Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 31. 10. 2014, 15:41:35 delete
e-mail:
 
Ale jo ja to chápu ze si to tam muzu zaškrtnout, ale to bych si to musel pamatovat co jsem kdysi v ty jednicce udelal zejo
tak když si daly tu praci s tim Keepem tak by to snad mělo bejt zasadni, pokud nebude tak v tom Keepu nevidim moc smysl proc se s nim patlali.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2014, 02:48:38 delete
e-mail:
 
Mám takový tiky v DA keep zaškrtnout, že jsem zabila Lelianu :-D. Ta svině je totiž v DAI a mě hodně zajímá, jak se bude vykrucovat.

Ale minimálně pro první save budu odpovídat hezky podle reality.

Celkem mě mrzí, že tam neni možnost zaškrtat konkrétnější vztahy se společníkama. Nerada bych, aby si hra myslela, že jsme třeba byli s některejma jedincema kamarádi.
.
Tak, teď jdu hrát Gianu. Pokud mi vydrží současná rychlost postupu po úrovních, tak to za ty tři tejdny budu mít akorát dohraný :-D.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2014, 01:14:54 delete
e-mail:
 
Já myslim, že třetí díl neni zas takový číslo :-D.
Jméno: JCMurphy 30. 10. 2014, 22:57:26 delete
e-mail:
 
taková divná poznámka... Dragon age jsem nikdy nehrál a ani neviděl... na to, že to už má tolik dílů mno co...

a tak jsem v Titan questu na nejtěžší obtížnost v konci třetího aktu, takže zítra ráno až vstanu, tak zabiju třetího telkina a v šupu i toho titána
za celou hru jsem umřel 50x... 5x to byla nepozornost, pak cca 10x mě zabil ten neandrtálskej náčelník tou sprškou lebek (jo, trvalo mi to tak dlouho než jsem na to přišel) pak 10x jsem zařval na kreberovi na normál... no a zbytek byly takový ty obyčejný zdechačky
vtip je v tom, že tu kouli do kapsy mám pořád pro lvl 5... sání života se mi tam prostě líbí, ale asi bych měl vyrobit konečně něco novýho? a pak jsem si taky teprv dneska dával enchanty na věci

těch fialovejch supervěciček mám už minimálně 20 a pak ještě shromažďuju setovky

zajímavý je, jak se mění obtížnost nepřátel... to s čím jsem měl na začátku problémy teď dávám úplně v pohodě a zase to co jsem dával v pohodě mě teď pekelně drtí
Jméno: Yuyana 30. 10. 2014, 21:42:57 delete
e-mail:
 
Zásadní vliv? No, to je otázka. Každopádně NĚJAKEJ vliv jistě ano. Hawke byl/a vidět ve videích k DAI a Varrick je normálně znovu společník, takže minimálně v týhle oblasti. Skoukni tu Keep, neni tam zas tolik voleb, jen to hlavní. Kdo vládne Orzamaru, co se stalo s kovadlinou, který společníci žijou, koho jsi romancoval... a co se stalo s mágskou věží... Navíc samozřejmě co nevyplníš, to si hra vyplní sama. Jo, na vlkodlaky se ptali taky.

Elemire ty hříšníku, já včera zatnula zuby a dojela DAA. Teď vim, že nebudu ochuzená o důležitý informace a o z nich vycházející atmosféru :-p.
Jméno: Elemir 30. 10. 2014, 20:47:46 delete
e-mail:
 
Něco mi uniklo? Pro mě to je asi jedno, od jedničky nejspíše nepojedu, ale o DA Keep už jsem dneska něco slyšel.

Zatím mám co dělat v LoG 2, nejsem ani v polovině
Jméno: flash 30. 10. 2014, 16:54:07 delete
e-mail:
 
tak moment, to jako tim chteji rict ze rozhodnuti z prvního a druhého dilu vcetne jejich DLC budou mit ve trojce nejaky zasadni vliv? Nebo to bude jako v DA2 ze potkam vylecenyho vlkodlaka a to bude všechno?
pac to by se musela odehrát znovu jednicka, pac si z ni nepamtuju plno věci..
Jméno: Yuyana 30. 10. 2014, 11:18:25 delete
e-mail:
 
Byla jsem se podívat na tu DA keep. Je to super. Čekala jsem, že to bude zdlouhavý a nudný, probrat se celou historií série, ale neni, bylo to v pohodě. Rozhodně lepší řešení než import savu. Můžu si nastavit co chci, a nemusim kvůli tomu odehrát dvě (tři) hry...

