Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 26. 10. 2014, 22:18:53 delete
e-mail:
 
Můžeš si hodit skilly nazpátek editorem. Zvlášť pokud jsi v nich měl nějaký body. Já mám jinou verzi hry a navíc s neoficiálnim patchem, CD z levelu už dlouho nemám.
Jméno: Praedicator 26. 10. 2014, 21:58:21 delete
e-mail:
 
Verze nevím, tenkrtá jsem to zakoupil v časopise Level, taktéž i MM6. MM8 jsem zakoupil s časopisem Game4U a MM9 už jsem zakoupil v kamenném obchodě. Takže si verzí nejsem jist. Každopádně jsem zjistil, že jsem si hru uloženou před vstupem do dungeonu přeuložil když jsem vylezl a jiný save mám hrozně moc daleko :( Takže znovu naučit. Posbíral jsem džinovi lampy, tak hold dle návodu počkám do 4 týdne v říjnu, kdy přidávájí 8 dovednostních bodů a znovu vylepším... Bohužel... :(
Jméno: Yuyana 26. 10. 2014, 21:30:54 delete
e-mail:
 
Vyrušily dovednosti se zbrojí? To se mi nikdy nestalo. A že jsem to dohrála opravdu mockrát a zrovna v sedmičce hodně používám kleriky a paladiny. Fakt je, že slizy probíhám, nikdy s nima nebojuju. Jakou verzi mm7 máš? Odkud?

Jinak, ano, pokud má postava zbroj na sobě, tak i bez dovednosti jí bude mít, dokud jí nesundáš, automatický sundavání neni.

Každopádně zbroje a hlavní zbraň postavy je nutnost mít vytvrzený, jinak se z toho opravování zblázníš .
Jméno: Praedicator 26. 10. 2014, 19:43:25 delete
e-mail:
 
Zdravím Vás. Poprvé jsem se před týdnem dostal k hraní MM7. Je to skvělá hra, ale nějak jsem teď v koncích. Po vkročení do dungeonu Doly rudého trpaslíka a pár bojích se slizy, jsem měl u klerika, kouzelníka a paladina zničenou zbroj, což by nevadilo, ale když jsem nahlédl do dovedností, zjistil jsem, že se mi vyrušily dovednosti zbrojí u těchto postav. Chci se zeptat, jestli slizy mají nějaké kouzlo co tyto dovednosti odstraňují, nebo je to nějaká chyba hry? Protože když rozbitou zbroj sundám, opravím, tak nasadit nejde díky chybějící dovednosti. Ale když rozbitou zbroj na postavě nechám a opravím, tak ji na sobě má, ale jen fyzicky bez veškerých atributů. Nějaká rada nebo vysvětlení tohoto stavu? Děkuji Jinak mi v určitých věcech moc pomohl návod, takže děkuji
Jméno: Elemir 26. 10. 2014, 19:30:59 delete
e-mail:
 
Mno, je to tak Dragon Age: Procitnutí a Wasteland 2 v Ranger edici. To druhé kvůli ceně, to první jako nedostatkové v podobě fyzického CD. Vím, JRC je taky jistota, ale nějak jsem na ně nevzpomenul.

Dneska jsem navíc zakoupil LEVEL, kvůli článku o češtinách (tedy i rozhovoru s Brianem Fargem ) a kdybych neznal to pozadí, tak moc netuším, k čemu to vlastně bylo. Zkrátka kupujme originálky a hlavně ty lokalizované a distributoři uvidí, že má cenu lokalizovat Tak nikdo nepochybuje o tom, že lokalizace stojí nemalé peníze, ale warez je u nás prostě stále na vrcholu. A ani se někdy nedivím, vždyť pořádná hra vyjde jednou za čas a ani u známých studií nemá člověk dnes jistotu kvality. Zalíbila se mi myšlenka uspořádat na češtinu crowdfundingovou kampaň, ale to je taky utopie - piráti zasponzorují češtinu, takže vývojář utře, profitovat na díle bude totiž nakonec někdo jiný.
Jméno: Adam23 26. 10. 2014, 18:20:47 delete
e-mail:
 
Uff Elemir něco koupil u Zelenýho zm...?!

