Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 24. 10. 2014, 14:31:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Víš že objednávat od Alzy je hřích. Tyhle mimozemšťany je lepší nepodporovat, jsou strašně vlezlí. | |||
| Jméno: | Elemir | 21. 10. 2014, 08:37:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 2Rengo: Zkus si pročíst diskusi na Battlenetu, viz Warcraft 2 on Windows 8. Možná ti to pomůže, mě Warcraft víceméně minul.
Předobjednávek jsem už taky pár udělal a něco se taky zrovna nevydařilo, ale pokud je to částka do 1400,- tak nad tím většinou mávnu rukou a předobjednám. Vždycky to samozřejmě doprovází obavy o obsah, délku hraní apod. Přeci jen hry se v tomto ohledu hodně změnily, takže to hraje taky svou roli. U DAI mám ještě čas na rozhodnutí. Shadows of Mordor jsem taky dost zvažoval a jsem rád, že jsem to nakonec nekoupil, byť to bylo za nějakých 850,- |
|||
| Jméno: | rengo | 20. 10. 2014, 11:28:06 | ![]() |
| e-mail: | matrasvojtech(z)gmail(tečka)com | ||
| Zdravím, nevíte jak pustit Warcraft 2 pod windows 8 64 bit? | |||
| Jméno: | Yuyana | 19. 10. 2014, 21:41:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No právě! Hráč začne čekat zradu v každý temný chodbě... ale většinou tam nic nebude :-D. Ta atmosféra zbytečnýho strachu bude dokonalá :-p. | |||
| Jméno: | Elemir | 19. 10. 2014, 20:28:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dneska už jsou ty možnosti úplně jinde, ale to co nastínil StriderCZ má svoje kouzlo. Dává to dost velkou volnost vývojářům a zapojuje víc představivost.
Vzpomínám si na nějaké vyjádření Gena Roddenberryho, když začali po neúspěchu na původní sérii Star Treku pracovat na jeho animovaném pokračování. Zmínil, že jim to dalo takovou volnost, že se mohli pustit i do témat, která by tehdy nebyla vzhledem k filmové technice ani možná. Louže kyseliny by šla ukrýt do tmavé chodby, ale od té chvíle začneš podobnou zradu čekat u každé tmavé chodby. Podle mě tohle nakonec nahradily neviditelné pasti. Je něco jiného, když napochoduješ někam, kam vidíš a když stoupneš na čtverec, o kterém nevíš nic, protože zobrazovací možnosti hry jsou "mizerné". Určitě by se teď dalo vytahovat různé pro a proti, možná by to bylo zajímavé téma k sepsání pro Stridera (?)
Pro mě už jsou některé věci opravdu hardcore a hlavně, mě zlatá éra dungeonů minula. Legend of Grimrock tak beru jako moderní úvod a způsob, jak se pomalu adaptovat a postupně se zkoušet vracet ke starým kouskům. WoX jsem sice hezky rozehrál, ale WoX už je přeci jen přívětivější k hráči
Edit: Mimochodem, na games.cz vyšla recenze, resp. spíše kritika na Wasteland 2 (viz Wasteland 2 - recenze. Původně jsem myslel, že to asi číst ani nebudu, ovšem je to zajímavé a docela odvaha od autora. Určitě mě to neodradí, ale docela hezký byl dneska nezávislý komentář mého kolegy (fanouška Falloutu), který o ní ani nevěděl. Občas měl podobné myšlenky :) |
|||