Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 19. 11. 2014, 11:13:51 delete
e-mail:
 
Humorný je, že ten obchod mi poslal mail, abych jim vyjádřila spokojenost s jejich službama. Jak? Tak safra snad počkám, až mi to přijde, ne :-D. Pak teprve budu hodnotit . To je přeci to podstatný .
Jméno: Elemir 19. 11. 2014, 10:53:14 delete
e-mail:
 
4Yuyana: Grimrock za zkoušku určitě stojí. Co mám teď odehráno nějakých 12 hodin v jedničce, tak jsem se dostal do situace, kdy nemůžu jednoznačně říci, že by dvojka jedničku výrazně překonávala Základ je stejný a každý z dílů pak má svoje specifika a přitom se mi líbí oboje.

Na DAI si ještě počkám, teprve dnes to šlo do expedice.

4flash: Nakonec ta karta nebude opravdu špatná a Witchera 3 by to rozběhat mohlo v pohodě. Můj Radeon HD 5770 je sice DX 11, ale výkonostně je právě někde na úrovni té 260 GTX.
Jméno: JCMurphy 19. 11. 2014, 10:21:28 delete
e-mail:
 
no ok.. dneska jsem to spustil a jednotky mám zase všechny
Jméno: flash 18. 11. 2014, 21:31:57 delete
e-mail:
 
Mno, tak mam za sebou martyrium kolem DAI, ale hraju. Nakonec jsem tu novou grafiku preci jen koupil. Predtim jsme mel Geforce 260GTX a hra na ni běžela na nejaky nižší stredni detaily celkem v pohode, jenze mi to nestacilo tak jsme nakonec koupil tu 750Ti která to krasne zvladne na high a hlavne to bezi pod DX11.
Hra je to krasna, asi nejhezci RPG co jsem zatím videl. Hodinu jsem delal postavu

Jméno: StriderCZ 18. 11. 2014, 20:15:48 delete
e-mail:
 
To rengo:
kouzla v MM I získávají clerici i kouzelními automaticky při přechodu na každou lichou úroveň.
Jméno: Yuyana 18. 11. 2014, 19:37:43 delete
e-mail:
 
Ten Grimrock je asi dobrej, když ho tu všichni hrajou, co? Teď nepřipadá v úvahu, mojí žízeň to nemůže uspokojit, ale možná později, do budoucna.

Na ofi fóru nějakej dobrák kolega hraje DAI se stejnou grafárnou, jako mám já, takže já do "Alzy" pro grafiku nepoběžim, ale mám vítr z procesoru... Můj malej šmudla je trošku podměrečnej :-D. Ještě že tu máme ty Vánoce, že? Akorát u noťasu to bude poněkud drastičtější "výměna jedný komponenty" :-D.

Aaaa, to je jedno. Já stejně o ničem jinym mluvit nedokážu, takže odcházim, ať nespamuju :-D.
Jméno: sara98 18. 11. 2014, 19:22:25 delete
e-mail:
 
4JCMurphy: proč mě to vůbec nepřekvapuje? Občas ještě z nostalgie kouknu na fórum mmho a ona žádná změna k lepšímu... takže - zlatej Grimrock
Jméno: rengo 18. 11. 2014, 17:37:09 delete
e-mail:
 
4Elemir
Možná máš pravdu zkusím to otestovat. Ve dvojce vím, že se kupovali
Jméno: JCMurphy 18. 11. 2014, 16:56:24 delete
e-mail:
 
Tak jsem hrál Heroes online, jsem v té části třetí kapitoly kde musím zabít 3x beztvářníky pro nějakej artefakt, nebo co? (lodí pryč chci plout) a tak jsem chtěl zkusit nájezd.. přišel jsem tam, někdo mě pozval, tak jsem se vším souhlasil a najednou bum! spadla hra a když jsem se lognul zpátky tak jsem neměl jednotky (ale vůbec žádný!!!) wtf???
Jméno: Yuyana 18. 11. 2014, 16:24:42 delete
e-mail:
 
Já si na DAI v klidu počkám, Dorianův nahej zadek už jsem viděla na fórku :-D. Kchm kchm. (Byl to vtip, přísahám. Teda... zadek jsem viděla, ale neni to pro mě smysl hry :-D.)

Stejně, na novej počítač ještě chvilku počkám a na tomhle si nejsem ničim jistá .
Jméno: Yuyana 18. 11. 2014, 16:16:57 delete
e-mail:
 
Taky doufám, že bys nenakupoval v Alze.
Jméno: flash 18. 11. 2014, 13:40:08 delete
e-mail:
 
Tak , uz tu DAI stahuju, potom se transformuju do Koreji a snad se to podari aktivovat, jen doufam ze me ještě nebude cekta cesta do Alzy pro novou grafiku
Jméno: Yuyana 18. 11. 2014, 09:07:48 delete
e-mail:
 
Jo jo, počkáme si, až nám vychytaj bugy :-D.
Jméno: Elemir 17. 11. 2014, 21:40:54 delete
e-mail:
 
No, předobjednal jsem, ale ... stejně ještě dohrávám Legend of Grimrock
Jméno: Yuyana 17. 11. 2014, 21:34:49 delete
e-mail:
 
Potvory co měly digitální verzi zfalšovaly svou lokalitu a předstíraly, že jsou odjinud. Dostali se ke hře dřív :-D. Hra je vydaná 17/18. o půlnoci a půlnoc je všude jinak :-D.
Jméno: Elemir 17. 11. 2014, 21:14:20 delete
e-mail:
 
Zabíjet autory ... viz tajné dungeony NWC

DAI ... nj, Evropa si musí počkat. Mě štvou hlavně ty cenový rozdíly.
Jméno: flash 17. 11. 2014, 20:21:40 delete
e-mail:
 
No ja cekam taky na tu DAI, a taky me stve ze to není po celym svete stejne..hmm..nemaj to amici nahodou az zítra..18tyho?

Jméno: Yuyana 17. 11. 2014, 19:29:40 delete
e-mail:
 
Nevim, že je ve hrách tak populární dávat možnost zabíjet autory hry :-D.
Jméno: Elemir 17. 11. 2014, 19:10:06 delete
e-mail:
 
4rengo: Ahoj, není to odvislé od levelu postavy? Koukni na Striderův překlad manuálu, při jakém levelu jaké kouzlo postava umí. Mě to teprve čeká, takže konkrétně taky netuším.
Jméno: JCMurphy 17. 11. 2014, 18:57:20 delete
e-mail:
 
ok, takže... pokud se Hades v Titan questu drtí tak dlouho, až spadne taková malá questová želvička, tak se můžeme jít podívat do té tajné lokace, která je v první mapce v datadisku... tam jsou minibossové pojmenovaní právě po členech týmu a pokud se to všechno zabije, tak na konci nás čeká maxitruhla ze které vždycky vypadne něco málo setovek a unikátních předmětů

jenže taky je tam satyr, kterej se po smrti přemění v kostlivce, kterej má právě onu ultimátní kombinaci sen/roguna (kámoš mi říkal, že je to podle něj nejlepší kombinace a já mu nevěřil... teď už jo ) no a kromě zpomalení, teleportu a vlny má ještě takovou debilní vlastnost vracet dmg, což je na třetí obtížnost úplně na hovno (takže ho zatím zabijím jenom na druhou obtížnost) no byl jsem tam zatím jenom 3x a padají tam setovky sherlocka holmese, pirátů a santy tak ještě uvidím