Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 24. 10. 2014, 14:31:59 delete
e-mail:
 
Víš že objednávat od Alzy je hřích. Tyhle mimozemšťany je lepší nepodporovat, jsou strašně vlezlí.
Jméno: Elemir 23. 10. 2014, 19:32:31 delete
e-mail:
 
Jak tak čtu ty příspěvky k Titan Questu, tak si vždycky vybavím Diablo. Koukl jsem na starší recenze a opravdu jo Matně jsem si pamatoval, že to tenkrát bylo i jako duchovní nástupce Diabla prezentováno, což se mi hned potvrdilo. Tuhle skupinu her jsem zatím úspěšně odsunul, pořád tu mám rozehraný Sacred, kde si na vlastní postup dobře vzpomínám, ale už nemám vůli se k tomu navrátit Když to vemu, tak za tenhle rok jsem nakonec celkem nic moc neodehrál. Ale objednávka z Alzy už je na cestě, tak třeba na jedničku DA ještě letos dojde

V noci jsem si krátil čas HoMM 3 a mapou Carpe Diem, LoG 1 mi na notebook nejde kvůli Intel grafice, čímž jsem právě narazil na nečekaný limit notebooku. Holt sice krokovací dungeon, ale zabalený v moderní technologii.
Jméno: Yuyana 23. 10. 2014, 01:06:26 delete
e-mail:
 
Dělala. Jsem. V. DA2. Quest. Pro. Merril. Já jí tak nesnášim... Je to tak uvolňující to mít hotový a mít od ní pokoj... Svět je najednou tak krásnej. Samozřejmě by bylo lepší na ní kašlat a ty questy pro ní nedělat, ale... expy nesmrděj :-D.
Jméno: JCMurphy 22. 10. 2014, 21:52:30 delete
e-mail:
 
Tak jsem ty skilly celý překopal... vlky jsem zrušil a s těma cca 45 bodama jsem doplnil magii přírody na 32, namaxoval si to rušení cooldownu + resisty z aury a namaxoval call of the hunt i s tou druhou věcí a síť... mnohem efektivnější než vlci akorát holt budu muset kupovat lahvičky na manu
Jméno: JCMurphy 22. 10. 2014, 12:41:43 delete
e-mail:
 
Tak jsem včera večer dokončil titan quest na druhou obtížnost.. teď už jenom ta nejtěžší mám necelejch 5k životů a dmg slušnej, ale ti vlci... moc nepomáhají, jenom dorážejí ty polomrtvý... mám aktivovanýho v magii přírody jejnom tu auru na životy a vlky (no ok, tu jejich útočnou schopnost nemám namaxovanou, ale stejně...) kdybych si dal lovectví s vražednictvím, tak by to bylo asi mnohem lepší... vlci stejně přežijou velký kulový proti bossům a jako živej štít jsou taky naprd, protože si jich nikdo nevšímá

a ještě jsem teď hrál Heroes online, mám 16. level a jsem zrovna ve třetí kapitole v poušti, musím porazit tu matku namtaru, ale na to chci 17. level abych měl slot na jednotky navíc.. a teď mám dotaz... neexistuje nějakej efektivnější způsob jak sehnat suroviny, než jenom vybírat doly a sbírat na mapě? protože 15-30 dřeva za jeden boj je vskutku slabota
Jméno: Elemir 21. 10. 2014, 08:37:41 delete
e-mail:
 
2Rengo: Zkus si pročíst diskusi na Battlenetu, viz Warcraft 2 on Windows 8. Možná ti to pomůže, mě Warcraft víceméně minul.

Předobjednávek jsem už taky pár udělal a něco se taky zrovna nevydařilo, ale pokud je to částka do 1400,- tak nad tím většinou mávnu rukou a předobjednám. Vždycky to samozřejmě doprovází obavy o obsah, délku hraní apod. Přeci jen hry se v tomto ohledu hodně změnily, takže to hraje taky svou roli. U DAI mám ještě čas na rozhodnutí. Shadows of Mordor jsem taky dost zvažoval a jsem rád, že jsem to nakonec nekoupil, byť to bylo za nějakých 850,-
Jméno: Yuyana 21. 10. 2014, 00:58:45 delete
e-mail:
 
Hehe. Tak jseem si vždycky říkala, že mám ve wowku jen 30fps. Už jsem na to přišla. Musim spustit DA2 na maximální detaily a vysoký rozlišení a pak spustit to wowko 2x. To mi dá 60fps. Ne že bych v tom viděla rozdíl. Jen mě zajímalo, proč mám 30 :-D.
Jméno: Yuyana 20. 10. 2014, 23:03:35 delete
e-mail:
 
Mě nehryže nic, pochybuju, že to může bejt horší než Origins... Akorát se mi nelíbí pronásledování ubohejch neagresivních zvířat kvůli materiálům. To je u mě SAKRA velký mínus, ale je jediný, takže mhouřim oko.

