Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 16. 10. 2014, 23:59:27 delete
e-mail:
 
Já ani nevím o čem se tu pořád mluví sice mám ten novej noťas, jenže škola je peklo po tom roce... no prokládám to tím Titan questem a skladuju si fialový věcičky a setovky
Jméno: Yuyana 16. 10. 2014, 22:47:49 delete
e-mail:
 
No, a já se nepřidám :-D. Zase černá ovce :-p.

Jinak, slyšela jsem, že Geralt má velmi blízkej vztah ke svejm kalhotám a NIKDY si je nesundavá... :-D Kchm kchm. Co je na tom pravdy?
Jméno: sara98 16. 10. 2014, 22:15:59 delete
e-mail:
 
Tak já se taky přidám k LoG2 - MM8 je super, jenže já mám chuť zkusit něco novýho. No a ten Legend of Grimrock 2 vůbec nevypadá špatně, tak jsem ho zakoupila ... a zatím dobrý, včetně angličtiny, což teda čumim Na pohyb si pomalu zvykám, jsem teprve kousek za tím krystalem jak ukládá hru, tam jak je ta loď a myslím, že mě čeká spousta zábavy a nejeden zákys
Jméno: flash 16. 10. 2014, 17:27:22 delete
e-mail:
 
me osobne, prijde G2 hezci nez MMX, aspoň co se třeba detailnosti textur tyce. Jednicka mela zotaveni zbrani také, ale ja ji nedohral do konce, skončil jsme nekde v predposlednim patre, nejak me to tam prestalo bavit, prislo mi to pak uz dost fadni a takove trochu o nicem.uvidim co ta dvojka, ty venkovni prostory by tomu mohly dodat něco ce me v jednicce chybelo.
Jméno: Elemir 15. 10. 2014, 23:13:13 delete
e-mail:
 
Před hoďkou jsem dokončil první procházku v Legend of Grimrock 2, zastavil mě až první boss, od kterého jsem dostal nakládačku Nakonec je to naprosto plynulé, jak venku, tak i v dungeonech. Free movement se nekoná, pohyb je stále po čtvercích, realtime souboje taky zůstaly a co mě nejvíce potěšilo? Zbraně mají analog faktoru zotavení Netuším, jestli to bylo už i u jedničky, tam jsem se snad k boji ani nedostal, ale tady už jsem si zabojoval docela dost.

Vzal jsem standardní (přednastavenou) partu a až k bossovi se ani o nic nezajímal. Hra je dost intuitivní, byť počáteční puzzle asi nelze brát za bernou minci. Vyplatí se prohlížet kde co, už jen kvůli skrytým tlačítkům. Ovšem teď už bych se asi měl s postavami a systémem seznámit, abych začal ty postavy používat "správně". Na počátku jsem zvažoval, že bych vypnul automapu a zkusil si to kreslit, ale nakonec jsem se k tomuto kroku neodhodlal Nastavit toho lze totiž na počátku opravdu dost a výrazně tak změnit obtížnost ... možná někdy časem.

Grafika je milá a asi i nenáročná. Zarazila mě jen jedna věc. Úvodní pláž mi hodně připomněla pláž za Sorpigalem v MMX. Podobný typ skály, nasvícení apod. Skoro bych si myslel, že LoG 2 běží na Unity3D. Nejspíše založím samostatný thread na fóru.
Jméno: Yuyana 15. 10. 2014, 21:20:32 delete
e-mail:
 
EA nelení, hm? :-p Ta hra měla bejt už venku, jsou pěkně pozadu :-D.

Osobně jsem ráda, že jsem hrála DA dvojku jako první, jednička... řekněme že nechápu kritiku dvojky a chválu na jedničku :-D. Dvojka měla k dokonalosti daleko, ale u jedničky jsem skřípala zubama jako u málo čeho. Dohrála jsem to jednou a už nikdy.
.
Jo, den blbec, kdo by ho neznal... Soucítim s tebou.
Jméno: Elemir 15. 10. 2014, 12:17:40 delete
e-mail:
 
Jinak dneska mám opravdu perfektní den. Šel jsem zařizovat úvěr, přičemž jsem zjistil, že mám propadlý řidičák ... naštěstí jsem stihl úřední den, ovšem 200 za foto + 500 za zrychlené řízení do 5-ti dnů ... celou dobu prší a při výjezdu z parkovacího boxu jsem se málem srazil s projíždějícím autem ... do toho všeho jsem zjistil, že free DA Origin byl jen do včera (placku naštěstí mám) ... dneska už se z domova ani nehnu

To je prostě klasický den po nočních směnách, když pak místo spaní zařizuju všechno možný. Letos to léto uteklo nějak moc rychle, v tomhle počasí nemá smysl jít cokoliv dělat.
Jméno: Elemir 15. 10. 2014, 07:09:51 delete
e-mail:
 
