Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 21. 11. 2014, 13:11:12 delete
e-mail:
 
Tak, novinka, psala pošta, že to dneska doručej, Dá Bůh, že bude někdo zrovna doma. Já se každopádně balim a letim.
Jméno: Elemir 20. 11. 2014, 23:51:56 delete
e-mail:
 
4Vojta: Zkoušel jsem na ta kouzla koukat, ale podle mě je to stejné jako u magiků, tedy automaticky za levelup. Akorát mě u toho napadlo, jestli se můžou naučit všechno a jestli nejsou nějak levelově omezeni podobně jako odvozené charaktery dle pravidel AD&D (paladin max. kouzla level 3 a až od 3. levelu charakteru (?) apod.).

4flash: Zkusím, jen doufám, že mi to grafika pobere
Jméno: flash 20. 11. 2014, 23:13:38 delete
e-mail:
 
pokud se jedna o ty nagelovany vlasy a vousy...jak pise Elemir...tak je potřeba nastavit v graphic options položku Mesh quality na High nebo Ultra. Duvodem tech strasnejch vlasu je tedy vlastne nizke nastaveni detailu postav..na high jsou vlasy i vousy normalni
Jméno: Elemir 20. 11. 2014, 20:00:00 delete
e-mail:
 
A tenhle určitě vydrží na dlouho

Tak já mám od včera o zábavu postaráno. Po nedávném dotazu na fóru ohledně Arcomage vs podmínky v jednotlivých hospodách, jsem se vrhl na předělávku celé sekce. Z návodu se tak rázem stal manuál a vyštrachal jsem si tu i nějakou tu věcičku navíc ... třeba zvětšené kartičky. Ještě tomu musím dát nějaký formát, protože je to místy proložené původním textem a ten už není úplně v souladu. Krom toho jsem si našel chybu u sedmičky, kdy mi v ceších chybí hospoda v Kamenném městě
Jméno: Adam23 20. 11. 2014, 19:42:39 delete
e-mail:
 
Koukám, že ste našli nějakej novej spamovací matroš
Jméno: Yuyana 20. 11. 2014, 19:21:09 delete
e-mail:
 
Já předpokládám, že se jedná o ní, protože je tam jako.. poradkyně. Moje hra nedorazila, tak snad zítra.
Jméno: Elemir 20. 11. 2014, 18:52:43 delete
e-mail:
 
OK, to bude asi nejlepší Tak Leliana, já jí rozumněl právě Liana, ale vlastně jsem o ní už četl v Cluebooku k jedničce (kdysi dávali k originálce takovou příručku formátu A4), ale dále viz téma na Dragon Age: Inquisition na fóru.
Jméno: Yuyana 20. 11. 2014, 18:43:25 delete
e-mail:
 
Tak kočičky... :-D Cass je přeci detektiv, to je jasný :-D. Předchozí hra je v podstatě založená na tom, že Varrick jí vypráví, co se stalo. Leliana je z prvního dílu. Nic o ní nevim, lezla mi krkem tak, že jsem s ní vůbec nemluvila :-D.

Založ na to vlákno, ať se nám to tu neztrácí .
Jméno: Elemir 20. 11. 2014, 18:24:32 delete
e-mail:
 
Instalace dala docela časově zabrat, ale nějak jsem neodolal a ještě před odjezdem do práce nakoukl. Z tvorby postavy jsem zprvu zrovna odvařený nebyl, protože je to jen volba pohlaví vs rasa vs povolání vs ksicht. Na nějaké grafické tvoření zrovna nejsem, vždycky mě to spíš lezlo krkem. Názor jsem změnil až ve chvíli, kdy se mi ten vytvořený týpek začal nápadně podobat

Stihl jsem tak jen nějaké to intro, o kterém už jsem beztak věděl a skončil v cele. Ovšem do ní mě přišly navštívit hned dvě slušné kočičky Jedna si říkala Liana a druhá Cassandra ... vůbec nevím, o koho jde, navíc ta druhá tu první poté odeslala do nějaké pevnosti, jejíž jméno jsem samozřejmě zapomněl ... zatím jsem nenašel, zda-li lze ve hře spustit titulky, ale mile mě překvapilo, že se v těch rozhovorech docela chytám i tak. Ukončil jsem to ve chvíli, kdy mi hra předala ovládání postavy. Na tohle si budu muset opravdu udělat nejprve čas

Možná to ještě ráno prubnu, abych věděl, jak jsem na tom s výkonem. Hra mi to sama dost osekala, něco málo na medium, ale dost toho je na low. Jediné, co mě zatím zaujalo jsou nagelované vlasy/vousy ... to budu muset asi v nastavení pohledat a vypnout
Jméno: Yuyana 20. 11. 2014, 13:30:34 delete
e-mail:
 
Uff. Tak jsem koukala na videa z DAI. Jestli jsou všechny romance v tý hře takhle sladký... tak ta hra musí mít upozornění, že neni vhodná pro diabetiky. Auuuu, je ze mě hromádka želé. Já nikdy neměla sklony koukat na nějaký romantický filmy, vždycky mi to přišlo strašně trapný, ale BioWare se vytáhnul, jsem kompletně paf. Takový milý to bylo.

Sakra, se nepoznávám :-D. Asi budu muset hrát nějaou střílečku, abych se znovu postavila na nohy :-D.
Jméno: Yuyana 20. 11. 2014, 12:18:49 delete
e-mail:
 
Teeda, u nás ještě nebyli. Ale včera doručili mamce balík někdy pozdě odpoledne (už za tmy), takže myslim, že je ještě čas .
Jméno: Elemir 20. 11. 2014, 08:03:20 delete
e-mail:
 
Moje je taky na cestě Ráno jsem koukl, kam se to pohlo a z Loun to míří do Ústí ... přitom k nám je to z Loun teda blíž, tohle je docela obklika Asi jsem mohl dát PPL, ale mám teď poněkud pernější dny, tak pošta je jistota.

