Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Duff 9. 11. 2014, 10:27:44 delete
e-mail:
 
Tak M&M už se dá rozumně hrát i na Androidu - http://goo.gl/JOcHZT
Jméno: Elemir 8. 11. 2014, 21:51:48 delete
e-mail:
 
Legend of Grimrock 2 dohrán. Je správný čas ještě na jedničku
Jméno: JCMurphy 8. 11. 2014, 17:48:50 delete
e-mail:
 
drop rate je na hov.o i v Diablu 2, s jednou postavou nedáš dohromady žádnej set, ale těch věcí jsem našel fakt požehnaně, 2 postavy mají zatřískanej inventář i truhlu u karavanáře
Jméno: flash 8. 11. 2014, 00:03:40 delete
e-mail:
 
ja hral valecnik/obrana..byla to celkem pohoda..az na ty tri babizny hral jsem to celkem tak kolem 200 hodin..a nepodarilo se mi dat dokupy ani jeden kompletni set, ta hra ma hrozne prisnej drop rate.
Jméno: JCMurphy 7. 11. 2014, 23:06:26 delete
e-mail:
 
Však já ten Titan Quest hrál od půlky září... herního času tam mám s tou postavou cca 3 dny

to lovectví je tak nějak overpowered? s lukem je to celkem v pohodě (i když jsou celkem pomalý) ale zase ke konci jsem s tím střílel jak s kulometem, 20% šance na 3x dmg a dalších 20% na 3 šípy a k tomu těch 10 střepin a pokaždé to proletělo protivníkem

teď si zahraju za mága bouře/oheň a pak to zkusím za válečnictví/obrana a nakonec i něco s rogunou, ale co já vím uvidíme... kámoš ze šermu má takhle rozehranou taky hromadu postav, ale se všema je zaseknutej na druhé obtížnosti
Jméno: Elemir 7. 11. 2014, 20:28:33 delete
e-mail:
 
Ve dvojce Grimrocku je hádanek opravdu požehnaně. Pro někoho, kdo má za sebou řadu dungeon crowlerů je to asi pohodička, nebo jinak řečeno, snadněji odhadnou, co se po nich chce. U některých puzzle si třeba nejsem jistý, zda-li jsem ve hře našel dostatek nápověd (hintů), abych to vyřešil bez nějaké předchozí znalosti. Na druhou stranu si pamatuju na mailové konference v 90. letech, kde se u některých dungeonů probíralo řešení určitých puzzlů přímo s vývojáři. LoG 2 je přitom duchovní nástupce Dungeon Mastera, takže to může být právě dobrý úvod a cesta k návratu.

Jak už jsem psal v topicu na fóru, nápovědy na netu už jsem využil 4x, kdy jsem už opravdu zkoušel vyslovené nesmysly, přitom mi obvykle stačilo jen nakopnutí, žádné konkrétní řešení a už jsem věděl, co mám udělat. Prostě ta menší zkušenost s dungeony se jasně ukázala. Prostě se tu nedá očekávat nic, jako šipička ve Skyrimu apod. Některé interakce s prostředím by mě prostě nenapadly (vstup do pyramidy a zavřené dveře na prvním patře pyramidy, porouchaný "bleskovrh" v dolech a archivy, kdy jsem se nechal zmást náhodným vyřešením skryté místnosti). No, možná bych na to časem taky přišel, ale zas si nemyslím, že bych se měl za tohle stydět. Hra je to výborná, při dnešním obědě jsem ani moc nevnímal chuť jídla nebo otázky kolem, v hlavě jsem prostě řešil smysl textu "šestá hlava je velmi mocná", či jak to bylo

U MMX jsou všechny tři složky (průzkum, boj, hádanky) vyrovnané, ale existence čistě hádankových dungeonů mě trochu vadila. Prostě to mělo být propojené jako v Grimrocku, ostatně Tomb of thousand Terrors to měla, stejně jako Fortress of Crows. A naopak, v Grimrocku mi chybí to příběhové pozadí, obchodníci apod. Ovšem je to pěkný progress a z Grimrock 3 už se asi vysloveně posadíme na zadek. Škoda toho ukončení MMX, Julien měl dobře nakročeno. Je to jako v obchodě, jakmile chybí konkurence, zmizí i důvod posouvat se dál.