Mno, něco asi ušetřím , ale nakonec jsem LoG 2 předobjednal. Dneska to má vyjít, tak si kdyžtak rovnou i vynadám

Edit: Poledne a stále nic ... něco bych docela rád rozehrál, tak teď nevím, zda-li čekat, nebo vyštrachat něco jiného :) Mezitím jsem viděl nový trailer na DAI. EA nelení, asi teď začne o hře dávat vědet čím dál častěji. Řekl bych, že té hře sami věří, takže po té předchozí kritice tohle asi bude opravdu stát za to. Myslel jsem, že stihnu odehrát jedničku i s datadiskem, ale jako na potvoru se objednávka zasekla. Holt to tedy vemu stejně jako LoG 2 pozpátku :)
Jméno: Yuyana 15. 10. 2014, 04:36:30 delete
e-mail:
 
Sakra to je absurdní... Hraju DA2 za rogunu... Když jsem to hrála poprvé, tak jsem se na to vykašlala, protože jsem měla pocit, že ta roguna stále jen umírá. Teď to hraju zas a jedu jak parní válec, normálně jsem chvíli myslela, že to mám nastavený na lehčí obtížnost... ale ne, je tam hard. Půlku času tankuju a druhou půlku už je všechno mrtvý...

A další trailer na DAI, sakra, Dorian vypadá fakt dobře. Co se sakra stalo? Jasně si vzpomínám, že jsem vyděšeně zavřela prohlížeč, když jsem ho viděla poprvé.
Jméno: Yuyana 15. 10. 2014, 00:08:07 delete
e-mail:
 
No, alespoň ušetříš :-D.
Jméno: Elemir 14. 10. 2014, 20:07:41 delete
e-mail:
 
Dneska jsem zkoukl hardwarové požadavky a nějaké ukázky z PC verze hry a přišlo mi to o něco přehlednější. K tomu jsem si přečetl recenzi na Legend of Grimrock 2 a postesknutí nad špatnou optimalizací hry v exteriérech. Zatímco u DAI jsem čekal, že to na notebooku nespustím u toho druhého moc ne, takže si zatím sponzoring LoG 2 rozmyslím. Nakonec se mi tedy výběr směrem do vánoc začíná zužovat (u Tormentu jsem přehlídl rok, on je release až na Vánoce 2015).
Jméno: Yuyana 14. 10. 2014, 18:15:28 delete
e-mail:
 
No, romance máme (zvlášť pokud je člověk elfka...) a hra má varování kvůli nahotě, takže hádám, že nějakou tu kůži uvidíme :-D. Nicméně postavy jsou hezky zahalený od hlavy k patě a vypadaj velmi soudně, co se oblečení do boje týče.

Osobně si na ty slíkací/romantický scény nijak nepotrpim, připadá mi to takový... trapný? :-D Počítačovej sex... uff.

Strašně se mi líbí novej přístup k mágům. Když se člověk podívá, co má na sobě mág/inkvizitor, nebo Solas a Dorian, tak to je sakra uplně něco jinýho, než klasickej župan, kterej mágům nutěj v jinejch hrách :-D. Nebo v předchozích dílech DA :-D. Fakt, asi budu mág.
Jméno: Elemir 14. 10. 2014, 10:38:23 delete
e-mail:
 
Když si vzpomenu, jaké postavičky máme k dispozici v Baldurech ... Všelijaké to úsporné oblečení ve fantasy mi čím dál tím více přijde jako obyčejné lákadlo pro nové hráče. Já bych naopak uvítal zahalenější postavy, větší možnosti romancí a tam ať si pak klidně ukazujou, co chtějí Ve Witcherovi tohle funguje docela dobře Ale zas když se podívám v létě na oblečení náctiletých apod., tak celkem tomuhle trendu rozumím. Ono i tohle za chvilku nebude mít čím překvapit. Večer schválně na BW fórum kouknu, ať jsem v obraze.

Nedávno jsem někde zahlídl fotky z večerního tahu Pamely Anderson a v článku byla vtipná poznámka, že tohle zabíralo někdy v době Pobřežní hlídky, kdy byla jednou z mála známých silikonek a pro všechny tohle byla vlastně novinka. Dneska už to ovšem nemá šanci oslovit. Je fakt, že je to obecně vidět i na bulváru, jaké "celebrity" teď frčí. No, herní průmysl je v tomhle naštěstí pozadu ...

Je také pravdou, že dnešní zobrazovací možnosti enginů jsou už taky někde jinde. Takže to beru spíše jako módní trend, který jednou nejspíše pomine. Tedy, za mě kroužkové bikiny ne
Jméno: Yuyana 14. 10. 2014, 00:12:33 delete
e-mail:
 
Já nevim, lidi jsou na mě příliž komplikovaný. Politika, a pocity nadřazenosti kvůli nelogickejm věcem :-D.