Jméno: Elemir 25. 10. 2014, 22:28:47 delete
e-mail:
 
U Heroes 3 vím akorát právě o WoG, byť o Horn of the Abys už jsem slyšel v souvislosti s češtinou. Nějak mě tohle minulo, jednou možná nějakou tu modifikaci zkusím, ale zatím mě to moc neláká.

Před chvilkou jsem vypnul LoG 2, zdánlivý pocit jednodušší oblasti se záhy změnil v peklo ... Není to tak strašné, ale dneska už jsem ve hře strávil mnoho času, takže je čas si zas odpočinout. Začínám mít pocit, že mix LoG a MMX by měl šanci stát se legendou.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2014, 20:11:55 delete
e-mail:
 
+ musim dodat, že MILUJU funkci "blokovat obrázek", když má někdo třeba ve fóru mrtě obrázků v podpisu, nebo když ně někde obtěžuje nějaká grafika :-p.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2014, 20:05:38 delete
e-mail:
 
Adblock mám proto, že některý weby, kam chodim, měly sklony k... agresivní reklamě (byla to jakási reklama s tlusťochem, co klepal břichem, a mě z toho bylo strašně zle :-D).

Reklamy u videí to samozřejmě blokuje taky, takže třeba youtube je hned příjemnější. Samozřejmně můžu reklamy pro některý weby povolit, + v základnim nastavení to některý nerušivý reklamy nechává bejt. Jsem si jistá, že občs nějakou vídám.

Tak jsem koukala na další video k DAI a sakraaa, líbí líbí. Akorát ten kůň vypadá, jako když nic neváží.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 25. 10. 2014, 16:38:04 delete
e-mail:
 
Tak včera jsem si konečně večer vyšetřil trochu času (původně jsem si chtěl číst Hyperion, kterej jsem si půjčil navíc ke své obvyklé dávce "klasičtějších" věcí v knihovně, ale po 4 hodinové zkoušce přede mnou ty písmenka spíš tančili quickstep, než že bych dokázal něco vnímat - tímto bych rád poděkoval tomu šetřilovi, co to vydával a použil takovou velikost fontu, že by k tomu měli automaticky přibalovat mikroskop) a tak jsem nakonec skončil u HoMaMu 3 u Carpe Diem (dík Elemirově postu ), který - což vůbec nechápu, jsem doteď nějak úspěšně míjel a to jsem si myslel, že mám všechny pěkný mapy prošlý.

Jaký jsou vůbec ty neoficiální nádstavby Heroesu 3 a hrajete s něma někdo (na netu jsem našel nějakej Horn of the abys a pak samozřejmě WoG)?
Není to už moc překombinovaný (třeba WoG na mě tak působil, co jsem ho kdysi měl nainstalovanej)?
Jméno: JCMurphy 25. 10. 2014, 15:03:56 delete
e-mail:
 
ok, trochu opožděná zpráva, ale našel jsem fialovej luk bhwahahahahahaha!!! 2 do všech hunting abilit, dmg zbraně průměr 160, rychlost běhání a uhýbání střelám je tam taky, 100% dmg všem beastům a 30% šance při zásahu na +114% dmge navíc (a pak ještě nějak 40 defense ability a ještě něco) no ok, našel jsem to a už to jsou dva dny...
a jinak jsem teď přešel do druhýho aktu na 3. obtížnost
Jméno: flash 25. 10. 2014, 14:17:26 delete
e-mail:
 
Adblock taky nepouzivam, obecne reklamy nevnimam, pokud nejsou agresivni jako zeleny muzicek. Navíc pro nektere weby jsou reklamy jedinej zdroj prijmu, a když tam rad chodim, proc je nepodporit. Reklamy u videii , nedavno jsem si poridil velky monitor, a ve fullscreenu je ta reklama tak mrnava, ze mi ani nevadi, problém nastava když ji chci skutecne zavrit, ten krizek je tak mrnavej ze ho kolikrat lovim na 3x
Jméno: Elemir 25. 10. 2014, 09:58:59 delete
e-mail:
 
V televizi to bylo taky, ale teď k Vánocům je tuším akce 200 tabletů ... a to už by se tak nerýmovalo

AdBlock nepoužívám, u reklam mi obecně vadí ty velké přes stránku, kdy se člověk musí k obsahu nejprve "proklikat", takové weby začínám pomalu ale jistě ignorovat. Případně takové ty reklamy, kdy člověk někde přejede myší a najednou je tam celostránková reklama, popř. se rovnou otevře další okno.