Pravda, ještě nemám objednáno. Totálně s tim nemám zkušenosti, nikdy jsem hru takhle nekupovala a musim očíhnout, kde a jak . Teď jsem na to neměla moc čas, ale tak... však to vyjde až za měsíc.
Jméno: flash 20. 10. 2014, 22:09:29 delete
e-mail:
 
Ja to mam predobjednany s tim hrnkem. Ale trosku ve mne zacinaj hryzat pochybnosti, je docela mozny ze to napred budu muset ,,vyzkoušet,,.Takhle jsme se spalil s Mass Effectem 2, predobjednal, koupil v den vydani a pak jsme byl dost zklamanej a dohral to asi az dva roky po tom co jsem to koupil.No uvidíme ještě..
Jméno: Yuyana 20. 10. 2014, 18:59:42 delete
e-mail:
 
"V suchu pod akvárkem"... jasnýýý, asi nejsi takovej akvarista, jako já :-D. Když já měnim vodu, tak je voda VŠUDE. Ale hlavně mám asi tak milion dost vzrostlejch kytek, takže ta vlhkost je daná tim.
Jméno: Elemir 20. 10. 2014, 18:41:31 delete
e-mail:
 
Koukal jsem, že na Xzone je k DAI i hrnek, to za úvahu stojí Předobjednávka 1199,- Na Uplay mají zas jako bonus ke standard i Heroes VI v Gold edici, oproti tomu na Originu jsem žádný bonus nezahlídl, přitom cena je u obou nějakých 59 EU (cca 1620,-). Takže buďto Xzone, nebo digitálně Uplay, ale tam to zas bude asi podobná opičárna jako MMX a Steam. Pokud bych oželel hrnek, tak tu mám pořád možnost to přidat k objednávce z Alzy, která se stále jen vyřizuje a cena je shodná s Xzone

CDčka mám uložená v suchu, popř. společně s krabicemi extra zvlášť ve skřínce pod akvárkem
Jméno: Yuyana 20. 10. 2014, 18:08:22 delete
e-mail:
 
My přišli o mm7 CDčko už před dlouhejma rokama, ale jelikož už koupí novýho těžko podpořim autory, rozhodně nebudu kupovat další. Je mi fuk, nakolik je to legální nebo nelegální, když platim za software, tak to dělám proto, že oceňuju práci lidí, který ho vytvářeli. Oceňovat současný majitele titulu opravdu nehodlám.

Navíc teď musim syslit prachy na ten DA :-D. Teď číhám na twitchi na další video, snad mi do toho nebudou chodit lidi :-p.

CDčko k mm8 někde je, ale je tak zrytý, že se obávám o jeho funkčnost :-D. A do mm6 se asi dala plíseň, ale třeba to půjde otřít... No, prostě Image maj u nás hlavní slovo :-D.
Jméno: Elemir 20. 10. 2014, 17:50:18 delete
e-mail:
 
Ahoj, znak pro euro mi tu nefunguje, pro Uplay tedy 7-9 díl 5,99 EU, Six Pack 9,99 EU. Na GOGu to vychází v průměru o 2 EU levněji, ale zas někomu nemusí vyhovovat, že je to DRM free a rovnou s neoficiálními úpravami. Akorát koukám, že na Uplay není Dark Messiah, ten mají pro změnu na Steamu.

CD už taky moc nepoužívám, kdysi jsem si z nich udělal image a používám právě je.
Jméno: Nakashi 20. 10. 2014, 15:10:29 delete
e-mail:
 
Hola hola,
Tak jsem včera po 10 letech začal hrát MM7, náhodou jsem na ni narazil na Uplay za 6€. Šlape krásně (8.1 64bit), videa, akcerelace, zvuky i hudba. Plynulé, krásné, prostě úchvatné. Musel jsem to koupit, ty CD moc nevydrží. Naposledy jsme hráli s kamarádem o lahev Tullamore Dew. bohužel jsem o pár bodů prohrál, ale bylo to těsné. Začínám nový boj. Amat Victoria Curam
Jméno: rengo 20. 10. 2014, 11:28:06 delete
e-mail:
 
Zdravím, nevíte jak pustit Warcraft 2 pod windows 8 64 bit?
Jméno: Yuyana 20. 10. 2014, 05:30:28 delete
e-mail:
 
Neviditelný pasti jsou stejně akorát k vzteku. Zvlášť když mi je roguna hlásí až ve chvíli, kdy v nich má nohu. Buť budu normálně běhat a loadovat, když do něčeho vstoupim, nebo budu všude chodit pomalu, aby si drahoušek zloděj stihl laskavě všimnout.