Titan Quest ... no, kdybych před sebou neměl právě Wasteland 2 nebo DAI, asi bych to nakonec taky zkusil ... ale prostě, jak už jsem mnohokráte psal, no, ehm ... den má jen 24 hodin, z toho mám kolikrát jen 1-2 hodiny na hraní
Jméno: flash 7. 11. 2014, 16:19:19 delete
e-mail:
 
me kdysi v TQ nejvic daly zabrat ty tri babizny v datadisku, na poslední obtiznost jsem je daval snad na 20x
Jméno: JCMurphy 7. 11. 2014, 16:09:30 delete
e-mail:
 
Tak jsem Titan Questa dohrál i na třetí obtížnost... celkem pohoda, na kerberovi jsem neskapal ani jednou, na hadovi taky a typhon mě zabil jednou? možná ani to ne... ale stal se mi takovej debilní bug v Hadově paláci byl jeden robot... a ten robot byl sviňsky silnější než všichni bossové dohromady, tak po cca 10ti chcípnutích jsem hru vypnul, zapnul a už to bylo v pohodě
zabíjel mě na jeden zásah (tou jeho vlnou, nebo co to bylo) a zblízka na 1-2 zásahy

jinak lvl mám teda 62, v přírodě jsem měl namaxovaný všechny věci v té auře na životy (+ šance na 50% many a resisty) a ještě tu nejlepší věc na snižování cooldownu a zbytek bodů v lovectví

celkem jsem teda umřel něco přes 60x a z toho takovejch 30 jich bylo kvůli mé paličatosti na bossácích
Jméno: flash 7. 11. 2014, 08:24:55 delete
e-mail:
 
Prave Wasteland 2 jsem nedavno zkousel hrat. A musim rict ze navzdory nekterym zapornym reakcim se mi to celkem libi. Ovšem nastal problém s moji lenosti cist anglicky, tak pockam asi az to prelozi.Zasoby vule louskat angličtinu si necham na Dragon Age 3.
Jinak W2 vypada dost zastarale, az mozna moc, v první chvili mi pripominal nejakou ruskou hru před par lety.
A co se tyce obecne Grimrocku, tak ja mam za to ze tech hádanek tam je az zbytecne moc, pamatuju si z jednicky jak ke konci hry uz jsem nemel skoro zadnou chut je luštit a vlastne jsem se k tomu musel donutit abych to do toho konce dotahl.Prave proto se mi moc do dvojky zatím nechce. Myslim ze idealni pomer hádanek a puzzlu byl prave v MMX. souhlasim s tim jak nekde tady psal Elemir ze kombinace Grimrocku a MM by byla mozna legendarni hra.
Jméno: Elemir 3. 11. 2014, 19:53:27 delete
e-mail:
 
Já nakonec ten čas asi mít i budu. U mě je výhoda, že jsem DA ještě nehrál, vyjma té rozehrávky, takže vlastně bych stejně měl začít od DAO.

V LoG 2 už jsem docela daleko, takže to vidím ještě tak na týden - příští víkend si asi vezmu i dovolenou, Wastelands 2 nechám nejspíše až na jaro/léto. Povinnosti se hrnou a čas začínám čím dále více dělit. Už ani zima není jistotou klidného hraní
Jméno: flash 3. 11. 2014, 06:18:07 delete
e-mail:
 
Tak ja jsem taky zastance toho to odehrát od prvního dilu, jenze byt zastance a skutecne to udelat jsou dve zcela rozdilne věci
Ja mam první DA celkem rad, jenze ono to je vazne na 100+ hodin se vsim vsudy, a mam obavu ze bych to spis rozehral a skončil nekde v pulce, preci jen jsem to uz hral 2x.jednou když to vyslo a po druhé se vsemi DLC. Ale proste trhliny v tom co jsem udelal mam, takze by ten ,,muj,, Keep byl presnej tak ze 70%. Ale asi to tak doapdne, nemá smysl si nalhávat ze dohraju po treti jednicku
Jméno: Yuyana 2. 11. 2014, 23:12:21 delete
e-mail:
 
Elemire v tvym věku ještě nemáš nárok na horší paměť .

