Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 17. 11. 2014, 16:54:32 delete
e-mail:
 
Tak. Zparchantělí amíci už mají DAI. A já musim čekat. A pak se uvidí, jak se na to bude můj noťas tvářit. Stejně bude novej stroj, tak jako tak, ale. Ale to bych taky mohla mezi tím popraskat :-D. Ok, kecám, nepopraskám, ale truchlila bych .

Koukám tu na nějaký spoilerový videa. Dorian mi tu objasňuje věci o Tevinteru, ale nic novýho, protože já nejsem nováček a udělala jsem si domácí úkol :-D. Ale to je jedno, Dorian je super.
Jméno: rengo 17. 11. 2014, 12:46:52 delete
e-mail:
 
Ahoj, snažím se zas rozjet MM1. Zatím jsem narazil na první problem, že nevim ktere kouzla muj carodej a klerik vlastni a nevim jak to zjistit. Nemáte zdání někdo?
Jméno: Elemir 15. 11. 2014, 19:16:09 delete
e-mail:
 
GeForce 750 Ti zvažuju delší dobu, právě kvůli té sladěnosti s Phenomem. On není problém koupit 760, ale je to přeci jen skoro 6000,- a ve finále bych mohl zjistit, že se u mě ta karta fláká, protože čeká na procesor. S budoucími hrami to vidím zatím všelijak. Pořád tu mám jako alternativu kompletní obměnu PC, ale pokud bych tomuhle prodloužil život tak o další 2 roky, bylo by to pro mě přijatelnější. Primární je teď ten Witcher 3, což bude asi technologické maximum, pokud by vyšel TES VI, tak na tom bude podle mě s náročností podobně.

Jídlo ... naposledy jsem včera obědval Ale konzumace večer byla
Jméno: Yuyana 15. 11. 2014, 18:47:40 delete
e-mail:
 
Jídlo je zatraceně důležitý :-D. Čas mě nezajímá :-D.

Teď si tady čtu to pozdvižení kolem faktu, že v Indii nedostanou DA:I. Zajímavé.
Jméno: Adam23 15. 11. 2014, 18:44:03 delete
e-mail:
 
Tak to jsou jen nálepky, důležitý je to jídlo, ne?
Jméno: Yuyana 15. 11. 2014, 18:34:24 delete
e-mail:
 
PS: první jídlo dne je snídaně :-D.
Jméno: flash 15. 11. 2014, 15:19:06 delete
e-mail:
 
Nvidia 750 Ti se jevi jako celkem dobra karta. Co jsem koukal na ruzne testy, mela by byt schopna rozběhnout prakticky jakoukoliv novou hru. Ovšem moc rezervy do budoucna nemá. Cenove je celkem dostupna, od 3500 - 4000kc dle výrobce. Mozna by se vyplatila koupit, i když nam dx12 klepe an dveře

PS: ve 12:50 je obed
Jméno: Yuyana 15. 11. 2014, 12:50:32 delete
e-mail:
 
Taky jsem konzument. Teď zrovna snídám.
Jméno: Adam23 14. 11. 2014, 21:01:34 delete
e-mail:
 
Jojo konzument No na novyho Witchera (co si rikal, ze si koupis) asi bude dobra ne?
Prece kdyz uz clovek hraje par novejch her, tak at to vypada pekne graficky
Jméno: Elemir 14. 11. 2014, 20:51:56 delete
e-mail:
 
Mno, pořizovat si 760 na DOSBox, je asi tak trochu ... no ... Ale teď vážně, vyplatilo by se mi to? Doby, kdy jsem ležel v recenzních webech už jsou dávno pryč. Dneska zjišťuju, že když se chci něčemu dostat více na zoubek, tak musím začít zas dost zeširoka. Jenomže na to už opravdu čas není, pomalu jsem se přesunul do prosté role konzumenta
Jméno: Půlskřet Cooldžej 14. 11. 2014, 20:34:23 delete
e-mail:
 
to Yuyana: tak i-5 je pořád OK, i-7 je na hry předražená zbytečnost. Zrovna do noťasu bych si dal spíš ten intel, kvůli tomu, že jsou na tom líp se spotřebou a teplíčkem. Ovšem pokud bys chtěla noťas využívat zároveň jako termofor... pamatuju si na jakousi značku UMAX, kam nacpali nejvýkonější komponenty a pak to nějak za pár šupů polepili dohromady, ve většině recenzí se psalo, že výkon je super, dokud se vám notebook nerozteče na nohách nebo nemáte vejce na tvrdo.
Jméno: Yuyana 14. 11. 2014, 19:02:17 delete
e-mail:
 