Thief měl pasti viditelný. Dokonce při použití focusu svítily červeně. Stejně jsem se občas chytla :-D. Ale osobně mám radši, když se chytnu vlastní blbostí/nepozorností, než když se prostě chytnu, protože hra je tak udělaná.
Jméno: Yuyana 19. 10. 2014, 21:41:37 delete
e-mail:
 
No právě! Hráč začne čekat zradu v každý temný chodbě... ale většinou tam nic nebude :-D. Ta atmosféra zbytečnýho strachu bude dokonalá :-p.
Jméno: Elemir 19. 10. 2014, 20:28:49 delete
e-mail:
 
Dneska už jsou ty možnosti úplně jinde, ale to co nastínil StriderCZ má svoje kouzlo. Dává to dost velkou volnost vývojářům a zapojuje víc představivost.

Vzpomínám si na nějaké vyjádření Gena Roddenberryho, když začali po neúspěchu na původní sérii Star Treku pracovat na jeho animovaném pokračování. Zmínil, že jim to dalo takovou volnost, že se mohli pustit i do témat, která by tehdy nebyla vzhledem k filmové technice ani možná.

Louže kyseliny by šla ukrýt do tmavé chodby, ale od té chvíle začneš podobnou zradu čekat u každé tmavé chodby. Podle mě tohle nakonec nahradily neviditelné pasti. Je něco jiného, když napochoduješ někam, kam vidíš a když stoupneš na čtverec, o kterém nevíš nic, protože zobrazovací možnosti hry jsou "mizerné". Určitě by se teď dalo vytahovat různé pro a proti, možná by to bylo zajímavé téma k sepsání pro Stridera (?)

Pro mě už jsou některé věci opravdu hardcore a hlavně, mě zlatá éra dungeonů minula. Legend of Grimrock tak beru jako moderní úvod a způsob, jak se pomalu adaptovat a postupně se zkoušet vracet ke starým kouskům. WoX jsem sice hezky rozehrál, ale WoX už je přeci jen přívětivější k hráči

Edit: Mimochodem, na games.cz vyšla recenze, resp. spíše kritika na Wasteland 2 (viz Wasteland 2 - recenze. Původně jsem myslel, že to asi číst ani nebudu, ovšem je to zajímavé a docela odvaha od autora. Určitě mě to neodradí, ale docela hezký byl dneska nezávislý komentář mého kolegy (fanouška Falloutu), který o ní ani nevěděl. Občas měl podobné myšlenky :)
Jméno: Yuyana 19. 10. 2014, 15:12:09 delete
e-mail:
 
Tak zrovna šlápnutí do kyseliny je snadný... stačí udělat temnější chodbu kde neni pořádně vidět podlaha :-D. Navíc kyselina může bejt nerozeznatelná od vody, takže "šláp" a *překvapení!* :-D

Naopak, kdybych hrála hru s lidma u stolu, tak bych byla nazuřená, kdyby mě PJ neupozorňoval na podezřelý louže na zemi, nebo záhadný zvuky ve vedlejší chodbě.

A to, že mi nikdo nemůže nalejt na hlavu splašky... to neni mínus :-D. Proboha fuj. Ono by to samozřejmě ve hře udělat šlo. Osobně v tom nevidim problém, jistě existuje spousta komplikovanějších efektů... ale věřim, že hráči se bez takovýho překvapení obejdou. I když... napadá mě, že by to mohlo bejt škodolibě humorný, kdyby se to stalo nějaký vyfintěný postavě, která si zakládá na hygieně a vzhledu :-p.
.
Omezená barevnost v některejch hrách je fascinující. Pravda, tradičně to bývá spíš do šeda :-D. Pak lidi nadávaj, když je hra barevná, tráva zelená a nebe modrý :-D.
Jméno: StriderCZ 19. 10. 2014, 13:42:00 delete
e-mail:
 
Jinak remake Blade of destiny jsem zkoušel, ale přišel mi dost nudný...a můj celkový pocit byl, jako by se někdo z vývojářů "pos*al" přímo na obrazovku. Barevná paleta je tak nějak do hněda...