No právě žádný kroužkový bikiny nejsou, tak nevim :-D. Já to nejsem, kdo za ně lobuje na oficiálnim fóru :-D.
Jméno: Elemir 13. 10. 2014, 23:26:44 delete
e-mail:
 
Je to jednoduché a důvod byl vidět už u volby prezidenta, který si "vysokou" účast a počet hlasů vysvětlil jako silný mandát s možnostmi nad rámec obvyklých kompetencí. Možná by se naši politici docela divili, kdyby přišlo 100%, protože by ta parlamentní mapa asi vypadala zcela jinak

Politika není složitá, složitou jí dělají jen sami politici. Není to vlastně ani tak dlouho, co do úřadu ministryně pro místní rozvoj přišla "úřednice". Ihned jí bylo vyčítáno, že se nejedná o političku, ale opravdu jen pouhou úřednici a ještě s úzkým záběrem. Shodou okolností jsem o nějaký ten týden předtím zažil obchodní vyjednávání, kde na jedné straně seděl obchoďák zákazníka a na straně druhé obchoďák a technolog výrobce. Technolog se snažil obchoďákovi protistrany vysvětlit veškeré podrobnosti a navrhoval opravdu rozumné řešení. Jemu se pár věcí nelíbilo a tak se do toho vložil obchoďák výrobce, který přišel s klasikým handlem tady vyhovíme, ale vy zas vyjdete vstříc tady a tamhle ... bez ohledu na to, zda-li je to z pohledu technologie rozumné nebo splnitelné.

Kdyby proti sobě seděli na obou stranách technologové, bylo by jednání kratší a ke spokojenosti obou stran. A podobné je to i v politice. Paní ministryně tu zastupuje technologa, politici pak obchoďáky. Proto máme zákony jednu perlu vedle druhé apod. Ona nemá v podstatě moc velkou šanci se s nima dohodnout.

Kroužkové bikiny? Snad to má alespoň vycpávky?
Jméno: Yuyana 13. 10. 2014, 03:32:24 delete
e-mail:
 
Já nechápu, proč má někdo pocit, že je tragédie, že lidi nejdou k volbám. Každýho baví něco jinýho :-D. Jsou jako ty děcka, co musej mít ve hře co největší čísla :-D.

Oh, BW fórum. Ta zuřivá válka mezi zastáncema kroužkovejch bikin a zastáncema normálních zbrojí :-D. + samozřejmě neméně zuřivá válka kolem romancovatelnejch postav... :-D. Lidi jsou šílený. Tak snad jednoho drapnu a jdu, ne :-D. Chh, oni toho nadělaj.

Hlídm psy, tak se trochu nudim. Nesmim se moc hejbat, abych je nerušila. Musim "spát" s nima, protože jsou tak zvyklí. Jinak mi tu bude Ájenka courat po bytě a hrabat v posteli a dělat scény.

Ona je strašně pořádkumilovná. Prostě večerka, nahnat někoho do postele a spát :-D. Ona je moc hodná a jinak nás neterorizuje, ale má ráda svůj pořádek .
Jméno: JCMurphy 12. 10. 2014, 11:00:37 delete
e-mail:
 
musím souhlasit... když politiku celej život nesleduju (a ani to v plánu nemám) tak proč mám nějaký volební právo!? ať se pak nikdo nevidí, že když volí nějakejch 40% lidí, tak je to vlastně dost dobrej výkon
Jméno: flash 12. 10. 2014, 10:54:13 delete
e-mail:
 
Tak pokud vim k volbam nesla vic jak pulka naroda, coz dost vypovida.Nakonec se stejne ukaze ze ten koho zvolily je zlodej, uplatkar nebo neco takového. Hmm..aspoň konecne zmizi z ulic ty otravny poutace a reklamy, bylo to strasny, všude nejaky otekly ksichty a spousta slibu..
Jméno: Adam23 12. 10. 2014, 10:18:24 delete
e-mail:
 
Já volím, už jen proto, abych pak mohl nadávat i na někoho jinýho než na sebe
Každopádně ta tragédka, co bude primátorkou Prahy, to je teda materiál :((
Jméno: Yuyana 12. 10. 2014, 00:16:59 delete
e-mail:
 
Osobně si myslim, že lidi nemaj mít volební právo :-D. Většina nerozumí politice, natož aby měli představu, jaký rozhodnutí je dobrý pro stát... Připadá mi to takový zbytečný. Preferuju takovej ten způsob, kdy se prostě občas lidi naštvou a vyhoděj nejakýho horšího panovníka z okna :-D. Kchm kchm. Prostě jsem nevolila, jako ostatně normálně.

Teď zrovna likviduju plíseň na zdi. Jak jsme stále obložený řemeslníkama a zelenejma sítěma a je vlhko, tak se jí daří. Teď dostala pár litrů sava, takže se jí bude dařit zas o něco míň. Akorát já teď nesmim do svýho pokoje :-D.