Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 13. 11. 2014, 12:59:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ahoj, bohužel jsem šťasným majitelem AMD
Ještě zkusím pohledat, některé články obvykle hovoří o různých problémech, kdy nejde to či ono, tak uvidím. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 12. 11. 2014, 14:18:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já o propadech neslyšela nic, ani na fóru se o ničem takovym nemluví (takže nebudu jediná, kdo nic takovýho nečetl). Myslim, že to nebude tragický. | |||
| Jméno: | Elemir | 12. 11. 2014, 02:51:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Včera vyšlo na GOG.com oznámení o spuštění předobjednávky Pillars of Eternity, izometrického RPG z dílen Obsidianu. Začíná se nám blýskat na lepší časy nejenom z pohledu RPG, ale i alternativních operačních systémů. Krom Mac OSX budou Pillars of Eternity k dispozici i v linuxové verzi.
V nabídce jsou hned dvě varianty předobjednávky, lišící se přidaným obsahem - Pillars of Eternity: Champion Edition (36,99 EU) a Pillars of Eternity: Hero Edition (28,89 EU). Nabídka platí do 24.11. V přepočtu to vyjde na nějakou tisícovku za Champion Edition. Vydání je plánováno na začátek 2015. |
|||
| Jméno: | Bruenor | 10. 11. 2014, 19:20:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
Aaaha, tak som to preinstaloval, vymazal cache a uz sa to hybe ![]() |
|||
| Jméno: | Bruenor | 9. 11. 2014, 20:15:44 | ![]() |
| e-mail: | bruenor(z)imejl(tečka)sk | ||
Ahojte, skusali ste niekto ten emulator na MM6? ExaGear? Ide to svizne, ale nepodarilo sa mi tam rozchodit sipky, takze stojim na mieste ![]() |
|||