Edit: A mám to doma i s hrnkem :) Akorát před obědem balík dorazil. Sice mě pošťák zbudil, ale jinak příjemné překvapení :D
Jméno: Yuyana 19. 11. 2014, 17:43:12 delete
e-mail:
 
Jen tak mimochodem, přišla mi zpráva o tom, že DAI je na cestě. A mě se zrovna vy**al počítač :-D.
Jméno: Yuyana 19. 11. 2014, 17:11:52 delete
e-mail:
 
My odolávali spamu půl roku. Bohužel naposledy nám dali dvě možnosti. Nainstalovat a Nainstalovat za chvíli. A žádný "jděte s tim do řiti". Už nehodlám vracet tovární nastavení a doufat, že mě nechaj v klidu. Takže to asi vyřešíme přestupem na sedmičky. Ale řikám upřímně, nevydělaj na nás... nebudu někomu platit za to, že mi zboural počítač, fakt ne.

Aktualizace... to fakt dokáže člověka pěkně potrápit, když je zapne. Já aktualizovala manuálně, když už. Každopádně teď nebudou žádný aktualizace, a taky žádný win 8. Už se těšim.
Jméno: flash 19. 11. 2014, 15:53:13 delete
e-mail:
 
ještě k te 750Ti, samozrejme se nejedna o nejakou high end kartu, ale za ty peníze ma opravdu hodne dobry vykon, tu DA rozbehne i s nekterymi nastavenimi na ultra, při nejakych 30-40fps v rozliseni 1920x1080.
Navíc nepotrebuje pridavne napajeni a ma extremne malou spotřebu, a je velmi ticha.
vlastne jsme si rikal ze to je k nevire kolik vykonu ta karta ma, na to kolik stoji. Mel jsme trochu strach protože nemam moc dobře zkusenosti z temahla radama karet co ciselne stoji uplne dole v cele dane rade, ale jsem spokojen.
Jméno: flash 19. 11. 2014, 15:37:05 delete
e-mail:
 
když clovek hraje hry mel by mit automaticky aktualizace Windows radsi vypnuty. ja osobne mam win7 který nebyli aktualizovany asi dva roky a všechno funguje jak ma. Predtim jsem je mel jeden cas zaply,a nejenom ze to hrozne zdrzuje, ale taky se mi stalo ze po instalaci jedny, jak oni rikaji, bezpecnostni aktualizace, mi pak neustale bezel procesor na 100% a nez jsme zjistil jak se toho zbavit malem se uvaril
Automaticky aktualizace nebrat, v zadnem pripade
Jméno: Půlskřet Cooldžej 19. 11. 2014, 14:22:35 delete
e-mail:
 
to Yuyana: jop, to na mě microsfot nemilosrdně zkoušel taky. Asi týden jsem odolával jeich vydatnýmu spamu. Pak už jsem jednou vyměkl a chtěl povolit tu instalaci, ale jelikož jsem spěchal pryč, tak jsem nakonec zaškrtl připomenout někdy jindy nebo co to bylo protože psali že to zabre nějakej čas... od té doby mám asi týden klid, což už mi připadalo podezřelý a říkal jsem si jestli bych tu aktualizaci neměl hledat svépomocí, ale evidentně není kam spěchat jak vidím...
Jméno: Elemir 19. 11. 2014, 14:05:02 delete
e-mail:
 
Windows 8.1 nejsou špatný, ale problém je s mobilními zařízeními a kompatibilitou. Microsoft docela tvrdě narazil s ovladačema a musel začít usilovněji pracovat např. s výrobci notebooků. Na prckovu Toshibu třeba původně nešly ani nainstalovat, teď už mi je to taky nabízí jako funkční, ale právě těžko říci, jestli to riskovat. že to půjde je jedna věc, ale případné potíže už asi nikdo řešit nebude, vzhledem k tomu, že už se testuje nová verze Windows.
Jméno: Yuyana 19. 11. 2014, 13:36:50 delete
e-mail:
 
Tak mi Microsoft nacpal násilim svoje 8.1. Vysvětlí mi někdo, proč to udělali? ten šunt nefunguje. Všechno se seká... tedy to všechno, co jde spustit. Počítač hřeje jako dobytek. V životě jsem nezapínala turbovětráky u WoWka. Já teda nejsem expert, ale nemyslim si, že je to normální. Půl roku jsme jeli na 8.kách a všechno bylo krásný a růžový. Teď mi nacpali další verzi a ... a jak to dopadlo, že. Asi budu muset zkusit všechno přeinstalovat, a tiše se modlit.

Jako by nestačilo, že člověk musí odinstalovat ty "vaše aplikace", který mi tam všechny nacpali. Nejlepší jsou hlášky typu: "Nastavujeme několik věcí". Super. Hodně mi to připomíná The Sims 2 a jejich nabíhací informace ve stylu "propočítávání trajektorie sněhovejch koulí". Akorát u sims to bylo veselejší.

Takže budu tenhle tejden hrát zábavný Windowsy a aktualizace, aneb restartujme a reinstalujme. Chjo.
Jméno: Vojta 19. 11. 2014, 11:50:48 delete
e-mail:
 
4 Strider
A jak je ziskavaji ty zbyli charakteri( paladin atd..) ?