Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ivo | 9. 10. 2014, 19:21:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Podmínky jsou dvě:
1) Hru si musíte přiřadit do své knihovny v rámci digitální distribuce Origin. Stránka akce je zde. 2) Musíte to stihnout do 14. října. |
|||
| Jméno: | Ivo | 9. 10. 2014, 19:20:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vyšel článek dává se hra zdarma - Dragon Age: Origins do 14 října - http://bonusweb.idnes.cz/dragon-age-origins-zdarma ... |
|||
| Jméno: | Elemir | 9. 10. 2014, 07:05:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
King´s Bounty hraje manželka (Warrior of the North, co byl u LEVELu). Barvičkovitý je to dost, dokonce je na tom poznat ten ruský motiv v grafice, ale není to špatné. Principielně to asi vychází z původních King´s Bounty od NWC, ale nemohu posoudit, neb jsem je ještě ani nerozehrál Je to dost kecací a má to limity na počet jednotek aktivních v bitvě. Krom toho si volíš ze tří typů hrdinů a každý z nich má svůj strom dovedností. Jak psal flash, je potřeba to vyzkoušet, určitě to každému nesedne.
Herkules měl tuším Iolaiose (jolájos), či jak to bylo, jj bloňdák. Ale nebyl s ním vždy, to Gabriela je s Xenou skoro pořád. Akorát mě ještě napadlo, že Xenu je možno zahlédnout i v prostředí Might and Magic. Pokud si vzpomínáte, existuje plakát s Legendami hry, kde je jedna z ženských postav Xeně velmi podobná (viz např. obrázek, někde ho tu taky mám, ale netuším teď zrovna kde). |
|||
| Jméno: | Půlskřet Cooldžej | 8. 10. 2014, 21:50:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jop, dík za info. Toho re-postu si nevšímejte asi jsem zmáčkl refresh a poslal to znovu nebo co. | |||
| Jméno: | Adam23 | 8. 10. 2014, 17:00:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
V Battlestar Galactica hraje jednu Cylonku a má svý asi přirozený vlasy
Vůbec jsem ji nemoh poznat. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 7. 10. 2014, 19:13:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A Gabriela je ok, to uznávám :-D.
(Co na Xeně překvapilo mě je, že je to ve skutečnosti Zína :-D. Trvalo mi, než jsem si zvykla.) |
|||
| Jméno: | Yuyana | 7. 10. 2014, 19:11:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Xena si hlavně může udělat jakou barvu chce :-D. To je v dnešní době normální :-p. Každopádně s tmavejma vlasama tak nějak vyniká líp. | |||
| Jméno: | Adam23 | 7. 10. 2014, 19:07:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jo a až když jsem viděl Battlestar Galactica, jsem zjistil, že "Xena" ve skutečnosti není černovlasá D |
|||