GeForce 750 Ti zvažuju delší dobu, právě kvůli té sladěnosti s Phenomem. On není problém koupit 760, ale je to přeci jen skoro 6000,- a ve finále bych mohl zjistit, že se u mě ta karta fláká, protože čeká na procesor. S budoucími hrami to vidím zatím všelijak. Pořád tu mám jako alternativu kompletní obměnu PC, ale pokud bych tomuhle prodloužil život tak o další 2 roky, bylo by to pro mě přijatelnější. Primární je teď ten Witcher 3, což bude asi technologické maximum, pokud by vyšel TES VI, tak na tom bude podle mě s náročností podobně.
Jídlo ... naposledy jsem včera obědval Ale konzumace večer byla  |