DA2 je dobrý, taky ty lidi nechápu. Mě osobně se líbí i to uspořádání světa .
Každopádně... ten dabing hlavní postavy je Boží a M!Hawke má pěknej hlas. Už to neni jako v origins, kde si občas říkám věci jako... proč se ten Alistair baví s tim patníkem? :-D Nebo možná.. Warden mindflayer? Žádný emoce, komunikuje telepatií.. žere mozky?
Osobně preferuju agresivní odpovědi. Od doby, co jsem zjistila, že nejsou nijak zlý a často je to naopak nejcitlivější možná reakce :-D. Ty sarkastický jsou místy hodně nevhodný, dělaj "srandu" za každejch okolností.
.
Každopádně ne že mi tu budete dělat spoilery, až ta hra vyjde :-D.
Akorát jsem moc chtěla bejt human, ale pak jsem viděla, jak chudák vypadá napresovanej v tom o číslo menšim "domácim" oblečku :-D. Já vydržim dost, obvykle oblečení ignoruju, ale co je moc...
Teď zvažuju elfa, zkusila bych vybrat nějaký malý tetování, pečlivě ho barevně sladit s kůží, a předstírat, že nejsem dalish :-D. Chh, ale to jsou hnidy, ta hra vypadá dobře, a fakt se těšim na některý postavy. |