Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | flash | 27. 10. 2014, 14:48:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Prave s temi verzemi jsem nedavno taky videl nejaky podivny zmatek. Na tomhle odkazu jsou dily MM ve verzi 2.0.0. Omlouvam se za tenhle typ stranek, ale nikde jinde jsme o tom nic nenasel. Staci trosku scrollnout dolu.
http://www.rlslog.net/category/games/pc/page/19/ ... |
|||
| Jméno: | Praedicator | 27. 10. 2014, 13:38:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ještě se zeptám, vyplatí se koupit nebo stáhnout? (pochybuji, že bych koupí podpořil vývojáře u takto staré hry) | |||
| Jméno: | Půlskřet Cooldžej | 27. 10. 2014, 12:08:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to Elemir: Alzák pocítit mé Voodoo...
Ideální důvod vytáhnout pletací jehlice po prababičce - "jak to chceš, hladce nebo obratce?" ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 27. 10. 2014, 10:33:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Určitě dej pak vědět. Mezitím jsem našel to téma, kde se podobný případ stal, viz Aréna. U mě ten save po opravě editorem fungoval normálně.
Ještě k Alze, včera zrovna proběhla reklama v TV, tak jsem vyštrachal něco jiného ... už vás Alzák nemusí strašit jen virtuálně, viz Plyšový mimozemšťan Alza ![]() |
|||