Navíc DA je zrovna importama savů poněkud nechvalně známej, protože se to samozřejmě mezi jedničkou a dvojkou importovalo blbě a hra pak neuznávala romance a zabíjela některý postavy, který měly žít. A fakt neni nad to sledovat, jak se váš miláček *kchm kchm* s Isabelou. Zrádce jeden :-D. Budiž mu odpuštěno, je to potvrzenej bug.
Jméno: Yuyana 29. 10. 2014, 21:33:51 delete
e-mail:
 
Koukám, že mi vypadlo "u" ve slově miluju. Takže rozkaz, všichni milujte krabíka! :-D
Jméno: Yuyana 29. 10. 2014, 21:08:28 delete
e-mail:
 
sara98: Dvojka byla super... miluj krabíka... Bohužel, až na asi 3 nebo 4 mise dohraný a většina hvězd je moje. Na ten zbytek nemám. To druhý mi nic neříká, jdu to očichat.

flash: TO si nedělej starosti, to poběží skvěle. Podle slov testera od BW to vypadá decentně i pod minimálníma požadavkama. Každopádně na webu maj fórum, kde to lidi řešej, je to zajímavý čtení.

Doporučuje se zkusit hrát BF4, byť ten má o něco nižší nároky na procesor. Nicméně i zaměstnanci BioWare to považujou za dobrou metodu ověření, protože engin je stejnej. Navíc hra, která se dá kdykoliv zastavit, bude hratelná i tehdy, když se náhodou při větších efektech trošku zaseká.
.
Pařát je zajímavej, ale už jsem využila hrnkovou nabídku :-D.
.
Četla jsem dnes v LEVELu ten článek o češtinách. Zajímavý čtení.

Pokud je čeština dělaná stylem volby při instalaci (jako třeba Sims 2) nebo jako možnost volitelnejch titulků, tak je mi jedno, jestli kupuju výrobek s lokalizací. Bohužel jsem se setkala s nahrazováním anglickejch textů a dabingu a to se mi nelíbí. Hráč by měl vždycky mít možnost vychutnat si originál.

Takže: nejsem proti češtině (i když si myslim, že třeba názvy útoků v ní vypadaj komicky :-D), ale pokud nemám volbu angličtiny, nezbejvá než hledat jinde.
Jméno: flash 29. 10. 2014, 20:21:43 delete
e-mail:
 
na gameexpresu mivaji nekdy zajimavy kousky, ted třeba Planescape Torment nebo KOTOR 1+2 v jednom baleni
Ale mam pocit ze to asi budou nejaky ty low price edice bez manualu a tak
Jméno: Elemir 29. 10. 2014, 19:53:52 delete
e-mail:
 
Mě se ten hrneček docela líbí, ale ten pařát taky není špatný nápad Na Game Expresu mě navíc zaujala ta nabídka druhé hry k objednávce za 1 Kč. Sice nic extra, ovšem někoho by to potěšit mohlo, třebas ten Railroad Tycoon. Je hezké, že se ty obchody začínají takto snažit a už to není jen věc bonusů na Xzone. JRC třeba nabízí jako bonus knihu Dragon Age Rozštěpení.
Jméno: sara98 29. 10. 2014, 18:23:07 delete
e-mail:
 
4Yuyana: tak pokud jde o fish fillets, tak mě napadá jen Fish Fillets II A nebo pak Quadrax...
Jméno: flash 29. 10. 2014, 18:02:10 delete
e-mail:
 
Tady zase davaj pro zmenu prstýnek, ale zlatej asi nebude
http://www.gameexpres.cz/hra-pro-pc-dragon-age-inq ...

PS: nedelam tu nahodou takovej amlej hype?..kdyby jo tak zabanovat
Jméno: flash 29. 10. 2014, 16:02:19 delete
e-mail:
 
A tak me ten hrnek neprijde spatnej
U DA:I mam krapet obavy jak me to pobezi, sice jsme nekde mui minimalnima a dopurucenejma pozadavkama, ale dle videi ta hra vypada vazne pekne, a ty minimalni požadavky mi prijdou nejak malo...ale je fakt ze to ma byt i na starou generaci konzoli, takze by to snad bezet mělo dobře.
Jméno: Yuyana 29. 10. 2014, 08:31:32 delete
e-mail:
 