Další kapitolou jsou reklamy ve videích, poslední dobou to nestíhám ani odklikávat, takže místo abych se v klidu na něco podíval, tak každou chvilku lovím křížek.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2014, 01:16:38 delete
e-mail:
 
Dávaj tu reklamu třeba i v televizi? (Já televizi nemám, tak nevim.) Každopádně Adblok je oficiálně nejlepší zbraň proti mimozemský invazi, někdo by to měl zfilmovat :-D.
Jméno: flash 25. 10. 2014, 00:51:25 delete
e-mail:
 
Tak ona Alza není spatnej obchod, v dobach před zelenym muzickem jsem tam kupoval dost věci a nikdy s nima zadny potize nebyli.Ale ted uz taky nekupuju, ja reklamu taky ignoruju, ale tohle je proste moc. Obcas mivam pocit ze na me ta zruda vyskoci třeba na zachode a zacne rvat..sto tabletuuu tyyyydne..sto..blablabla
A navíc to je takovy pekny pocit, postavit se proti reklame, stavkou vuci obchodnikovi..k nicemu ale občas to zahreje, proste..ne a ne..nenakoupim tam uz
Jméno: Yuyana 25. 10. 2014, 00:15:44 delete
e-mail:
 
No, každopádně musim říct, že obdivuju tvou schopnost to ignorovat. Každopádně s reklamací zkušenost nemám... my měli vždycky štěstí :-D. Všechno krásně funguje. (Neni to taky dobrej ukazatel obchodu? :-D)

Fakt je, že já jsem... zuřivě mstivej člověk :-D. Kchm, říkejme tomu zásadovost :-D. Prostě mj hnusnou reklamu, takže ne! :-p
Jméno: Elemir 24. 10. 2014, 21:12:31 delete
e-mail:
 
Já v Alze nakupupuju dílem z nostalgie, když před lety blokly Mironet, tak jsem si hledal náhradu. Nejprve jsem zkoušel Softcom a pak jsem náhodou v Holešovicích narazil na Alzu. Po té obchodní stránce jsem s nimi plně spokojen. Navíc u her rozhodly prostě ceny a dostupnost. U CZC jsem třeba nedávno narazil na problém s reklamací, ostatně řešení reklamace je vždy dobrým ukazatelem obchodu - krom toho vidím zas o něco lépe do servisu Samsungu Reklama s mimozemšťanem mi vadila jen v počátku, od té doby to spíš ignoruju

Je fakt, že se dost často v Čechách setkávám s tím, že "dobrá" reklama se opravdu dokáže do paměti vrýt, ale ve finále vybudí přesně opačný efekt - nezájem

S tím hardwarem jsem právě spíše preferoval CZC, protože tam se toho dá dost dozvědět v diskuzích. Na Alze jsou naproti tomu diskuse ještě pořád novinkou, ale už se to zlepšuje. U Alzy je prostě vidět, že to byl původně jen sklad a kdo šel nakoupit, tak přesně věděl co chce a proč to chce.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 24. 10. 2014, 19:35:08 delete
e-mail:
 
Jop, jejich reklamní ředitel tvrdil, že je to super reklama, pže lidem tak vadí svou vlezlostí, že si to zapamatují... no u mě dosáhl toho, že jsem úmyslně odfiltroval Alzu ze svých nákupů, pže jestli si někdo myslí, že mě bude vysírat a já mu za to budu sypat prašule, tak to se plete.
Jméno: Yuyana 24. 10. 2014, 18:54:50 delete
e-mail:
 
Já ho samozřejmě nikde nevídám, protože ho šťastně blokuju, ale jde o princip. Vim o jeho existenci a ta zrůda je nezapomenutelná. Taky si myslim, že uváděj u hardwaru málo údajů a nemám ráda jejich falešný "slevy" :-D.
Jméno: flash 24. 10. 2014, 18:36:36 delete
e-mail:
 
Jo..ja když toho zelenyho idiota vidim tak bych vrazdil, diky jemu jsem Alzu zacal ignorovat..skvela reklama.