Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 19. 11. 2014, 10:21:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
no ok.. dneska jsem to spustil a jednotky mám zase všechny ![]() |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 18. 11. 2014, 20:15:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To rengo:
kouzla v MM I získávají clerici i kouzelními automaticky při přechodu na každou lichou úroveň. |
|||
| Jméno: | sara98 | 18. 11. 2014, 19:22:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
4JCMurphy: proč mě to vůbec nepřekvapuje? Občas ještě z nostalgie kouknu na fórum mmho a ona žádná změna k lepšímu... takže - zlatej Grimrock ![]() |
|||
| Jméno: | rengo | 18. 11. 2014, 17:37:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Elemir
Možná máš pravdu zkusím to otestovat. Ve dvojce vím, že se kupovali ![]() |
|||
| Jméno: | flash | 18. 11. 2014, 13:40:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak , uz tu DAI stahuju, potom se transformuju do Koreji a snad se to podari aktivovat, jen doufam ze me ještě nebude cekta cesta do Alzy pro novou grafiku![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 11. 2014, 21:40:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
No, předobjednal jsem, ale ... stejně ještě dohrávám Legend of Grimrock ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 11. 2014, 21:14:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zabíjet autory ... viz tajné dungeony NWC
DAI ... nj, Evropa si musí počkat. Mě štvou hlavně ty cenový rozdíly. |
|||
| Jméno: | flash | 17. 11. 2014, 20:21:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No ja cekam taky na tu DAI, a taky me stve ze to není po celym svete stejne..hmm..nemaj to amici nahodou az zítra..18tyho?
|
|||
| Jméno: | Yuyana | 17. 11. 2014, 19:29:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nevim, že je ve hrách tak populární dávat možnost zabíjet autory hry :-D. | |||
| Jméno: | Elemir | 17. 11. 2014, 19:10:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4rengo: Ahoj, není to odvislé od levelu postavy? Koukni na Striderův překlad manuálu, při jakém levelu jaké kouzlo postava umí. Mě to teprve čeká, takže konkrétně taky netuším. | |||