Tak, objednala jsem to DA. Mám z toho celkem dobrej pocit, takovej... vnitřní mír :-D. Tak uvidíme. Hrnek je ošklivej jako.. něco velmi ošklivýho, a taky vypadá neomyvatelně :-D. (Teoreticky ho můžu někomu podstrčit na Vánoce :-D. Zákeřně.) Každopádně moje svatá povinnost podpořit BioWare je ukončena a já jdu spát, vždyť už je den.
Jméno: Yuyana 28. 10. 2014, 22:13:34 delete
e-mail:
 
Chtěla jsem se zeptat... nezná tu někdo nějakou pěknou logickou hru? Fish fillets jsou už zoufale ohraný, a mě to strašně chybí, ráda bych si zahrála něco.. no, nemusí to bejt podobný, ale stejnej typ hry.
.
Ohledně hodnocení her... taky zírám, co dostane 8/10. A na druhou stranu mě vždycky překvapí, jak nízko lidi hodnotěj hry, který mě bavily. Holt momentálně vládne světu her nepříznivá móda, ale to přejde.
Jméno: Elemir 28. 10. 2014, 19:50:00 delete
e-mail:
 
Když sleduju současnou herní tvorbu, tak kolikrát musím svá zhodnocení starších titulů postupně přehodnotit ... směrem k lepšímu. Narazil jsem jen na pár her, kde jsem šlápl vedle, většinou jsem si nějaký ten pozitivní zážitek odnesl. DA už svůj základ má, což mi stačí.

Ono dneska obecně číst recenze je skoro k ničemu, kde co dostává 8/10 apod. a to i na celkem kritických webech. Koukal jsem i na nějaká ta games.cz (?) videa, co naskakujou v nabídce Stream.cz a často přemýšlím, jestli tomu ti reportéři opravdu věří, nebo se prostě už jen "adaptovali" na novou dobu. Podobně o ničem jsou pak i diskuze pod nimi. Vytratilo se z nich jakékoliv kouzlo, objektivita, vtip a vzájemné porozumnění. Dřív se lidi uměli vzájemně urážet alespoň s grácií. K tomu všechny ty +/-, like a podobné nesmysly.

Zpětně si dost vážím snahy Juliena Pirou s MMX. Ubisoft má své dojné krávy jasné (např. AC série), neměl potřebu něco takového vydávat a podobně i EA. Vyjít s DAI je vlastně tak trochu risk Věřím tomu, že to za to stát bude a podporu si to zaslouží.
Jméno: Yuyana 28. 10. 2014, 16:38:16 delete
e-mail:
 
DA2 je dobrý, taky ty lidi nechápu. Mě osobně se líbí i to uspořádání světa .

Každopádně... ten dabing hlavní postavy je Boží a M!Hawke má pěknej hlas. Už to neni jako v origins, kde si občas říkám věci jako... proč se ten Alistair baví s tim patníkem? :-D Nebo možná.. Warden mindflayer? Žádný emoce, komunikuje telepatií.. žere mozky?

Osobně preferuju agresivní odpovědi. Od doby, co jsem zjistila, že nejsou nijak zlý a často je to naopak nejcitlivější možná reakce :-D. Ty sarkastický jsou místy hodně nevhodný, dělaj "srandu" za každejch okolností.
.
Každopádně ne že mi tu budete dělat spoilery, až ta hra vyjde :-D.

Akorát jsem moc chtěla bejt human, ale pak jsem viděla, jak chudák vypadá napresovanej v tom o číslo menšim "domácim" oblečku :-D. Já vydržim dost, obvykle oblečení ignoruju, ale co je moc...

Teď zvažuju elfa, zkusila bych vybrat nějaký malý tetování, pečlivě ho barevně sladit s kůží, a předstírat, že nejsem dalish :-D. Chh, ale to jsou hnidy, ta hra vypadá dobře, a fakt se těšim na některý postavy.
Jméno: flash 28. 10. 2014, 12:15:37 delete
e-mail:
 
trochu jsem po delší době hral Dragon Age 2. Krome podivného usporadani světa, nechapu proc se to tolika lidem nelíbilo.Sice si myslim ze první dil byl preci jen lepsi ale tohle taky není vůbec spatny. Hlavni postava je nadabovana, poslední dobou mi lezou na nervy postavy za které hraju a nereknou ani slovo. A další věc která se mi libi je, ze vždycky když mam při rozhovoru moznost odpovídat a něco rozhodovat tak mam moznost vtipne/sarkasticke odpovedi, skoro nikdy neodolam a využiju to
DA:I vychazi 18.11, tak to mozna dotahnu do konce i s tema DLC co jsme nikdy nehral.