Akorát mi v Keepu nefunguje randomize. Jsem to chtěla zkusit, a ono prd. Ale co, já stejně mám svůj malej omezenej svět poskládanej :-D. Bezpečně vim, že ho měnit nebudu, alespoň pokud moje volby nepřinesou nějakou nečekanou katastrofu, což snad nepřinesou. A možná ani pak ne. Moje čest stojí v cestě mýmu štěstí! :-D
Jméno: Elemir 2. 11. 2014, 18:44:01 delete
e-mail:
 
Asi budu muset kouknout, o čem že to vlastně píšete Já začínám být spíš přesvědčen to opravdu rozehrát od jedničky, než zpětně něco skládat a vzpomínat.

Už mám hlavně tu pamět o něco horší, což je u některých her vidět. Pokud jsem něco odehrál 1, max. 2x, tak jsem schopný si vybavit jen nějaké zajímavější pasáže.
Jméno: Yuyana 1. 11. 2014, 01:17:04 delete
e-mail:
 
Tak nemusíš to naklikávat vůbec. Já nechápu, v čem máte problém, já myslim, že obrázky jsou ideální. Copak já podle jména poznám, kdo to sakra byl a co po mě chtěl? Však to zabere jen chvilku. Ts ts. Já jsem si naklikávání svýho světa patřičně užila a klidně bych naklikávala dál :-D.

A ta tabulka je špatná. Můj pes se jmenuje Puclík.
Jméno: flash 31. 10. 2014, 23:53:34 delete
e-mail:
 
tak oni si daji takovou praci, ze to dokonce musí fazovat na alfu/betu/full a ty by jsi jim to pokazil takovou sproste jednoduchou tabulkou, ze se nestydíš
PS:jo, bylo by to lepsi..
Jméno: KILLER 31. 10. 2014, 21:31:34 delete
e-mail:
 
K Dragon Age Keep: Nedá se to nějak rychle naklikat, aby tím člověk nemusel trávit půl dne? Něco takového? http://1url.cz/thLH
Jméno: flash 31. 10. 2014, 19:54:45 delete
e-mail:
 
když to není ono, ja mam radsi takzvane vlastní.kdyz jsem azcal hrat Mass Effect 3, tak jsme samo nemel save ze dvojky, takze jsme na netu ansel stranky kde jsou savy snad pro všechny situace a pribehove rozuzleni, a mel jsme z toho pak celou dobu mindrak, ze to není opravdu z mojeho hrani..nejak to musim resit, najit moje savy, nebo to proste zase odehrát...hmm..nebo se an to vykašlu a trojku budu hrat tak jak je..a bude
Jméno: Yuyana 31. 10. 2014, 17:04:09 delete
e-mail:
 
Aha. Mě se to tak nějak všechno vrátilo, když jsem to viděla, ale je fakt, že já mám paměť jako slon :-D. A ty obrázky mi strašne pomáhaj, i když jsou tak těžce stylizovaný, tak jsou snadno k poznání. Prostě jsem začala klikat, že zaškrtám na co so vzpomenu, a ve finále jsem zaškrtala všechno.

Taky můžeš použít Wiki pro osvěžení. Zadat tam jméno a počíst si. To tě vyjde rychleji. Aaaa nebo si tu na to můžeme zřídit debatní kroužek :-D.
Jméno: flash 31. 10. 2014, 16:33:26 delete
e-mail:
 
ja uz tam byl..a dost věci si nepamatuju, tak jsem to zase zavrel.Hmmm..ale nekde na nejakym zaloznim dvd by ty savy z jednicky byt mohly, nebo to všechno zase dohraju..dvojku uz skoro mam dohranou...jenze jednicka ze vsim vsudy to je přes 100 hodin..ach jo..to je dilema
Jméno: Yuyana 31. 10. 2014, 15:54:18 delete
e-mail:
 
Já tim chtěla říct, že se tam máš jít podívat a zjistit, jestli si to pamatuješ, protože je to celkem přehledný, s obrázkama, až se člověk diví, co z tý paměti dostane.