Ne jen grafická karta, ale celej náš starej počítač se jistě dá definovat pomocí slov "teplo" a "hluk" :-D. Už ne tak slovem "výkon".
Jméno: Adam23 14. 11. 2014, 17:44:58 delete
e-mail:
 
Nejvíc miluju, jak krásně ty moderní karty škálujou výkon a spotřebu (teplo a hluk)
Jméno: Adam23 14. 11. 2014, 17:37:13 delete
e-mail:
 
GTX 760 mam já a super A hraju na tom hry v dosboxu (bratr vždycky kroutí očima )
Jméno: Elemir 14. 11. 2014, 17:31:21 delete
e-mail:
 
Mám Phenom 465 X4 Zvažoval jsem samozřejmě i tu variantu, že bych provedl jen upgrade grafiky a dokoupil případně paměť (mám od dob WinXP jen 4 GB). Do merku mi padla Geforce 750 Ti, což jsem si říkal, že by ten procesor dokázal ještě rozumně využít, ale pořád jsem zároveň pokukoval po 760. V Radeonech teď asi existuje taky nějaká dobrá alternativa, ale ty jsem ještě neprohlížel, neb se už pár let ztrácím v tom jejich značení.

4Yuyana: Krom toho Phenomu mám i Intel, v notebooku je Core 2, ale lehce to kompenzuju svým starouškem, který je osazen Athlonem XP, takže skóre 2:1 ve prospěch AMD
Jméno: Yuyana 14. 11. 2014, 17:11:48 delete
e-mail:
 
Jo jo, blbý načasování. A na pátek. Jaká je šance, že pošta přijde v pondělí? :-D

(Jsem tu jedinej debil s i-5tkou? Jedinej? Ostatní maj AMD? Ne žebych neplánovala novej notebook, takže Bůh ví, co v něm bude, ale prozatím to tak je :-D. Ne že bych nefandila AMDčku, ostatně EA je taky miluje...)
Jméno: flash 14. 11. 2014, 16:08:09 delete
e-mail:
 
Ja nevim s tema procesorama, mam AMD 3Ghz ctyrjadro asi tak tri roky stare, a neznam hru která by ten procesor dokázala vytížit na vic jak 80%. U grafiky zasadne kupuju Nvidii, po zkušenostech z AMD potažmo Radeony uz je nikdy v pocitaci nechci

PS: tak kde mam uz tu Dragon Age , sakra, tri dny volno a hra nikde..Blbe nacasovani na toho 21.11
Jméno: Půlskřet Cooldžej 14. 11. 2014, 12:34:19 delete
e-mail:
 
to Elemir: poměr cena/výkon vychází pořád lépe AMD, ale už to není tak, že za mnohem nižší cenu mám srovnatelnej procesor. Co se týče technologií, tak je dnes Intel bohužel někde jinde, když dokáže na jádro naflákat skoro dvojnásobek tranzistorů...

Já sáhl po dlouhých letech Intelů po AMDčku a nemůžu si stěžovat. Nicměně 10 litrů za i-7 může dát jen šílenec a i-5 má horší (mutithread) nebo srovnatelnej výkon, než modely AMD za nižší cenu.
Jméno: Elemir 13. 11. 2014, 18:53:52 delete
e-mail:
 
Nj, v době, kdy jsem dával PC dohromady to byla jasná volba. Ono to na řadu věcí stačí, ale už je to i dýchavičné. Procesor a grafika od AMD byla dříve jasná volba. Oproti grafikám je dneska ten pokrok u procesorů více znát. No pokrok, ono je potřeba se na to dívat z pohledu Windows a ty prostě AMD moc nepřejí

Nějak mám slabost pro různé experimenty. U PC to bylo AMD, u tabletu hodně pokukuju po čipu Tegra. Každopádně, pokud budu v lednu/únoru upgradovat, tak padne volba na Intel a nějakou GeForce ... samozřejmě do desky paměti typu DDR4.
Jméno: Adam23 13. 11. 2014, 18:26:27 delete
e-mail:
 
AMD SUX FO´ SHO!