasama to vůbec neni ona .
Jméno: Adam23 8. 10. 2014, 17:00:43 delete
e-mail:
 
V Battlestar Galactica hraje jednu Cylonku a má svý asi přirozený vlasy
Vůbec jsem ji nemoh poznat.
Jméno: flash 8. 10. 2014, 16:33:58 delete
e-mail:
 
zítra vyjde Final fantasy 13 na PC, pro me maly svatek, i dkyz jsme ji uz hral na konzoli. Ale největší zajimavost je, ze hra vyžaduje 60 GB mista na disku nekteri lide se slabsim pripojenim to budou stahovat ze steamu několik dnu..
PS: Xenu mam taky rad
Jméno: Yuyana 8. 10. 2014, 16:16:23 delete
e-mail:
 
Poslyš, ty to hraní snad děláš profesionálně :-D.
Jméno: Elemir 8. 10. 2014, 15:55:53 delete
e-mail:
 
Ares byl sympaťák, toho si ze seriálu vybavuju narozdíl od ostatních božstev (tedy vyjma Hery a Dia z Hercula) docela zřetelně. Jinak mě toho tolik v paměti kupodivu neutkvělo.

DA předobjednávku zvažuju, ale už tu mám k dispozici i Legend of Grimrock II a pak běží to další. Je těžké si vybrat. Shadows of Mordor jsem nakonec vyškrtl, neb je to jen mlátička se slabým příběhem a bojový systém taky zrovna žádná sláva. V pátek by měla dorazit krabička s Wastelands 2, tak uvidím podle toho. Zkusím dojet k víkendu to sólo v MM8, pak rozjedu Wasteland 2 a pokud to bude vycházet, tak DA ještě pouvažuju. Hrál bych to v podstatě od konce, protože oba předchozí díly DA taky ještě za sebou nemám. LoG 2 počká, beztak jsem taktéž ještě nedohrál ani jedničku. Ale jinak konec roku vypadá docela slušně, tolik jsem toho nečekal.
Jméno: Yuyana 8. 10. 2014, 15:40:31 delete
e-mail:
 
Co se týče krasavců... tak před pár dny jsem málem padla pod stůl, když ukazovali DA tvorbu postav :-D. Neni nad to udělat drsňáka chlapa se strništěm a jizvama a pak na něm ukazovat make-up :-D. Samozřejmě je v pořádku, že to hra umožňuje, určitě si s tim taky vyhraju :-D, ale ten jejich výsledek... heh.
...
Ares vypadá velmi slušně. Ou je. Moje oblíbený božstvo :-D.
Jméno: Elemir 8. 10. 2014, 10:39:51 delete
e-mail:
 
Dneska jsem taky hledal různé novinky a krom info o DA jsem opět dostal i porci info o Kingdom Come (KC) ... teda info, zas pár grafů, kdo a odkud přispěl, kolik přispěl a jak to slováci ignorujou ... přesně info, které jsem jako hráč prostě potřeboval vědět Geralt sice není žádný krasavec, ale alespoň vím do čeho jdu KC nejspíš začnu zvesela ignorovat. Jakmile se kolem hry začnou vyrojovat podobné "postřehy" a začnou se rojit různá velkohubá prohlášení, tak je to v pytli.

Gabriela je dobrá, s tím musím souhlasit. Tohle Hercules nemá U Battlestar Galactica jsem viděl asi jen 2 díly, takže vůbec netuším.
Jméno: Yuyana 7. 10. 2014, 19:13:31 delete
e-mail:
 
A Gabriela je ok, to uznávám :-D.

(Co na Xeně překvapilo mě je, že je to ve skutečnosti Zína :-D. Trvalo mi, než jsem si zvykla.)
Jméno: Yuyana 7. 10. 2014, 19:11:19 delete
e-mail:
 
Xena si hlavně může udělat jakou barvu chce :-D. To je v dnešní době normální :-p. Každopádně s tmavejma vlasama tak nějak vyniká líp.
Jméno: Adam23 7. 10. 2014, 19:07:07 delete
e-mail:
 
Jo a až když jsem viděl Battlestar Galactica, jsem zjistil, že "Xena" ve skutečnosti není černovlasá D